Słuchawki Sony z redukcją szumów w Czarny piątek Wyprzedaż

Słuchawki Sony z redukcją szumów w Czarny piątek Wyprzedaż

Jeśli obecnie szukasz prawdziwych słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumów, powinieneś rzucić okiem na Sony WF-1000XM3. Amazon oferuje atrakcyjną ofertę w okresie poprzedzającym Czarny piątek 2022.

Aktualizacja z 18 listopada 2022 r.: Sony WF-1000XM3 są obecnie dostępne na Amazon za 111 euro – absolutnie uczciwa cena.

Więcej ofert na Czarny piątek znajdziesz w naszym stale aktualizowanym przeglądzie:

Oryginalny artykuł:

Sony WF-1000XM3 zostały wypuszczone latem 2019 roku (sugerowana cena detaliczna 249 euro) i wkrótce potem były nieco tańsze. Czarny piątek 2019 przyniósł kolejny gwałtowny spadek cen. Teraz zalecamy nie wydawać na to więcej niż 150 euro. W połowie 2022 roku ukazał się również następca z modelem Sony WF-1000XM 4. Jest to wyraźnie lepsze w niektórych punktach, takich jak redukcja dźwięku i szumów (patrz raport z testów GIGA), ale także kosztuje znacznie więcej niż poprzedni model, który obecnie jest w większości obniżony w sprzedaży detalicznej.

Dla kogo przeznaczony jest Sony WF-1000XM3?

Sony pokazuje sprawdzone mocne strony dzięki WF-1000XM3: wkładki douszne i obudowa są nienagannie wykonane. Dźwięk jest bogaty w szczegóły, dynamiczny i przejrzysty – prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne z niższych przedziałów cenowych nie nadążają. Redukcja szumów (ANC) jest skuteczna i zapewnia pewną dozę spokoju podczas podróży samolotem lub pociągiem – ale nie do końca pasuje do dużego nausznego Sony WH-1000XM4 (cena uliczna około 270 euro).

Oto oficjalny film producenta:

Etui lekko odstaje od uszu, co może prowadzić do szumu na wietrze (i aktywowanego ANC). To, co Sony wciąż wymaga poprawy, to związana z nią aplikacja, która reaguje tylko ospale. W końcu opcja regulacji głośności została niedawno dodana do wkładek dousznych poprzez aktualizację oprogramowania – to prawdziwa wartość dodana. Szczególnie polecamy użytkownikom Androida, którzy cenią sobie jakość dźwięku. Większość użytkowników iPhone'a chętniej korzysta z AirPods Pro, które mają słabszy dźwięk, ale są doskonale zintegrowane z systemami iOS i MacOS i są wygodniejsze w noszeniu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech