Odrodzenie kultowego produktu Apple: obecnie wyprzedane

Odrodzenie kultowego produktu Apple: obecnie wyprzedane

Wielu fanów Apple tęskni za nimi do dziś: kultowe skarpetki Apple do iPoda – praktyczne i idealny pomysł na prezent na nadchodzące lata. Kultowa dzianina świętuje teraz zaskakujące odrodzenie.

Odrodzenie „skarpet do iPoda” nie pochodzi bezpośrednio od Apple, ale od producenta akcesoriów Native Union. Nowe skarpetki nie są również przeznaczone do iPodów czy iPhone'ów. Jak sama nazwa wskazuje, czapki „AirPods Beanies” mają chronić słuchawki Apple, a być może także je „ogrzewać” (źródło: Native Union).

Apple AirPods dostają skarpetki

Podobnie jak oryginalne skarpetki Apple, nowe czapki wykonane są w dwóch kolorach. Dopasowany do aktualnego schematu od Apple w pastelowych kolorach. W cenie 19,99 euro otrzymujemy cztery kultowe skarpetki – każda w kolorach Glacier, Peach, Indigo i Sage. Zabierają każde etui ładujące do różnych AirPods, w tym oczywiście do nowych AirPods 3.

Pośpiech na ten raczej przyziemny produkt jest ogromny. W tej chwili są już wyprzedane. Ale jest nadzieja, producent pisze na swojej stronie:

„Ze względu na przytłaczający popyt, czapki AirPods są obecnie niedostępne. Staramy się mieć więcej na stanie w ciągu najbliższych 24-48 godzin. Dziękuję za cierpliwość!"

Twórcy osiągają prawdziwy hit. Trudno się temu dziwić, bo skarpetki świetnie nadają się na prezent tuż przed Bożym Narodzeniem. Firma Apple niedawno dodała dość nietypową wskazówkę na prezent z własną „ściereczką do polerowania”, ale została wyprzedana od miesięcy.

Skarpetki do iPoda: spojrzenie wstecz

Od 4:30 robi się ciekawie w filmie , potem widzimy, jak założyciel Apple Steve Jobs przedstawia kultowe skarpetki do iPoda:

Na młodsze semestry: Czym jeszcze były skarpetki do iPodów? Z pewną autoironią Steve Jobs zaprezentował w 2004 roku specjalne etui na iPody na jednym z wielu przemówień. Każdy, kto wierzył w krótkotrwały żart, był lepiej uczony. Można je było kupować do 2012 roku i oczywiście też rozdawać. Potem niestety było już po wszystkim i zakończył się bardzo szczególny rozdział dotyczący produktów Apple.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech