MediaMarkt Tarifwelt: Topowy smartfon od Xiaomi z przydatnym prezentem w niskiej cenie

MediaMarkt Tarifwelt: Topowy smartfon od Xiaomi z przydatnym prezentem w niskiej cenie

Jeśli szukasz Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus wraz z umową na telefon komórkowy, najlepiej w tej chwili odwiedzić MediaMarkt. Tam otrzymujesz hit cenowo-wydajnościowy wśród topowych smartfonów z taryfą 12 GB w cenie młotkowej. Przeliczyliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto.

MediaMarkt: Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus z taryfą o2 w okazyjnej cenie

MediaMarkt ma naprawdę dobrą ofertę dla wszystkich fanów Xiaomi. Tylko dla 19,99 Euro Otrzymujesz opłatę podstawową Xiaomi Redmi Uwaga 11 Pro w wersji plus z 256 GB pamięci Jak na przykład Objętość danych 12 GB Jestem o2-Sieć. Uwzględniono również zryczałtowaną stawkę za telefony i SMS-y we wszystkich niemieckich sieciach. Istnieje również jednorazowa opłata w wysokości 1 euro, opłata za połączenie 39,99 euro i koszty wysyłki 3,95 euro.

Jeśli chodzi o działanie, wciąż jest to Xiaomi Redmi Smart Band Pro na szczycie. MediaMarkt prawdopodobnie dostarczy pakiet tylko w ciągu 1 do 2 tygodni, więc bądź świadomy, jeśli potrzebujesz smartfona natychmiast.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Tarifa: Niebieski Al-In M Netz: o2
12 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) ryczałt Allnet, ryczałt SMS w roamingu w UE z 24-miesięcznym okresem umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
524,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 400 euro (telefon komórkowy) – 42 euro (smartwatch)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 82,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
3,34 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus z pamięcią 256 GB kosztuje obecnie około 400 euro, gdy jest nowy, a Xiaomi Smart Band około 42 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitych kosztów pakietu, w efekcie do taryfy pozostanie 82,70 euro. Odpowiada to minimalnemu okresowi 24 miesięcy 3,45 euro miesięcznie. Bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS z wolumenem danych LTE 12 GB.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Ważne: Oferta jest ważna tylko przez kilka dni, a niska cena opłaca się tylko wtedy, gdy anulujesz ją w odpowiednim czasie przed końcem minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Możesz zobaczyć, do czego potrafi Redmi Note 11 Pro Plus w tym krótkim filmie:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android