Nie WhatsApp ani CovPass: ta aplikacja na Androida jest obecnie hitem

Nie WhatsApp ani CovPass: ta aplikacja na Androida jest obecnie hitem

Co się dzieje w sklepie Google Play? WhatsApp lub aplikacja Cov-Pass zwykle znajdują się na szczycie podium. Złoty medal zdobyła teraz inna aplikacja na Androida, którą prawdopodobnie tylko nieliczni mieli na ekranie.

Top 10 najpopularniejszych aplikacji w sklepie Google Play jest zawsze dobrym wskaźnikiem tego, co aktualnie porusza użytkownicy Androida. Nie powinno dziwić, że w czasach pandemii i dyskusji o 2G i 3G aplikacja Cov-Pass jest w czołówce i obecnie zajmuje drugie miejsce. Ale każdy, kto teraz podejrzewa, że WhatsApp jest od dawna faworytem, jest w błędzie.

Aplikacja Kaufland pod numerem 1 w sklepie Google Play

Złapała go aplikacja Kaufland. Żadna inna aplikacja nie jest obecnie bardziej popularna wśród użytkowników Androida niż ta ze sklepu spożywczego. Aplikację Kaufland pobrano już ponad 5 milionów razy ze sklepu Google Play. Średnia ocena to 3,6 na 5 gwiazdek.

Po otwarciu możesz szybko zobaczyć, skąd bierze się popularność. Ponieważ aplikacja na Androida oferuje więcej, niż początkowo sugeruje pogardliwa nazwa „Kaufland: Oferty i broszury” . Oprócz ofert i broszur aplikacja Kaufland zawiera również praktyczną funkcję listy. Można je tworzyć albo wprowadzając tekst, albo wygodnie skanując kod kreskowy. Ponadto na pokładzie znajduje się ponad 3500 pomysłów na przepisy i oczywiście można aktywować kupony i zbierać punkty lojalnościowe. W przypadku tych ostatnich wymagana jest jednak karta Kaufland.

Aplikacje Kaufland na Androida i iPhone'a:

Jakich aplikacji nie powinno zabraknąć w Twoim telefonie komórkowym? Ujawniamy to w filmie:

Nie tylko użytkownicy Androida są zainteresowani aplikacją Kaufland

Jak długo aplikacja Kaufland może pozostać na pierwszym miejscu w sklepie Google Play, okaże się. Warto zauważyć: zainteresowanie aplikacją sklepu spożywczego, który podobnie jak Lidl należy do Grupy Schwarz, nie ogranicza się tylko do użytkowników Androida. W Apple App Store aplikacja Kaufland zajmuje drugie miejsce na listach przebojów . Tam, przynajmniej na razie, wciąż musi przyznać się do porażki aplikacji CovPass.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android