Bateria do upuszczenia: telefon Crazy China wywołuje sensację

Bateria do upuszczenia: telefon Crazy China wywołuje sensację

Wielu użytkowników smartfonów chce tylko jednego: dłuższej żywotności baterii. Nowy chiński telefon komórkowy spełnia teraz to życzenie – i ma tak dużą pojemność baterii, że nie trzeba go podłączać przez wiele dni. Jeśli chodzi o wagę, pokazuje jednak, że system magazynowania energii XXL ma również swoje wady.

Nowy iPhone 13 Pro Max firmy Apple jest dopingowany ze wszystkich stron. W szczególności długi czas pracy wyróżnia się akumulatorem o pojemności 4352 mAh. W porównaniu z potworną baterią Power Armor 13 firmy Ulefone, nawet ogniwo energetyczne w nowym iPhonie działa jak uczeń.

Ulefone Power Armor 13: potworna bateria o pojemności 13 200 mAh

Bateria chińskiego telefonu komórkowego mierzy nie mniej niż gigantyczne 13 200 mAh, a zatem jest ponad trzy razy większa niż w iPhone 13 Pro Max. Nawet Samsung Galaxy M51 Ua z baterią 7000 mAh nie może nawet zacząć działać z Pancerz wspomagany 13 dotrzymaj kroku.

Przy tak ogromnej baterii większość użytkowników smartfonów powinna spokojnie przeżyć kilka dni bez konieczności ponownego podłączania urządzenia do gniazdka. Przy umiarkowanym użytkowaniu z pewnością możliwa byłaby żywotność baterii wynosząca jeden tydzień.

Jeśli jednak boisz się, że będziesz musiał wisieć na kablu ładującym na zawsze, gdy bateria jest całkowicie rozładowana, to się mylisz: pomimo baterii o pojemności 13 200 mAh Ulefone potrzebuje tylko 3 godzin, aby przejść od 0 do 100 procent . Jest to możliwe dzięki technologii szybkiego ładowania 33 W (źródło: Gizchina).

Chiński telefon również robi wrażenie poza baterią i oferuje m.in. 6,81-calowy wyświetlacz (Full HD+), zasilany jest wewnątrz kombinacją MediaTek Helio G95 i 8 GB RAM, posiada 256 GB rozszerzalnej pamięć, poczwórny aparat, ochrona przed kurzem i wodą i wiele więcej.

W filmie wyjaśniamy mity dotyczące baterii:

Chiński telefon komórkowy waży prawie pół kilo

Jako tak zwany „wytrzymały telefon” Power Armor 13 jest przeznaczony przede wszystkim do użytku na zewnątrz. Takie smartfony są zawsze nieco cięższe od klasycznych urządzeń, ale bateria XXL pobiera dodatkowe żniwo: komórka waży prawie pół kilograma (492 gramy) . Ta waga zdecydowanie musi być warta długiej żywotności baterii.

W końcu cena nie jest zbyt wysoka i wynosi około 346 euro. Można go zamówić przez stronę producenta (patrz Ulefone).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android