Xiaomi Redmi Note 11: bezkonkurencyjny smartfon z taryfą w sieci Vodafone i bonusem 100 €

Xiaomi Redmi Note 11: bezkonkurencyjny smartfon z taryfą w sieci Vodafone i bonusem 100 €

Jeśli jesteś zainteresowany nowym Redmi Note 11, powinieneś teraz zwrócić uwagę. Nowy hit Xiaomi w zakresie ceny i wydajności jest obecnie dostępny w firmie Logitel z tanią taryfą na poziomie podstawowym w sieci Vodafone i ogromną premią w wysokości 100 euro. Wyjaśniamy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Xiaomi Redmi Note 11 z taryfą awaryjną i premią za wymianę 100 €

Redmi Note 11 pojawił się w Niemczech dopiero w lutym. Jeśli chcesz zabezpieczyć nowiutki smartfon Xiaomi o najlepszym stosunku ceny do wydajności w połączeniu z ryczałtową stawką Allnet i SMS, w tym 7 GB wolumenu danych LTE w sieci Vodafone, powinieneś zajrzeć do Logitela. W przypadku pakietu z taryfą awaryjną za 12,99 euro miesięcznie możesz zyskać całe 100 euro premii za zmianę, gdy weźmiesz ze sobą swój numer telefonu (zobacz ofertę w Logitel). Dopłata 79 euro nie ma aż takiego znaczenia, cena połączenia nie obowiązuje. Nasza kalkulacja poniżej pokazuje, że otrzymujesz świetny pakiet startowy w wyjątkowo niskiej cenie.

Świetny stosunek jakości do ceny: Xiaomi Redmi Note 11 oferuje solidny sprzęt za niewielkie pieniądze i jest teraz dostępny w tanim pakiecie taryfowym (Zdjęcie: Screenshot/Logitel).

Xiaomi Redmi Note 11 to stosunkowo niedrogie urządzenie klasy podstawowej za 199 euro. Ale w zamian dostajesz dużo: smartfon ma 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED z 90 Hz i rozdzielczością FHD+, która jest powyżej średniej w tym przedziale cenowym. Pozytywnie należy również podkreślić solidne wykonanie, szykowny design i długą żywotność baterii. Ponieważ jest to telefon komórkowy klasy podstawowej, nie należy oczekiwać cudów pod względem wydajności i aparatu. Już starszy Snapdragon 680 jest zainstalowany jako procesor, jest kamera 50 MP, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Nie znajdziesz modułu 5G, ale to nie ma znaczenia dla oferty, bo to czysta taryfa LTE.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Crash Allnet Flat Network: Vodafone
7 GB LTE (do 21,6 Mbit/s) Stała opłata w roamingu dla wszystkich sieci i SMS-ów w UE, w tym cena połączenia nie dotyczy Premia za zmianę w wysokości 100 EUR, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z taryfą w sieci Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty oferty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
12,99 euro

dodatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
395,75 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 199 euro

zmień bonus
100 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia + bonus) 96,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
4,03 euro

Zobacz ofertę

Xiaomi Redmi Note 11 (128 GB) to zupełnie nowy smartfon, który w momencie premiery kosztuje 199 euro. Jeśli zabierzesz swój numer telefonu, otrzymasz 100 euro jako kredyt, jeśli wyślesz SMS do obsługi klienta Crash po aktywacji taryfy. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitego kosztu 395,75 euro za pakiet, pozostanie 96,75 euro. Oznacza to, że za taryfę faktycznie płacisz 4,03 euro miesięcznie – bardzo rozsądna cena za ryczałt dla całej sieci i SMS-ów, w tym 7 GB LTE w sieci Vodafone.

Jednak kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc od 2022 roku.

Możesz dowiedzieć się, jak możesz sam przekonać się, czy taryfa jest dobra u nas Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech