Otto sprzedaje telewizory OLED o przekątnej 55 cali i 4K w młotkowej cenie

Otto sprzedaje telewizory OLED o przekątnej 55 cali i 4K w młotkowej cenie

Każdy, kto szuka taniego, ale dobrego telewizora OLED o przekątnej ekranu 55 cali, może obecnie uzyskać dostęp do Otto w uwodzicielsko niskiej cenie. Tam Hisense 55A8G jest oferowany w absolutnie najlepszej cenie.

Otto sprzedaje 55-calowe telewizory OLED za 755,98 EUR

Chcąc kupić telewizor OLED, zazwyczaj wybierasz model firmy LG. Jednak dzięki Hisense nowy dostawca wszedł niedawno na rynek, który jest szczególnie aktywny w niższym segmencie cenowym. Nowy Hisense 55A8G jest obecnie sprzedawany w Otto w absolutnie okazyjnej cenie 726,03 euro zamiast 1199 euro (sprawdź w Otto). Ponadto istnieją koszty wysyłki w wysokości 29,95 euro, co daje w sumie 755,98 euro.

Nie dostaniesz tak taniego telewizora OLED w tym rozmiarze. To także zupełnie nowy model, który pojawił się na rynku dopiero w listopadzie 2022 roku. Jest to 55-calowy telewizor 4K z częstotliwością 60 Hz.Według producenta jasność telewizora powinna wynosić nawet 800 cd/m² , czyli tak naprawdę wcale nie tak nisko. Jasność panelu powinna być wystarczająca, aby zagwarantować dobrą jakość obrazu. Jest też HDR10+ i Dolby Vision. 60-watowy system z Dolby Atmos powinien zapewnić dobry dźwięk.

Jest to oczywiście smart TV, który obsługuje najpopularniejsze serwisy streamingowe, takie jak Netflix, Prime Video i. Współpracuje . Zainstalowany jest również potrójny tuner, dzięki któremu można odbierać klasyczną telewizję. Hisense 55A8G można podłączyć do Internetu za pomocą kabla WLAN lub LAN. Dodatkowe funkcje obejmują 4x HDMI, 2x USB i Bluetooth.

Dlaczego telewizory OLED są naprawdę tak dobre:

Co dobrego jest w telewizorze Hisense OLED?

Ponieważ Hisense 55A8G jest tak nowy, prawie nie otrzymuje żadnych recenzji. Jednak w przypadku samego Otto istnieje ocena, która potwierdza, że telewizor ma bardzo dobrą jakość obrazu, solidny dźwięk i elegancki wygląd. Tylko oprogramowanie nie powinno działać tak płynnie, jak byś tego chciał. Wygląda więc na całkiem niezły telewizor – zwłaszcza w cenie. Jeśli chcesz model od LG w tym rozmiarze, musisz zapłacić ponad 1000 euro (spójrz na Amazon).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech