5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 485. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: w najbliższej przyszłości YouTube doda dłuższe reklamy, których nie będzie można pominąć. Reklamy te trwają ponad 30 sekund. Zastępuje to jednak obecny model dwóch niemożliwych do pominięcia reklam, z których każda trwa 15 sekund. Ponadto YouTube eksperymentuje z wyświetlaniem reklam, gdy filmy są wstrzymane. Od grudnia Google usuwa również stare, nieużywane konta, w tym stare konta YouTube. Android 14 może mieć kilka sztuczek dla trybu podzielonego ekranu. To właściwie stara sztuczka, ale pozwala użytkownikom łączyć ze sobą aplikacje, aby otwierały się w trybie podzielonego ekranu. Urządzenia Microsoft i Samsung mają już tę funkcję. Nie jest to potwierdzone, ale jest to niezła poprawa jakości życia. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. WhatsApp dodaje blokadę czatu. Pozwala zablokować dodatkowe prywatne wiadomości za hasłem i skutecznie oddziela je od innych czatów. Platforma mówi, że jest to przeznaczone dla osób, które udostępniają urządzenia członkom rodziny. Uważamy jednak, że będzie używany głównie do bardziej prywatnych rzeczy. Dysk Google dodaje folder ze spamem. Celem jest oczyszczenie miejsca na Dysku Google z błędnych udostępnień, które są albo faktycznym spamem, albo pochodzą od osób, których nie znasz. Jest to dość oczywista funkcja, więc kliknij łącze, aby dowiedzieć się więcej. T-Mobile zaszczyca swoich klientów kolejną możliwością zdobycia MLB.TV. To jedna z moich ulubionych usług osobistych oferowanych przez T-Mobile, która zapewnia cały sezon MLB.TV za darmo. Promocja rozpoczyna się 23 maja i będzie to ostatnia szansa na jej zdobycie w tym sezonie.

Zrzut ekranu Weatherian 2023Weatherian to aplikacja do prognozowania pogody. Jego główną zaletą jest to, że powinieneś szybko na niego spojrzeć i zebrać wszystkie informacje potrzebne na dany dzień. Wszystko odbywa się na jednym ekranie przy minimalnej liczbie kliknięć i przewijania. Działa w około pół tuzina krajów, a także pozyskuje dane pogodowe z wielu źródeł. Nie sądzimy, aby przywłaszczyło sobie to duże psy w tej przestrzeni, ale zdecydowanie jest przydatne dla osób, które nie chcą spędzać dodatkowego czasu na poruszaniu się po większej aplikacji pogodowej.

WP: Bohaterowie Śródziemia

Cena: Darmowa gra LotR: Heroes of Middle-earth to nowa gra Władca Pierścieni. To gra gacha, więc znaczną część swojego czasu spędzisz na zbieraniu bohaterów z filmów i książek. Po utworzeniu drużyny możesz przejść przez historię lub zmierzyć się z ludźmi w trybie PvP. Walka jest turowa i nie jest skomplikowana, więc powinieneś dość szybko ją opanować. Jedynym prawdziwym problemem dla tego jest to, że po pewnym czasie gra rozwija się dość wolno, z długimi grindami niezbędnymi do ukończenia niektórych rzeczy. Dzieje się tak w szczególności z zachodnimi gachas, ale chcielibyśmy, żeby nie zdarzało się to tak często.

Odcisk

Cena: Bezpłatny okres próbny / 15,99 USD miesięcznie / 99,99 USD rocznieZrzut ekranu stopki redakcyjnej 2023Imprint to aplikacja edukacyjna, która oferuje kursy i informacje o nowoczesnych rzeczach. Uczy użytkowników, korzystając z wypróbowanych i krótkich lekcji, dzięki czemu można trawić treści w ciągu dnia, zamiast siedzieć godzinami. Biblioteka kursów różni się nieco od tradycyjnej aplikacji edukacyjnej i zawiera rzeczy takie jak NFT, łańcuchy bloków i kilka bardziej typowych rzeczy, takich jak filozofia i historia. Jest to trochę drogie, ale podobne aplikacje mają kursy, które mogą kosztować 100 USD lub więcej, więc uważamy, że ogólny koszt wyrównuje się w czasie. Jednak to, czy jest to dla Ciebie skuteczne, zależy od tego, jakiego rodzaju naukę chcesz robić. Istnieje bezpłatna wersja próbna, aby to sprawdzić, z której zalecamy skorzystanie przed zarejestrowaniem się w drogich subskrypcjach.

Koleje Sida Meiera

Cena: Sid Meier’s Railroads za 12,99 $ to gra o potentacie kolejowym. Konstruujesz swój biznes kolejowy, budując linie kolejowe i stacje, dostarczając towary, zarabiając pieniądze i wykorzystując je do ulepszania swojego biznesu. Do ukończenia jest 16 poziomów wraz z trybem Train Table, w którym możesz robić, co chcesz. Pomiędzy scenariuszami i grą swobodną znajdziesz tu mnóstwo treści do zabawy. Jest trochę droga, ale jest tak samo dobra, jeśli nie lepsza pod pewnymi względami, jak wersja na PC.
Zrzut ekranu artefaktu 2023Artifact to aplikacja do agregacji wiadomości. Otwierasz aplikację, wybierasz tematy, które Cię interesują, a następnie wypełnia kanał informacyjny artykułami na ten temat. Ma te same zalety i pułapki, co inne podobne aplikacje. Aplikacja opiera się na uznanych markach medialnych w zakresie swoich wiadomości, a tematy personalizacji są dość niejasne. Jednak to, co dobrze robi, polega na tym, że integruje wszelkie płatne subskrypcje, które możesz mieć z wielu popularnych witryn. Ogólnie jest w porządku i nie zapewnia zbyt wiele, czego Google Discover nie robi już na wielu telefonach z Androidem.


Jeśli w tym tygodniu przegapiliśmy jakąś świetną aplikację lub grę na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android