Ukryty w iPhonie: użyj 15-minutowej sztuczki, aby zakryć własne utwory

Ukryty w iPhonie: użyj 15-minutowej sztuczki, aby zakryć własne utwory

Mało kto zna nas tak dobrze jak Google. Poprzez nasze zapytania wyszukiwania ujawniamy nasze najgłębsze sekrety i tęsknoty przed grupą z USA. Aby zachować je w tajemnicy, na iPhonie jest 15-minutowa sztuczka. GIGA wyjaśnia, o co w tym wszystkim chodzi.

Czy to zazdrosny partner, nieprzychylny kolega z pracy, czy zrzędliwa teściowa: wszędzie czają się wścibskie oczy, chcące rzucić okiem na nasze sekrety. Jeśli więc chcesz chronić swoją prywatność, musisz mieć się na baczności – zwłaszcza w cyfrowym świecie. Użytkownicy iPhone'a czują się tu bardziej komfortowo niż inni.

15-minutowy przycisk usuwania sprawia, że wyszukiwania w Google znikają

Ponieważ w aplikacji Google jest mała, ale praktyczna funkcja: 15-minutowy przycisk usuwania. Nazwa mówi tutaj wszystko, ponieważ po aktywacji aplikacja Google usuwa wszystkie zapytania z ostatnich 15 minut . Przycisk usuwania znajdziesz, klikając swoje zdjęcie profilowe w aplikacji Google:

To właśnie prosta funkcjonalność sprawia, że przycisk usuwania jest tak atrakcyjny. Zamiast konieczności ciągłego przełączania wyszukiwania w tryb incognito wystarczą tylko dwa kliknięcia – ostatnie 15 minut jest już usuwane z pamięci Google . Jest to szczególnie przydatne, jeśli tylko od czasu do czasu masz „wstydliwe zapytanie”, którego nie chcesz na stałe połączyć z kontem Google. To kładzie kres wścibskim spojrzeniom, jeśli smartfon kiedykolwiek wpadnie w niepowołane ręce.

Oto, jak w pełni wykorzystać możliwości Zdjęć Google:

Funkcja nie jest jeszcze dostępna na smartfonach z systemem Android

Według Android Central 15-minutowa gaśnica jest również dostępna na smartfonach z systemem Android. Przetestowaliśmy to na wielu urządzeniach, w tym Pixel 4a, Pixel 5 i Pixel 6 – bezskutecznie. Funkcja była aktywna tylko w aplikacji Google na iPhonie. Można sobie wyobrazić, że operator wyszukiwarki będzie stopniowo wprowadzał tę funkcję. Do tego czasu właściciele smartfonów z Androidem będą musieli sami podjąć działania. Wyjaśniamy, jak to działa, w specjalnym temacie: Usuń historię Google ze smartfona i przeglądarki: Oto jak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech