Czarny piątek i cyber poniedziałek 2022: bestseller Amazon już obniżony

Czarny piątek i cyber poniedziałek 2022: bestseller Amazon już obniżony

Łowcy okazji nie mogą się doczekać: w tym roku ponownie pojawią się liczne oferty specjalne w Czarny Piątek, Cyberponiedziałek i dni okoliczne. Pierwsze oferty są już dostępne online w Amazon. Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Czarny piątek i cyberponiedziałek 2022: Amazon uruchamia październikowe oferty

Czarny piątek i cyberponiedziałek nie nastąpi do dnia 26 listopada i 29 w 2022 roku, ale szczególnie tych, którzy są w pośpiechu z zakupów świątecznych mogą już uzyskać swoje pierwsze okazje na Amazon. Październikowe oferty sklepu internetowego z siedzibą w Seattle zawierają już mocno przecenione bestsellery i urządzenia Amazon . Oto najważniejsze:

Echo Dot (3. generacja) za 24,99 euro (zamiast 49,99 euro sugerowana cena detaliczna) Echo Dot (4. generacja) za 34,99 euro (zamiast 59,99 euro sugerowana cena detaliczna) Fire TV Stick 4K za 34,99 euro ( zamiast 59,99 euro sugerowana cena detaliczna) Tablet Fire HD 10 za 104,99 euro (zamiast 149,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Tablet dla dzieci Fire HD 8 za 84,99 euro (zamiast 134,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Echo Show 5 (2. generacja) za 54,99 euro (zamiast 84,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Echo Show 8 (1. generacja) za 64,99 euro (zamiast 109,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Kindle Paperwhite (10. generacja) za 84,99 euro (zamiast 119,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Audiobooki audio: 60 dni za darmo dla członków Prime (po tym 9,95 euro miesięcznie, można anulować w dowolnym momencie )

Daty: data na Czarny Piątek i Cyberponiedziałek 2022

Czarny Piątek: piątek 26 listopada 2022 Cyberponiedziałek: poniedziałek 29 listopada 2022 Czas Cyberweeku i „Bargain Festival”: 22 listopada do 5 grudnia 2022

Doświadczenie pokazuje, że na tydzień przed i tydzień po Czarnym Piątku są bardzo dobre oferty. W zależności od sprzedawcy okres ten lub jego części są również określane jako Cyberweek, Cyber Monday Week, Black Week, Black Weekend lub podobnie.

Umów się na spotkanie w kalendarzu na Czarny piątek tutaj:

Kalendarz Google Windows / Kalendarz Apple, Outlook, Thunderbird itp.

W Czarny piątek będziemy regularnie aktualizować ten artykuł, abyś zawsze mógł znaleźć tutaj najlepsze oferty. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest dodanie go do zakładek!

Czym jest Czarny Piątek 2022?

Black Friday pochodzi z USA. Domy towarowe tradycyjnie sprzątają tam swoje magazyny w weekendy po Święcie Dziękczynienia, aby zrobić miejsce na bożonarodzeniowy biznes. Ponadto w niektórych przypadkach udzielano ogromnych rabatów. W ostatnich latach Czarny Piątek stał się gigantyczną imprezą zakupową, zwłaszcza internetową, która trafiła również do Niemiec. Czarny Piątek jest teraz również dla nas dobrze ugruntowany.

Którzy dealerzy biorą udział w Czarnym Piątku?

Prawie każdy sklep internetowy, a także wiele sklepów stacjonarnych. Do największych sprzedawców internetowych, którzy brali udział w ostatnich latach, należą Amazon, Saturn, MediaMarkt, Otto i Ikea. Spodziewamy się, że nie inaczej będzie w 2022 roku.

Jakich okazji z okazji Czarnego Piątku możesz się spodziewać?

Niemal wszędzie będą świetne okazje. Spodziewamy się ogromnych rabatów m.in. w następujących obszarach:

Telefony komórkowe z umową i bez, akcesoria, laptopy i tablety, elektronika domowa taka jak roboty odkurzające, roboty kuchenne i produkty smart home, elektronika rozrywkowa tj. konsole do gier, gry, telewizory i projektory, słuchawki, głośniki i soundbary, akcesoria do gier, takie jak fotele do gier, monitory, myszy i klawiatury Sprzęt AGD, taki jak pralki, zmywarki Usługi subskrypcji książek audio, strumieniowanie muzyki i wideo oraz wiele innych aplikacji i oprogramowania

Jak często jest Czarny Piątek?

Tylko raz w roku. Tak naprawdę! A jeśli teraz myślisz, że to niemożliwe, ponieważ te zakupy są nieustannie celebrowane, to przynajmniej nie całkowicie się mylisz. Amazon Prime Day odbędzie się wiosną 11 listopada. Dzień Singla. Oczywiście różne sklepy mają mniej lub bardziej regularne promocje – promocje VAT czy oferty klubowe na Saturn i MediaMarkt, na przykład wielkanocne czy wrześniowe oferty na Amazon i wiele innych. Jest to normalne i można tam również uzyskać dobre okazje. Niemniej jednak Czarny Piątek (i związany z nim Cyber Poniedziałek) wszystko „przyćmiewa” – żadna kampania nie jest większa ani ważniejsza, a żaden z internetowych sprzedawców nie generuje tak dużej sprzedaży.

Nie można tutaj nie wspomnieć o jednej pułapce: niektóre sklepy i strony internetowe często wykrzykują fałszywe „Czarne piątki”, na przykład jako „Letni Czarny Piątek”. To oczywiście bzdura – próbuje się tu wykorzystać słowo „bodźce”.

Czy mam czekać na zakupy w Czarny piątek?

Nie możemy dać na to ogólnej odpowiedzi. Chociaż w Czarny piątek na produkty w prawie każdej grupie produktów są dobre do fantastycznych, niezależnie od tego są okazje niezależnie od tego o każdej porze roku. Jeśli szukasz konkretnego produktu, nie musisz czekać miesiącami. Warto przyjrzeć się rozwojowi cen, a następnie uderzyć, gdy jest tanio – czy to w Prime Day, Black Friday, czy w innym terminie. Z drugiej strony odradzamy również kupowanie produktów w pełnej cenie, gdy Czarny Piątek jest tuż za rogiem. Przy odrobinie cierpliwości i rozeznaniu rynku jesienią można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Na co powinienem uważać w Czarny Piątek?

Pokusa jest świetna, aby rzucić się w ten okazyjny zgiełk i po prostu iść na zakupy. Ale potoczny wie: najwięcej oszczędzasz na produktach, których nawet nie kupujesz. Na litość boską, nie powinno to powstrzymywać Cię od szukania okazji, ale nadal chcemy dać Ci kilka wskazówek.

Zastanów się wcześniej, czego potrzebujesz. Ustaw limit zakupów impulsowych. Zbadaj najlepsze ceny i zorientuj się, jak kształtują się ceny pożądanych produktów. Pandemia jeszcze się nie skończyła, lepiej unikaj targowego zgiełku w pełnych sklepach. W Internecie jest wygodniej i łatwiej jest porównywać ceny. Wejdź na GIGA.DE, przedstawimy Ci najlepsze ceny i najbardziej polecane produkty.

Cały zespół redakcyjny GIGA wyrzeknie okazyjne fajerwerki w Czarny Piątek i związane z nim „święta państwowe” i powie, co i gdzie można dostać najtaniej. Dodaj tę stronę do zakładek, a nie przegapisz żadnych ofert.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android