Jak przekonwertować subskrypcję Xbox Live na Game Pass Ultimate

Jak przekonwertować subskrypcję Xbox Live na Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass firmy Microsoft oferują dużą wartość, jeśli chcesz grać we wszystkie rodzaje gier w ramach subskrypcji. Usługa zwykle kosztuje 14,99 USD miesięcznie za Xbox Game Pass Ultimate (która obejmuje zarówno Xbox, jak i PC) lub 9,99 USD miesięcznie za PC Game Pass i obejmuje tytuły AAA, takie jak Halo Infinite i Forza Horizon 5, a także rotacje głównych gier innych firm i indie. Jeśli chcesz to wypróbować, obowiązuje cena początkowa, która zapewnia jeden miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za 1 USD. Ale zanim ją zrealizujesz, powinieneś wiedzieć, że możesz użyć wersji próbnej jako sposobu na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy na Game Pass Ultimate przez okres do trzech lat. Aktywacja wersji próbnej za 1 USD może zaoszczędzić setki dolarów. Microsoft umożliwia graczom Xbox zamówienie do 36 miesięcy przedpłaconej usługi Xbox Live Gold. Aktywacja wersji próbnej za 1 USD automatycznie przekonwertuje przyszłe miesiące usługi Gold na droższą Xbox Game Pass Ultimate, oszczędzając setki dolarów. Dla pewnego kontekstu, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić: kosztuje około 180 USD za trzy lata Xbox Live Gold. Dodaj promocję 1 $, a otrzymasz trzy lata Xbox Game Pass Ultimate za około 181 $ — podczas gdy jeśli zapłacisz pełne 14,99 $ miesięcznie za Game Pass Ultimate, te trzy lata kosztowałyby Cię prawie 540 $. Warto zauważyć, że tak naprawdę ma to być oferta jednorazowa. Jeśli skorzystałeś już z oferty, aby otrzymać miesiąc za 1 USD, wykorzystałeś możliwość przekonwertowania Xbox Live Gold na Game Pass Ultimate bez całkowitego anulowania Game Pass lub pozwolenia na jego wygaśnięcie. (Musisz wyłączyć automatyczne odnawianie na swoim koncie.) Ponowna subskrypcja po tym czasie spowoduje naliczenie pełnego 14,99 USD za pierwszy miesiąc, zamiast ceny początkowej 1 USD. Tak więc, jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej konwersji, oto jak uzyskać największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

Jak przekonwertować usługę Xbox Live na Game Pass Ultimate

Aby skorzystać z tej bezpłatnej konwersji, musisz najpierw kupić subskrypcję Xbox Live Gold (zakładając, że jeszcze jej nie masz). Microsoft może w pewnym momencie zakończyć sprzedaż Xbox Live Gold, ponieważ zachęca graczy do zakupu Game Pass Ultimate. Ale na razie nadal możesz kupować kody cyfrowe do usługi od Amazona i innych sprzedawców detalicznych w odstępach trzy-, sześcio- lub 12-miesięcznych. Następnym krokiem jest aktywacja kodów Xbox Live Gold na swoim koncie, za pośrednictwem witryny Microsoft lub bezpośrednio za pomocą konsoli Xbox One lub Series X / S. Microsoft twierdzi, że warunki tej promocji mogą ulec zmianie, więc zrobię to wcześniej niż później, ponieważ nic nie wskazuje na to, czy pewnego dnia może przestać konwertować Xbox Live Gold na Game Pass Ultimate.

Gdy kupisz wersję próbną Game Pass Ultimate o wartości 1 USD, Twoje przedpłacone miesiące Xbox Live Gold zostaną automatycznie przekonwertowane. Teraz możesz bezpiecznie skorzystać z wersji próbnej Game Pass Ultimate o wartości 1 USD. Po zrealizowaniu oferty zobaczysz coś podobnego do powyższego obrazu po kliknięciu karty „Usługi i subskrypcje” na swoim koncie w witrynie Microsoft. Chociaż ta konwersja nie jest możliwa w przypadku PC Game Pass, plan Xbox Game Pass Ultimate obejmuje zarówno Xbox, jak i PC. To sprawia, że ​​ta konwersja z Xbox Live Gold ma jeszcze lepszą wartość, jeśli grasz na obu platformach.
Aktualizacja 16 maja 2022, 11:23 ET: Ten artykuł został pierwotnie opublikowany 18 czerwca 2019 r. i został zaktualizowany w celu odzwierciedlenia aktualnej oferty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android