Xbox Series S w ofercie: tak otrzymujesz konsolę nowej generacji za 220 euro

Xbox Series S w ofercie: tak otrzymujesz konsolę nowej generacji za 220 euro

Umierać Seria Xbox S jest obecnie dostępny w Alza w bardzo dobrej cenie dzięki kuponowi rabatowemu 219,92 euro. Obecnie nie ma tańszego sposobu na zdobycie konsoli nowej generacji. Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Aktualizacja 16 maja 2022 r.:

W Alza możesz nakręcić Xbox Series S w szczególnie niskiej cenie. Sklep internetowy sprzedaje kompaktową konsolę nowej generacji za 219,92 euro – wysyłka gratis (patrz Alza).

Wprowadź kod rabatowy przy kasie 22KNALLERQ220 do zabezpieczenia konsoli w specjalnej cenie. Oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów. Jest więc całkiem możliwe, że Xbox Series S zostanie szybko wyprzedany.

Oryginalny przedmiot:

Xbox Series S: Nowa konsola w sprzedaży w Amazon

Właściwie nowa konsola Microsoftu, Xbox Series S, powinna być dostępna 10 listopada w cenie 299,99 euro – ale jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży gigant żeglugowy Amazon podcina cenę producenta. Zamiast 299,99 euro dostajesz tutaj Xbox Series S tylko raz 290,99 euro – to nowa najlepsza cena, jak pokazuje historia cen:

Historia cen Xbox Series S w ciągu ostatniego miesiąca na pierwszy rzut oka (Źródło zdjęcia: Idealo.de)

Jeśli myślisz, że w ten sposób nie tylko dostaniesz konsolę taniej, ale również dostaniesz ją wcześniej do domu, to musimy Cię rozczarować. Jednak Xbox Series S prawdopodobnie zostanie dostarczony na czas przed rozpoczęciem sprzedaży 10 listopada 2020 r.

Xbox Series S: Komu warto kupić konsolę?

Gracze oszczędzają około 200 euro przy zakupie Xbox Series S w porównaniu z mocniejszym Xbox Series X lub wersją płytową PS5. Czyli idealna konsola promocyjna nowej generacji? Jeśli nie przeszkadza ci fakt, że konsola ma maksymalną rozdzielczość natywną 1440p zamiast 4K lub 8K i oferuje tylko dysk SSD o pojemności 512 GB jako miejsce do przechowywania, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy dzięki serii S.

Należy jednak zauważyć, że w serii S brakuje napędu optycznego Series X. Gry można więc kupować wyłącznie cyfrowo za pośrednictwem sklepu. W końcu pamięć konsoli można łatwo rozszerzyć. Microsoft nie skąpił częstotliwości odświeżania. Xbox Series S obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania i do 120 klatek na sekundę w grach. Ponadto konsola jest znacznie bardziej kompaktowa niż jej starszy brat i dlatego powinna z łatwością znaleźć miejsce w Twoim salonie.

Xbox Series S (512 GB / biały)

Xbox Series S (512 GB / biały)

Cena może być teraz wyższa. Cena od 16.05.2022 11:59

Więcej informacji o serii Xbox i różnicach między tymi dwoma modelami znajdziesz w Wideo:

Dla wielu graczy jako dodatek do zakupu Xbox Series S odpowiedni jest zakup „Xbox Game Pass Ultimate” za 12,99 euro miesięcznie. W ten sposób masz duży wybór ponad 100 gier, który jest stale rozbudowywany, zaraz po dostarczeniu Twojej konsoli. Dodatkowo, kupując w Amazon, otrzymasz kupon rabatowy, który obniża cenę 3-miesięcznego członkostwa o 40 procent. efektywnie Więc płacisz tylko 7,79 euro miesięcznie za subskrypcję gry z dołączonym członkostwem „Xbox Live Gold”.

Więc dla każdego, kto szuka taniego wejścia w świat nowych konsol, Xbox Series S jest zdecydowanie wart obejrzenia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech