5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 431. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z zeszłego tygodnia: WhatsApp wprowadził kilka nowych funkcji 5 maja 2022 r. Dużym nowym elementem jest funkcja Społeczności, w której użytkownicy mogą tworzyć społeczności, aby rozmawiać o rzeczach, podobnie jak aplikacje takie jak Discord. Niektóre inne nowe funkcje obejmują reakcje emoji, grupy do 512 osób oraz limity rozmiaru 2 GB dla udziałów plików. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Google, Apple i Microsoft współpracują nad wdrożeniem logowania bez hasła. Niektóre inne firmy wykorzystują tę technologię na różne sposoby. Ten nowy sposób wykorzystuje telefon osoby jako rodzaj klucza sprzętowego. Przechowuje klucz dostępu FIDO, który pozwala im logować się do usług, potwierdzając logowanie na telefonie. To trochę tak, jakbyś łączył hasła i 2FA. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Android 13 dodaje pewne ograniczenia do sideloadingu APK. Nie odchodzi. Jednak Android 13 wymaga, aby aplikacja pochodziła ze sklepu z aplikacjami. Może to stać się trudne, ponieważ celem jest uniemożliwienie dostępu do sideloadingu aplikacjom z niewiarygodnych źródeł. Jednak to nie Google decyduje, co jest, a co nie jest godne zaufania. YouTube Go jest zabijany. Aplikacja miała być lżejszą, mniej intensywną aplikacją dla urządzeń z niższej półki w obszarach, w których dane mobilne są wolne. Google twierdzi, że zwykła aplikacja ma ulepszenia dla tych samych przypadków użycia i powinna zapewniać ogólnie lepsze wrażenia. W zeszłym miesiącu Google Play miał dość dużą aktualizację. Uwzględniono wiele poprawek błędów oraz kilka nowych rzeczy. Aktualizacja zawiera poprawki błędów w zarządzaniu kontem i systemem, nową funkcję Udostępniania w pobliżu, nowe funkcje wykrywania i ulepszenia płatności w Google Play. Zwykle nie rozmawiamy o aktualizacjach Google Play, ale ta była dość obszerna. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej.


Gigantozaur Dino World

Cena £: Darmowa gra Gigantosaurus Dino World to gra dla dzieci z gromadą dinozaurów. Zasadniczo jest to gra logiczna z mnóstwem minigier, które zapewnią dzieciom rozrywkę. Jest też kilka dinozaurów, którymi można się bawić i dostosowywać. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to złe dla dzieci, ale jest trochę powolne dla dorosłych. Istnieją zakupy w aplikacji, aby odblokować rzeczy, a my nie jesteśmy wielkimi fanami tego. Upewnij się, że Twoje konto Google Play jest chronione hasłem, a wszystko inne powinno być w porządku.


Program uruchamiający konsolę

Cena £: Bezpłatnie / 4,99 USDZrzut ekranu programu uruchamiającego konsolęLauncher konsoli to fajny pomysł, który może być bardziej przydatny później niż teraz. Jest to program uruchamiający ekran główny przeznaczony specjalnie dla urządzeń z podłączonymi kontrolerami do gier. Domyślnie działa w trybie poziomym, pełna obsługa kontrolera, a nawet interfejs użytkownika jest zoptymalizowany pod kątem użycia kontrolera. Aplikacja wygląda trochę jak uproszczona wersja interfejsu użytkownika Nintendo Switch. Ma kilka błędów i został uruchomiony z błędem powodującym awarię, który obniżył jego ocenę w Google Play, ale od tego czasu został naprawiony.


Napływający

Cena £: Bezpłatnie z zakupami w aplikacjiWpływowy zrzut ekranuInfluent to edukacyjna gra mobilna, która pomaga uczyć nowych języków. Aplikacja jest dostarczana z francuskim, włoskim i koreańskim po wyjęciu z pudełka, ale więcej języków jest dostępnych jako zakupy w aplikacji. To wyjątkowy rodzaj gry. Gracze trafiają do środowiska, w którym mogą wchodzić w interakcje ze wszystkim. Gra pokazuje każdy obiekt w wybranym przez Ciebie języku i pomaga w nauce języka poprzez bezpośrednią interakcję z przedmiotami. Nie jest zły jak na to, co ma robić, a dodatkowe języki nie są tak drogie.


Kochanek

Cena £: Bezpłatnie / 59,99 USD za 3 miesiące / 119,99 USD rocznie / 249,99 USD jednorazowo Lover to aplikacja, która poprawi Twoje życie seksualne bez pigułek i operacji. Ma na celu pomoc w takich rzeczach, jak niskie pożądanie, trudności w osiągnięciu szczytowania, zbyt szybkie osiągnięcie szczytowania, zaburzenia erekcji i wiele innych problemów. Tak, to aplikacja samopomocy. Wykorzystuje kursy i zajęcia, aby prowadzić ludzi do bardziej aktywnego i satysfakcjonującego życia seksualnego. Oczywiście nie jest to najwygodniejszy temat do omówienia, ale aplikacja wydaje się mieć dobre rady. Jedynym minusem jest cena. Prosi o 59,99 USD za 3 miesiące, 119,99 USD rocznie lub 249,99 USD za dożywotnie członkostwo. Terapia seksualna może być jednak o wiele droższa, więc może to być okazja w zależności od tego, kogo zapytasz.


Nova: Żelazna Galaktyka

Cena £: Darmowe gryNova Iron Galaxy zrzut ekranu 2022Nova: Iron Galaxy to kosmiczna gra strategiczna. Była potężna supernowa i spowodowała chaos. Próbujesz wykorzystać ten chaos w zysk, budując statek, budując bazę, nawiązując przyjaźnie i eksplorując galaktykę. Spróbujesz także dowiedzieć się więcej o supernowej, która wysadziła wszystko w powietrze. To dość duża i głęboka gra. Mechanika jest dość prosta do nauczenia. Niestety, wydaje się, że po wydaniu pojawią się pewne problemy z łącznością, ale programiści prawdopodobnie to wyjaśnią.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże wydania aplikacji lub gier na Androida lub nowości, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj te dalej:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android