Samsung Galaxy S22: były pracownik zdradza sekrety nowego topowego telefonu komórkowego

Samsung Galaxy S22: były pracownik zdradza sekrety nowego topowego telefonu komórkowego

Za kilka tygodni Samsung wprowadzi trzy nowe smartfony z Androidem, Galaxy S22, S22 Plus i S22 Ua, które po porażce z generacją Galaxy S21 muszą odnieść sukces. Teraz były pracownik południowokoreańskiej firmy zdradza szczegóły dotyczące Galaxy S22 i Galaxy S22 Plus.

Galaxy S22 i S22 Plus: Samsung tylko nieznacznie zmienia wygląd telefonów komórkowych

Mówi się, że Samsung rozpoczął produkcję smartfonów Galaxy S22, więc ostateczny projekt powinien być już określony. Prawdopodobnie z tego powodu były pracownik zabrał głos i ujawnił kilka szczegółów dotyczących projektu Galaxy S22 i Galaxy S22 Plus. W przeciwieństwie do tegorocznej generacji modele S22 będą znacząco różnić się od Galaxy S22 Ua .

Ua-Handy jest w zasadzie wykonany przez Samsunga jako kolejny Note-Smartphone o dość kanciastej konstrukcji, w którym S Pen można włożyć do obudowy. Z kolei Galaxy S22 i Galaxy S22 Plus będą wyglądały niemal jak ich poprzednicy . Samsung tylko trochę dopracuje i zoptymalizuje projekt. Na podstawie informacji od osoby z wewnątrz LetsGoDigital stworzył obraz, na którym wyraźnie widać projekt:

Więc w zasadzie pozostaje z poprzednią optyką. Samsung Galaxy S22 jest tylko trochę zaokrąglony, a tył z aparatem nie wygląda już tak oderwany. Ramka wygląda też na nieco bardziej zakrzywioną w porównaniu do Galaxy S21, co oznacza, że smartfon powinien jeszcze lepiej leżeć w dłoni .

Samsung ma użyć 6,06-calowego wyświetlacza, który w Galaxy S22 jest nieco mniejszy. Galaxy S21 ma 6,2 cala. Model Plus powinien być również znacznie mniejszy przy 6,55 cala niż Galaxy S21 Plus przy 6,7 cala. Do tego Samsung jeszcze bardziej skurczył ramkę wokół ekranu, dzięki czemu oba smartfony są zauważalnie mniejsze . Ze względu na bardziej kompaktową konstrukcję baterie powinny być również mniejsze. Może to mieć negatywny wpływ na czas pracy.

Samsung nie tylko buduje smartfony, jak możemy się domyślić na filmie:

Samsung ma mniej Galaxy S22 produkowanych na starcie

Według nowych informacji Samsung chce rozpocząć produkcję „tylko” 20 mln sztuk z serii Galaxy S22. To znacznie mniej niż 26 milionów, które Samsung początkowo zbudował w serii Galaxy S21, a następnie zwiększono do 30 milionów sztuk. Ale może to być również związane z faktem, że obecnie i tak brakuje komponentów, przez co Samsung może nie być w stanie wyprodukować tyle, ile by się chciało. Dostępność może być odpowiednio ograniczona.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech