Jak dodać nowe tła do Zoom

Jak dodać nowe tła do Zoom

Jeśli znajdziesz się na spotkaniu lub w zabałaganionym pokoju, przysięgasz, że niedługo posprzątasz, możesz ukryć swoje otoczenie za wirtualnym tłem. Niezależnie od tego, czy jest to naturalny krajobraz, czy widok sci-fi, tło może dodać więcej prywatności i zabawy do Twoich prezentacji. Oto jak dodać nowe tła w Zoom.
Czytaj więcej: Jak zmienić tło Zoom

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby dodać nowe tła w Zoom, przejdź do swojego Ustawienia–> Tło i efekty i kliknij plus (+) ikona aby dodać nowe obrazy lub filmy.

Jak dodać nowe tła do Zoom

Dodanie nowego obrazu tła lub wideo jest łatwe. Możesz przesyłać zdjęcia lub pliki wideo bezpośrednio z komputera do Zoom. Uruchom Zoom na pulpicie, a następnie przejdź do swojego Ustawienia i kliknij Tło i efekty.Adam Birney / Android AuthorityKliknij plus(+) po prawej stronie i wybierz pliki graficzne lub wideo, które chcesz przesłać jako nowe wirtualne tło.

Skąd wziąć tła Zoom

Chociaż Zoom oferuje kilka domyślnych teł, mogą one stać się nudne. Dlatego ludzie używają unikalnych obrazów i filmów, aby urozmaicić swoje rozmowy, od popularnych internetowych memów po programy telewizyjne. Możesz użyć własnych oryginalnych zdjęć lub dowolnych znalezionych w Internecie, ale oto kilka zaleceń dotyczących nowego, krzykliwego tła Zoom.

Gwiezdne Wojny

Star Wars tła 18Może czwarty dzień już minął, ale dlaczego nie utrzymać siły dzięki malowniczym krajobrazom z odległej galaktyki? StarWars.com stworzył kilka darmowych teł Zoom, dzięki czemu możesz zaskoczyć członków swojego zespołu, dzwoniąc z kokpitu Sokoła Millennium lub wydm Tatooine. Dlaczego więc nie obejrzeć za darmo jakiegoś filmu Gwiezdne Wojny po zakończeniu spotkań?

Podziwiać

lekarz dziwny 01 1920x1080 1Kolejną kolorową franczyzą pod parasolem Disneya jest Marvel Cinematic Universe. Marvel zebrał darmowe tła Zoom, dzięki czemu możesz pochwalić się swoją bohaterską stroną w scenach z najlepszych filmów MCU, dostrajając się z rozległych krajobrazów Wakandy lub mitycznego królestwa Asgardu.

Netflix

gra w kalmaryPopularna usługa przesyłania strumieniowego dała fanom możliwość dzielenia się swoimi ulubionymi serialami Netflix z obrazami tła Zoom z programów takich jak My lub Bojack Horsemen. Możesz nawet udawać, że jesteś uwięziony w jednej ze scen z gry Squid. To na pewno będzie początek rozmowy.

HBO maks.

gra o tron ​​hbo tło 1920Inną usługą przesyłania strumieniowego, która wybrała darmowe tła, jest HBO Max. Czy jest lepszy sposób na przygotowanie się do Domu Smoka niż siedzenie na Żelaznym Tronie podczas spotkań? Możesz także wyświetlać sceny z programów takich jak Euphoria, Succession czy West World.

Memy, krajobrazy i nie tylko

jest okejAdam Birney / Android AuthorityJeśli popkultura nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz znaleźć różne obrazy z ZoomMeetingsBackgrounds. Mają sformatowane tła w wielu różnych stylach, od popularnych memów internetowych po piękne naturalne krajobrazy. Na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba.


Czytaj więcej: Jak skonfigurować wirtualne tła Zoom dla Androida

Często zadawane pytania

Gdzie są przechowywane tła Zoom?Wszelkie tła inne niż domyślne dostarczone przez Zoom będą przechowywane na Twoim urządzeniu. W przypadku komputerów stacjonarnych można je znaleźć za pomocą następującej ścieżki pliku: C:\Users\USER_NAME\AppData\Roaming\Zoom\data\VirtualBkgnd_Custom.Jaki rozmiar ma tło Zoom?Przy minimalnym wymiarze tło powinno mieć 960px. Jednak mogą mieć maksymalny wymiar 1920px. Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj obrazu lub filmu o wymiarach 1920 na 1080 pikseli (współczynnik proporcji 16:9). Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android