„Śmieszni, bezradni nieszczęśnicy”: tak internet bawi się FIFA, DFB i mistrzostwami świata

„Śmieszni, bezradni nieszczęśnicy”: tak internet bawi się FIFA, DFB i mistrzostwami świata

Start reprezentacji Niemiec na mundialu 2022 nie powiódł się. W całej niemieckiej piłce nożnej nie powinno być żadnych nieporozumień na ten temat. Inaczej jest z ocenami akcji związanych z grą. Wybraliśmy dla Ciebie jedne z najlepszych komentarzy z całej sieci.

Pierwszy występ niemieckiej drużyny w Katarze za nami. Po porażce w rundzie wstępnej, która niestety nie jest już nieznana, Niemcy rozpoczną także Mistrzostwa Świata 2022. Podczas gdy niemieccy kibice pogrążają się w żałobie, radość z historycznego triumfu nad przeciwnikiem, Japonią, jest wielka. A w Internecie? Sieć zbiera komentarze i memy na temat gry. Zebraliśmy dla Ciebie kilka.

Start reprezentacji Niemiec w Pucharze Świata: Internet nie bierze się znikąd

Sieć znajduje wiele sposobów, nieudany start reprezentacji Niemiec i pułapki traktować lekko:

Nie wszyscy niemieccy kibice stracili poczucie humoru, o czym świadczy to zdjęcie:

Tymczasem ten użytkownik Twittera przypomina, że ​​to kolejny bardzo udany niemiecki zespół są:

Często używana jest dobrze znana paralela ze świata anime:

Niemcy nie są również jedynym ważnym krajem piłkarskim z porażka na otwarcie zaczął. Argentyna jest wciąż na fali po meczu 1:

A jeśli po prostu zawracasz sobie głowę odwróceniem kolejności wydarzeń, też się pośmiejesz:

Japonia świętuje: przejście przez Shibuya staje się milą dla fanów – z ograniczeniami

Tymczasem w Japonii panuje uroczysty nastrój. Kibice wtargnęli na słynne na całym świecie skrzyżowanie w Shibuya (Tokio) i świętowali zwycięstwo swojej drużyny. Pomimo szalonej imprezy skrzyżowanie było ponownie oczyszczane na każdej fazie czerwonych świateł:

Ten post również celebruje sukces Japonii:

Bez żartów: niemiecka drużyna wskazuje na poważną sytuację

Ale jeszcze przed zaskakującym wynikiem niemieccy piłkarze wywołali sensację. Z rękami zasłoniętymi ustami jedenastka stanęła przed kamerami, aby zrobić zdjęcie drużynowe (jak widać na powyższym obrazku). Wreszcie jest poważne problemy i kwestie związane z tym mundialemktóre mimo zabawnych komentarzy społeczności internetowej zasługują na uwagę.

Wypowiedź narodowych graczy nie wszędzie została dobrze przyjęta. Protest nie idzie wystarczająco daleko dla tego użytkownika Twittera:

Dziennikarz sportowy Jens Weinreich jasno wyraża swoją krytykę, że zamiast osób odpowiedzialnych w FIFA i DFB, drużyna lub politycy powinni zachować się zupełnie inaczej:

Jednak gdzie indziej nagradzane jest, że gracze przynajmniej okazują swoje niezadowolenie:

Ale jest też druga opinia. Zgodnie ze statutem FIFA, a także w opinii wielu kibiców, piłka nożna – czy sport w ogóle – powinna być właściwie apolityczna. Z drugiej strony gracze pozycjonowali się swoją akcją, która jest nie tylko popularna:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech