Wesołych żartów: mnóstwo prezentów do inteligentnego domu w bezkonkurencyjnych cenach

Wesołych żartów: mnóstwo prezentów do inteligentnego domu w bezkonkurencyjnych cenach

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a dla wszystkich, którzy wciąż szukają odpowiedniego prezentu dla członków rodziny, którzy interesują się technologią, Tink, dostawca połączonego domu, obniży ceny licznych gadżetów i pakietów inteligentnego domu do 7 stycznia 2022 r. włącznie. do 65 proc.

Kiedy Święty Mikołaj dzwoni dwa razy

Święty Mikołaj, sąsiedzi, znajomi i krewni: dzięki kamerze Google Nest Cam i Google Nest Hub w przyszłości nie przegapisz już więcej odwiedzających. Inteligentna kamera zapewnia niezawodną, wszechstronną ochronę. Jest wyposażony w inteligentne rozpoznawanie obiektów, które potrafi rozróżniać ludzi, pojazdy i zwierzęta. A dzięki wbudowanej baterii, kamerę Google Nest Cam można umieścić w dowolnym miejscu i zawsze ma niezawodny widok na otoczenie.

Reunion to szczególna radość na Boże Narodzenie

Kamera Google Nest Cam (z baterią) w zestawie po 2 sztuki, w tym Google Nest Hub (2. generacji) jest teraz dostępna jako zestaw w kolorze białym w specjalnej cenie promocyjnej i aktualnie najlepszej cenie na rynku 299,00 euro (zamiast 459,98 euro) dostępne na tink.de.

Komfortowo ciepły dom za naciśnięciem jednego przycisku

Zestaw klimatyzacyjny Homematic IP WLAN zapewnia optymalną atmosferę dobrego samopoczucia w każdym inteligentnym domu przez całą dobę. W zestawie punkt dostępowy WLAN, pięć termostatów grzejnikowych oraz styk okienny i drzwiowy. Dzięki łatwym w instalacji gadżetom możesz łatwo zaoszczędzić do 30% na kosztach ogrzewania. Ponieważ poszczególne urządzenia komunikują się ze sobą w sposób ciągły, temperatura zostaje automatycznie obniżona, gdy styk okienny i drzwiowy wykryje, że okno lub drzwi są otwarte. Gdy drzwi są zamknięte, ogrzewanie jest automatycznie ponownie uruchamiane. Szczególnie praktyczne jest również to, że system można w każdej chwili uzupełnić o dodatkowe produkty Homematic.

Prowadzenie Homematic na Boże Narodzenie

Zestaw startowy Homematic IP Klimat pokojowy WLAN + 4 podstawowe termostaty grzejnikowe jest teraz dostępny w kolorze białym w specjalnej cenie promocyjnej i aktualnie najlepszej cenie na rynku 209,95 euro (zamiast 259,75 euro) na tink.de. Z kodem kuponu HomematicIp20 otrzymasz kolejną zniżkę w wysokości 20 €.

Odpowiednie oświetlenie na każdą okazję

Dzięki przełącznikom światła Senic Friends of Hue Smart Switch światło można nie tylko włączać i wyłączać, ale także przyciemniać i pojawiać się w różnych scenach świetlnych. W razie potrzeby można sterować kilkoma pomieszczeniami jednocześnie za pomocą tylko jednego przełącznika. Dzięki szybkiej instalacji bez dodatkowych kabli i baterii, elegancko zaprojektowane włączniki światła są gotowe do użycia w mgnieniu oka.

Senna noc

3-pak Senic Friends of Hue Smart Switch, w tym 1 gratis, jest teraz dostępny w kolorze czarnym, białym i antracytowym w specjalnej cenie promocyjnej i aktualnie najlepszej cenie na rynku 189,00 euro (zamiast 258,00 euro) na stronie tink.de.

Zaprasza do wspólnego śpiewania

Poręczny inteligentny głośnik Sonos Roam okazuje się prawdziwym cudem technologicznym: w zależności od otoczenia łączy się jednocześnie z siecią WLAN i Bluetooth. Podczas gdy głośnik jest zintegrowany z siecią WLAN we własnych czterech ścianach, automatycznie przełącza się w tryb Bluetooth poza domem i łączy się ze znanym smartfonem. Ze świątecznej listy odtwarzania można korzystać w dowolnym miejscu i czasie bez przerw – i to nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. Dzięki certyfikacji IP67 Roam jest wodoodporny do głębokości jednego metra przez 30 minut, a kurz nie może go uszkodzić.

Mikołaj Sonos przybywa do miasta

Sonos Roam wraz z ładowarką jest teraz dostępny w kolorze czarno-białym w specjalnej cenie promocyjnej i aktualnie najlepszej cenie na rynku 209,00 euro (zamiast 248,00 euro) na tink.de.

Więcej ofert Tinkmas dla mądrych świątecznych elfów_

Artykuł Merry Tinkmas: Smart home prezenty w bezkonkurencyjnych cenach po raz pierwszy pojawił się na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech