MediaMarkt sprzedaje Samsung Galaxy Z Flip 3 z najwyższą stawką i przydatnym bonusem

MediaMarkt sprzedaje Samsung Galaxy Z Flip 3 z najwyższą stawką i przydatnym bonusem

Jeśli celujesz w Galaxy Z Flip 3, powinieneś odwiedzić MediaMarkt. Można tam dostać przyciągający wzrok smartfon Samsunga z taryfą „o2 Grow” w okazyjnej cenie, a Galaxy Buds Pro są również dostępne bezpłatnie. Przeliczyliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto.

MediaMarkt: Galaxy Z Flip 3 ze specjalną taryfą o2 w okazyjnej cenie

w Sklep z urządzeniami AGD czy możesz to zrobić? Samsung Galaxy Z Flip 3 5G (128 GB) w tym taryfa „o2 Grow” za jedyne 29 euro dopłaty i 29,99 euro miesięcznie. W promocyjnych cenach Galaxy Buds Pro otrzymujesz również za darmo. Roczna stawka od o2 obejmuje 40 GB limitu danych LTE/5Gryczałt Allnet/SMS i 20 lat Rocznie 10 GB za darmo na górze, dzięki czemu miesięcznie otrzymasz 240 GB. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 kartach SIM jednocześnie. Jeśli flirtujesz z kompaktowym składanym smartfonem Samsunga, możesz zabrać ze sobą naprawdę dobrą ofertę, ponieważ „o2 Grow” kosztuje 29,99 euro miesięcznie bez smartfona!

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB jakiś

Samsung Galaxy Z Flip 3 z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (na miesiąc)
29,99 euro

dodatkowa opłata (raz, na początku umowy) 29 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
748,76 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 600 euro (telefon komórkowy) + 100 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 48,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
2,03 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy Z Flip 3 (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 600 euro, podczas gdy Buds Pro kosztują około 100 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów pakietu taryfowego, do taryfy pozostanie 48,76 euro. Podzielony przez minimalny okres 24 miesięcy, to jest skuteczne tylko 2,03 euro w miesiącu. Z 40 GB pojemności danych z obsługą 5G, która również wzrasta o 10 GB rocznie, to prawdziwy hit! Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że pakiet jest dostępny tylko online i prawdopodobnie nie będzie dostępny przez długi czas.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na koniec minimalnego okresu. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc ze skutkiem natychmiastowym.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda Samsung Galaxy Z Flip 3 Wideo zobaczyć:

Samsung Galaxy Z Flip 3 może to zrobić

Samsung Galaxy Z Flip 3 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Posiada również przeprojektowany przedni wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który jest teraz czterokrotnie większy niż jego poprzednik. Z jego 8 GB pamięci RAM128 GB pamięci wewnętrznej i Procesor Snapdragon 888 Dzięki 8 rdzeniom i częstotliwości do 2,84 GHz Flip 3 zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wymagających zastosowań wszelkiego rodzaju.Wykazało to również nasz test Flip 3. Dodatkowo urządzenie można wybrać w 4 różnych kolorach.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android