Pozostałe zapasy w Aldi: E-rower od Jeepa w cenie młotkowej

Pozostałe zapasy w Aldi: E-rower od Jeepa w cenie młotkowej

Rowery elektryczne były nadal bardzo modne w 2022 roku i nadal są trudne do zdobycia. Dobre ceny są rzadkością. Szczególnie warto przyjrzeć się pozostałym zapasom e-roweru w Aldi. Zgrabny pedelec za jedyne 979 euro przekracza magiczną granicę ceny 1000 euro. Nawiasem mówiąc, nie byle jaki e-rower, ale markowy model znanego producenta samochodów terenowych Jeep.

Aktualizacja z 13 grudnia 2022 r.: Praktyczny e-rower Jeep był już dostępny do kupienia w Aldi Süd w sierpniu, po czym w listopadzie nastąpiła obniżka ceny pedeleka we wspólnym sklepie internetowym dwóch sióstr grupy. Zamiast 1149 €, jak to miało miejsce latem , płacisz tylko 979 € – kolejne 170 € zaoszczędzone (patrz Aldi). Aldi obecnie ponownie promuje niedrogi e-rower w aktualnej broszurze.

Tak jak poprzednio, cena jest oczywiście ważna tylko do wyczerpania zapasów i obejmuje koszty wysyłki. Oprócz czerni i bieli do wyboru jest teraz także niebieska wersja e-roweru.

Oryginalny artykuł:

E-rower Jeepa? W rzeczywistości istnieje i możesz teraz kupić jeden z nich w Aldi Süd w szczególnie niskiej cenie. Nie powinieneś jednak odważać się jeździć nim w terenie, ponieważ Jeep City E-Bike jest bardziej na spokojną wycieczkę po mieście i kraju. Kosztuje normalnie 1499 euro, ale w Aldi Süd tylko 1149 euro – najlepsza cena w całych Niemczech.

W Aldi: dostępny City E-Bike firmy Jeep

Nawiasem mówiąc, nie musisz jechać do oddziału, ponieważ Jeep City E-Bike jest dostępny bezpośrednio w „Aldi Liefer”, więc jest dostarczany na terenie całego kraju i bezpłatnie przez spedytora . Zainteresowani mogą zamawiać od 12 sierpnia.

Do wyboru są dwie wersje, ale różnią się one jedynie kolorem. Model Jeep City E-Bike ECR 3001 ma białe wykończenie (patrz w Aldi), model Jeep City E-Bike ECR 3000 (patrz Aldi) ma czarne wykończenie . Pedelec jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (rozmiar ramy M, ok. 44 cm), ma 28-calowe koła, od samego początku jest obdarzony przyjemnie niskim krokiem i dlatego jest interesujący również dla seniorów. Ale co dobrego jest w tanim markowym rowerze elektrycznym?

Czy warto kupić e-rower Jeep?

Przy cenie 1149 euro oczywiście musimy zrezygnować z jednego lub drugiego komfortu . Nie ma widelca amortyzowanego, hamulca tarczowego, silnika środkowego ani akumulatora przyklejonego do ramy. Zamiast tego klienci otrzymują e-rower o bardziej klasycznym i niedrogim podejściu.

Ten inteligentny rower może więcej, ale kosztuje też więcej. Niemniej jednak warto rzucić okiem na wideo:

Na przykład silnik tylny 250 W firmy RKS, 6-biegowa przerzutka SHIMANO i akumulator litowo-jonowy na bagażniku, który w najlepszym przypadku gwarantuje zasięg do 80 kilometrów (36 V, 10,4 Ah 374,4 Wh ). A więc przede wszystkim coś dla osób dojeżdżających na co dzień, a może mniej dla dużego jeźdźca turystycznego. Jeśli jesteś tego świadomy i już się tego nie spodziewasz, powinieneś znaleźć lojalnego towarzysza w Jeep City E-Bike. A biorąc pod uwagę cenę, nie musisz się dwa razy zastanawiać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech