Otto sprzedaje ogromne telewizory OLED od LG taniej niż kiedykolwiek – Amazon wybiera

Otto sprzedaje ogromne telewizory OLED od LG taniej niż kiedykolwiek – Amazon wybiera

Telewizory OLED oferują niezrównane wrażenia wizualne. Ceny takich telewizorów są również bardzo wysokie – zwłaszcza jeśli zależy Ci na modelu z dużym ekranem. Wraz z serią A1 LG oferuje również podstawowe telewizory OLED, które są sprzedawane po niższych cenach. Największy model o przekątnej 77 cali jest teraz tańszy niż kiedykolwiek.

Duży telewizor OLED od LG jest obecnie bardzo tani

Duże telewizory OLED są bardzo modne. Dzięki niemu możesz zbudować własne kino domowe i uzyskać doskonałą jakość obrazu. Dzięki LG OLED77A19LA Otto ma obecnie w ofercie właśnie taki telewizor, który mógłby być do tego wykorzystany. Przekątna ekranu mierzy 77 cali, a cena wynosi obecnie tylko 1799 euro (w ofercie Otto). Z kosztami wysyłki wynoszącymi 29,95 euro, otrzymujesz 1828,95 euro. Oczywiście Amazon nie może tego zaoferować. Tam idziesz za tę samą cenę (do oferty w Amazon).

Nawiasem mówiąc, kolejny najtańszy sprzedawca pobiera ponad 2160 euro, dzięki czemu oszczędzasz ponad 330 euro . Ten telewizor OLED nigdy nie był tańszy w tym rozmiarze.

W filmie opowiadamy, co sprawia, że telewizory OLED są o wiele lepsze:

Do czego służą telewizory LG OLED z serii A1?

Jak napisano na początku, są to telewizory OLED klasy podstawowej. Otrzymujesz więc panel OLED ze znanymi zaletami wyświetlania treści, ale jeśli chodzi o funkcje, musisz iść na pewne kompromisy. Modele A1 „tylko” mają panel 60 Hz i całkowicie rezygnują z portów HDMI 2.1. Nvidia G-Sync lub AMD FreeSync również nie są uwzględnione. Jeśli więc chcesz podłączyć konsolę nowej generacji, taką jak PS5 lub Xbox Series X/S, nie będziesz w stanie wykorzystać pełnego potencjału.

Ale nawet jeśli telewizory OLED z serii A1 zapewniają tylko podstawowe wyposażenie, to i tak oferują świetny obraz, co widać w recenzjach. Ponadto cena jest znacznie niższa w porównaniu do modeli z lepszych kategorii. Jeśli więc potrzebujesz telewizora OLED tylko do oglądania telewizji lub seriali , jesteś we właściwym miejscu i możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. W przeciwnym razie należy raczej wybrać model z serii B lub C, które są znacznie droższe rozmiarami.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech