Jak znaleźć nowe gry na urządzenia z systemem Android

Jak znaleźć nowe gry na urządzenia z systemem Android

Jak znaleźć nowe gry na urządzenia z systemem Android

Źródło obrazu: Unsplash

Czyli lubisz gry mobilne na Androida, prawda? W takim razie masz z nami rację. Wygląda na to, że rok 2022 będzie świetnym rokiem dla Androida z nowymi dużymi grami mobilnymi, takimi jak Final Fantasy VII: Ever Criss, Diablo Immortal i DC Heroes & Villains.

Jeśli jednak jesteś niecierpliwy, mamy wiele gier, które możemy Ci teraz polecić. Na naszych listach najlepszych gier na Androida zebraliśmy najlepsze, jakie platforma ma do zaoferowania.

Najpopularniejsze gry roku na Androida

Przyjrzyjmy się, gdzie naprawdę możesz cieszyć się grami. Nie mówimy o tym, który smartfon lub tablet, ale o najsłynniejszych grach i gdzie na Ciebie czekają.

Większość użytkowników Androida powiedziałaby, że wielkie nazwiska, takie jak Marvel czy Blizzard, są wiodącymi firmami, ale tak nie jest.

Najczęściej grane gry na Androida to gry kasynowe. Można je znaleźć w dowolnym niezawodnym kasynie online na urządzenia z systemem Android, do którego można uzyskać dostęp, wpisując nazwę kasyna w przeglądarce lub jako natywną aplikację kasyna.

W rzeczywistości to, co czyni je tak interesującymi dla graczy, to ich gry z jackpotem i setki bonusów w Niemczech.

Najlepsze gry na Androida na rok 2022

Bohaterowie i złoczyńcy DC

Mamy tendencję do unikania gier logicznych typu „dopasuj trzy”, takich jak zaraza. Tym bardziej zaskakujące jest to, że jedna z naszych najbardziej oczekiwanych gier mobilnych na przyszły rok należy do tego gatunku.

DC Heroes & Villains obiecuje wyjątkową mieszankę mechaniki łamigłówek typu „dopasuj trzy” i komponentów RPG dla tego makabrycznego wszechświata.

Oczywiście fakt, że jest to gra DC, ekscytuje nas, zwłaszcza że jest to trzecie koło w związku Jokera i Harleya.

Co prowadzi nas do głównego powodu naszej ekscytacji: nie musisz być bohaterem. Zamiast tego możesz być złoczyńcą i spójrzmy prawdzie w oczy, są o wiele bardziej zabawni.

Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery DC Heroes & Villains, ale Ludia daje grze okno na początek 2022 roku.

Nieśmiertelny Diablo

Diablo Immortal to gra MMORPG dostępna wyłącznie na urządzeniach mobilnych, w której możesz walczyć u boku znajomych w wielu znanych lokacjach i lochach.

Fabuła rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Diablo II i III i rzuca Ci wyzwanie, aby powstrzymać Diablo od wskrzeszenia.

Możesz wędrować po świecie Sanktuarium jako barbarzyńca, krzyżowiec, łowca demonów, mnich, nekromanta lub czarodziej i pokonywać coraz trudniejszych wrogów.

Final Fantasy VII: Zawsze Kryzys

Final Fantasy VII: Ever Crisis to gra fabularna dla jednego gracza, która obejmuje całą oś czasu Final Fantasy VII. Tetsuya Nomura ujawnił, że Ever Crisis to darmowy tytuł z mechaniką gacha, która pozwala odblokować specjalną broń i zestawy kostiumów.

Ponadto gra zawiera specjalne lochy do eksploracji i walki, wykraczające poza to, co można było zobaczyć w oryginalnym Final Fantasy VII.

Tomb Raider Reloaded

Czekaliśmy na wydanie tej gry przez cały rok, ale to oczekiwanie to teraz w 2022 roku. Tomb Raider Reloaded to lektura obowiązkowa dla każdego fana Lary Croft.

Gra należy do gatunku arcade i zabierze Cię w nostalgiczną podróż. Oczywiście gra oferuje dokładnie to, czego oczekujesz od Tomb Raidera, a mianowicie łamigłówki, artefakty, grobowce, broń i skrzyżowane palce, dzięki którym możemy zobaczyć dinozaura.

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale wiemy, że jest ona planowana na początek 2022 r., a nad tytułem pracuje Square Enix Mobile London.

Rośliny kontra zombie 3

Cóż, minęło kilka lat, odkąd pojawił się nowy wpis w głównej serii, więc z niecierpliwością czekamy na to, co Popcap i EA robią do tej pory.

Jak opisuje to Popcap, „PvZ 3 polega na zabraniu cię z powrotem na murawę, gdzie wszystko się zaczęło”, więc gracze mogą spodziewać się nowoczesnego zwrotu w klasycznej akcji obrony murawy.

Osobiście mamy nadzieję, że ta gra ucieknie od szaleństwa mikrotransakcji, które zrujnowało nam PvZ 2, ponieważ często przeszkadzało we wszystkim, co kochaliśmy w oryginale. I proszę Popcap, zagrajmy w grę zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym. To po prostu ma sens.

Post Jak znaleźć nowe gry na urządzenia z Androidem pojawił się jako pierwszy na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech