Umowa na telefon komórkowy z PS5, Nintendo Switch i Xbox – przegląd ofert

Umowa na telefon komórkowy z PS5, Nintendo Switch i Xbox – przegląd ofert

Szukasz PS5 z umową na telefon komórkowy, bo konsola NextGen jest wyprzedana w sklepach detalicznych i możesz też skorzystać z nowej taryfy na smartfona? Xbox Series X i Nintendo Switch są również dostępne jako bonusy w taryfie telefonii komórkowej w sieciach Telekom, Vodafone i o2. GIGA wymienia najlepsze oferty.

Jeśli szukasz PS5, Xbox Series X lub Nintendo Switch w połączeniu z umową na telefon komórkowy w sieci Telekom, Vodafone i o2, obecnie masz dobre karty. Konsole są trudno dostępne w sprzedaży detalicznej z powodu wąskich gardeł w dostawach związanych z Coroną, ale niektórzy sprzedawcy telefonów komórkowych, a także MediaMarkt i Saturn byli w stanie zabezpieczyć kilka kopii i oferują je teraz z umową na telefon komórkowy lub DSL. Przyjrzeliśmy się ofertom, obliczyliśmy wszystkie koszty i teraz przedstawiamy Wam to, co uważamy za najbardziej opłacalne oferty pakietowe. Pamiętaj jednak, że oferty mogą szybko się wyprzedać.

Umowa na telefon komórkowy z PS5 w MediaMarkt & Saturn

MediaMarkt i Saturn mają obecnie najlepszą ofertę z umową na telefony komórkowe PlayStation 5 plus w magazynie. Można tam dostać konsolę NextGen w wersji dyskowej zawierającej gry „Deathloop”, „Death Stranding Directors Cut” i „Ghost of Tsushima Directors Cut” z umową o2 „Free M Boost” za 34,99 euro miesięcznie i jednorazowo 142,94 euro (dopłata + cena połączenia + wysyłka). Taryfa obejmuje ryczałt dla całej sieci/SMS oraz wolumen danych 40 GB LTE/5G z prędkością do 300 Mbit/s. Po minimalnym okresie umowy wynoszącym 24 miesiące łączne koszty wynoszą 982,70 euro . Naprawdę solidna oferta, biorąc pod uwagę, że konsola plus gry mają łączną wartość około 650 euro, a przy przenoszeniu numerów można uzyskać nawet 100 euro bonusu wymiany .

Możesz dowiedzieć się więcej o pakiecie PS5 w MediaMarkt i Saturn w tym artykule:

PS5 z umową DSL z 1 i 1

1 & 1 ma również w ofercie PS5, ale nie z taryfą telefonii komórkowej, ale w połączeniu z umową DSL . Każdy, kto planuje zmienić dostawcę Internetu w najbliższej przyszłości, może otrzymać PlayStation 5 w wersji Disc Edition z drugim kontrolerem i 12-miesięcznym PlayStation Plus jako bonus w ramach tej umowy. Całkowita cena po minimalnym okresie 24 miesięcy zależy od wybranej taryfy:

1 i 1 DSL 100 1 i 1 DSL 250 1 i 1 światłowód Prędkość 1000: Maks. 100 Mbit / s Bezpłatne połączenia z niemieckimi numerami stacjonarnymi W tym do 5 numerów telefonów 3 karty SIM po 500 MB każda 64,98 € miesięcznie Od 25. miesiąc 44, 99 € całkowity koszt
po 24 miesiącach:
1 559,52 €
Szybkość: Maks. 250 Mbit/s Bezpłatne połączenia z niemieckimi numerami stacjonarnymi W tym do 8 numerów telefonów 4 karty SIM po 500 MB każda 69,98 € miesięcznie Od 25. miesiąca łączny koszt 49,99 €
po 24 miesiącach:
1 679,52 €
Szybkość: Maks. 1000 Mbit/s Bezpłatne połączenia z niemieckimi numerami stacjonarnymi W tym do 10 numerów telefonów 5 kart SIM po 500 MB każda 89,98 € miesięcznie Od 25. miesiąca 69,99 € łączne koszty
po 24 miesiącach:
2159,52€

Przeczytaj więcej o ofercie 1 i 1 z PS5 tutaj:

PS5 z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone & Telekom

Jeśli absolutnie konieczne jest posiadanie PS5 z umową na telefon komórkowy w sieci Telekom lub Vodafone , możesz rzucić okiem na Mobilcom-Debitel. Jest PlayStation 5 w Disc Edition z drugim kontrolerem z Allnet Flat i wolumenem danych 15 GB LTE z prędkością do 50 Mbit/s w sieci Vodafone lub wolumenem danych 10 GB LTE z prędkością do 25 Mbit/s w Telekom – Sieć. Koszty wynoszą 41,99 euro miesięcznie i jednorazowo 89,98 euro (dopłata + cena przyłączenia), co po minimalnym okresie 24 miesięcy daje łącznie 1097,74 euro. Naszym zdaniem tylko warunkowo godne polecenia, ponieważ dostajesz znacznie mniej mocy niż z ofertą O2 od MediaMarkt / Saturn.

Dowiedz się więcej o pakiecie Vodafone / Telekom z PS5 tutaj:

Obecnie wyprzedane:

PS5 z umową na zieloną energię Yello PS5 z umową na CO2

Która konsola jest lepsza: Xbox Series X czy PS5? Dowiedz się w tym krótkim filmie :

Nintendo Switch z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone

Chociaż Switcha nie brakuje, jak PS5 czy Xbox Series X, jest on niezwykle popularny i dostępny z taryfą telefonii komórkowej w niskiej cenie. W Logitelu możesz kupić popularną konsolę Nintendo oraz zestaw Switch Joy-Con 2, aktualnie w taryfie Otelo. Obejmuje to zryczałtowaną stawkę dla wszystkich sieci oraz wolumen danych LTE 15 GB z prędkością do 21,6 Mbit / s w sieci Vodafone za 19,99 euro miesięcznie, a także dodatkową opłatę w wysokości 1 euro. Po minimalnym okresie 24 miesięcy daje to łączne koszty w wysokości 480,76 euro . Oprócz tego istnieje premia w wysokości 50 euro, gdy zabierzesz ze sobą numer telefonu, aby oferta była warta zachodu – pod warunkiem, że możesz coś zrobić z taryfą.

Xbox Series X z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone

Xbox Series X jest również trudno dostępny w tej chwili, ale mała budka z telefonami komórkowymi FlyMobile była w stanie zabezpieczyć kilka pożądanych konsol NextGen i teraz oferuje je, w tym taryfę Vodafone „Smart XL”. Obejmuje to ryczałt dla wszystkich sieci i SMS-ów, a także 30 GB danych LTE / 5G z prędkością do 500 Mbit / s i kosztuje 39,99 euro miesięcznie. Możesz otrzymać zwrot ceny połączenia w wysokości 39,99 euro w aplikacji Vodafone, dzięki czemu w przypadku tej oferty uzyskasz całkowity koszt 959,76 euro po minimalnym okresie 24 miesięcy. Uczciwa oferta, zwłaszcza, że możesz otrzymać również 100 euro zmiany bonusu, gdy zabierzesz ze sobą numer telefonu.

Przeczytaj więcej o ofercie pakietowej w sieci Vodafone z Xbox Series X:

Uwaga : W przypadku wszystkich ofert taryfowych nie zapomnij anulować w odpowiednim czasie, tj. co najmniej 3 miesiące przed końcem minimalnego okresu. W przeciwnym razie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny rok, a opłata podstawowa nawet wzrasta w najgorszym przypadku, mimo że konsolę już „opłaciłeś” taryfą.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech