Final Fantasy 7 Rebirth – Przewodnik Midgar 7th Infantry i Junon Parade

Final Fantasy 7 Rebirth – Przewodnik Midgar 7th Infantry i Junon Parade

W grze jest wiele wyzwań Final Fantasy 7: Odrodzenie. Niektóre wymagają nawet pomyślnego przejścia szybkich wydarzeń (QTE). Zanim jednak dotrzesz do tej części, musisz najpierw znaleźć swoich żołnierzy. Oto nasz przewodnik po paradzie Junon i 7. pułku piechoty Midgar w Final Fantasy 7 Rebirth.

Przewodnik po Final Fantasy 7 Rebirth Midgar 7th Infantry i Junon Parade

Celem zlokalizowania 7. Pułku Piechoty Midgar ma miejsce w Rozdziale 4: Świt nowej ery. Cloud, Tifa i Aerith udało się wkraść do Larboard Junon, zakładając mundury innych żołnierzy Shinry. Znajdują się jednak w trudnej sytuacji, ponieważ Cloud musi szukać innych żołnierzy, aby móc poprowadzić ich formację podczas parady.

Lokalizacje 7. Piechoty Midgar

Poniżej możesz zobaczyć mapę lokalizacji 7. Piechoty Midgar w Final Fantasy 7 Rebirth. Cloud musi po prostu porozmawiać z tymi osobami, po czym utworzą formację.Pamiętaj, że aby rozpocząć minigrę Junon Parade, wystarczy znaleźć pięć oddziałów. Mimo to jest ich w sumie 10 i sugerujemy zlokalizowanie ich wszystkich, aby móc później odblokować więcej opcji. Wzdłuż chodnika po lewej stronie (dość blisko miejsca, gdzie zobaczysz Barreta przebranego w granatowy mundur) .Wzdłuż prawej strony głównej ulicy. Ci żołnierze robią zdjęcia przed stoiskiem Rufusa Shinry. W sklepie z bronią Full Arsenal. W sklepie z przedmiotami Cecilia's of Junon. Podążaj za Rude'em do Glabrescent Bar. Zanim dojdzie do bójki, do formacji dołączają także łysi żołnierze. Udaj się na trzecie piętro Centrum Handlowego (tj. do sklepu Maghnata Folio). Biuro Koszar na drugim piętrze. Biuro Koszar na trzecim piętrze. Sprawdź magazyn/piwnica budynku Larboard Garrison. Wewnątrz baru Le Sourire. Galeria Niektórzy żołnierze robią zdjęcia na otwartej przestrzeni (po lewej), podczas gdy inni bawią się w barze z Rude (po prawej).

Które formacje Junon Parade wybrać

Jeśli znajdziesz wszystkie oddziały 7. piechoty Midgar, możesz mieć więcej formacji do wyboru w minigrze Final Fantasy 7 Rebirth Junon Parade. Teraz, zanim porozmawiasz z Dowódcą, upewnij się, że najpierw zachowałeś ręczny zapis. Następnie, gdy zostaniesz poproszony o wybranie oddziałów, zalecamy wybranie 2x Grenadierów, 2x Riot Troopers i 1x Flametroopers. Daje to następujące formacje: Formacja Ramuh Formacja Shiva Formacja BahamutTwardsze formacje oznaczają więcej naciśnięć przycisku QTE.  Ale jeśli odniesiesz sukces, możesz również uzyskać wyższy wynik.Twardsze formacje oznaczają więcej naciśnięć przycisku QTE. Ale jeśli odniesiesz sukces, możesz również uzyskać wyższy wynik.

Wskazówki i nagrody w minigrze Junon Parade

Minigra Junon Parade obejmuje wiele QTE, w których należy nacisnąć odpowiednie przyciski (tj. Kwadrat, Trójkąt, X i Okrąg) w zależności od kolorów: Czerwony – pojedyncze naciśnięcie powoduje zaświecenie się symbolu. Żółty – szybko dotknij przycisku .Niebieski — przytrzymaj przycisk, gdy symbol się zaświeci, a następnie zwolnij go, gdy linia przesunie się w stronę następnego symbolu. Kamera często się obraca, więc możesz popełnić kilka błędów. Podobnie formacje Ramuh, Shiva i Bahamut mają 3-gwiazdkowy poziom trudności. Ale z pewnością warto podjąć te wyzwania — im skuteczniejsze naciśnięcia przycisków, tym wyższy wynik uzyskasz. Jeśli uważasz, że popełniłeś zbyt wiele błędów, zawsze możesz zacząć od nowa. Spowoduje to powrót do punktu tuż przed rozmową z Dowódcą. Po prostu pomiń przerywniki filmowe i przygotuj się na ponowne sekwencje QTE.Jeśli popełnisz błędy, możesz zacząć wszystko od nowa.Jeśli popełnisz błędy, możesz zacząć wszystko od nowa.Jeśli popełnisz błędy, możesz zacząć wszystko od nowa. Oto, co otrzymasz, jeśli zdobędziesz co najmniej 100 000 punktów: Nagrodę za wybitne osiągnięcia, dzięki której zdobędziesz trofeum „Stealing the Show”. Otrzymasz podwójną nagrodę bonusowy związek/powinowactwo z Tifą i Aerith. Podwójnego bonusu nie można przegapić, dlatego ważne jest, aby osiągnąć wysoki wynik. Więcej na temat tej mechaniki możesz dowiedzieć się w naszym artykule przewodnik po romansach i związkachTo samo dotyczy naszego przewodnika po Final Fantasy 7 Rebirth Midgar 7th Infantry i Junon Parade. Mamy nadzieję, że poradzisz sobie z tym wyzwaniem śpiewająco. W Final Fantasy 7 Rebirth czeka na Ciebie wielka przygoda. Mamy dla Ciebie wszystkie wskazówki i strategie w naszym FF7 Rebirth centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games