Obecnie w Amazon: Duża zniżka na podatek WISO przez krótki czas

Obecnie w Amazon: Duża zniżka na podatek WISO przez krótki czas

W Amazonie możemy w tym tygodniu sporo zaoszczędzić, bo kolejny zwrot podatku będzie zdecydowanie tańszy. Czemu? Obecnie w ramach „Tygodnia Podatkowego” obowiązuje potężna zniżka na popularne WISO Steuer 2022 i inne tytuły. Czy musimy spojrzeć?

Aktualizacja z 22 lutego 2022: Nowy rok ma dopiero kilka tygodni, ale już niedługo przyjdzie termin zwrotu podatku za 2021 rok. Jak zawsze pomocne są rozwiązania firmy Podatek WISO. Najnowsze wersje (2022) na rok podatkowy 2021 są obecnie dostępne w Amazon w ramach tygodnia podatkowego (widok na Amazon) za niewielkie pieniądze:

Księga oszczędności podatkowych WISO 2022 (za rok podatkowy 2021, PC) za jedyne 20,99 euro zamiast 44,99 euro (widok na Amazon)
WISO Sterowanie Mac 2022 (dla roku podatkowego 2021, Mac) za jedyne 20,99 euro zamiast 44,99 euro (widok na Amazon)
Sieć podatkowa WISO 2022 (za rok podatkowy 2021, przeglądarki internetowe) za jedyne 20,99 euro zamiast 44,99 euro (widok na Amazon)
WISO Steuer-Web 2022 Mac (dla roku podatkowego 2021, przeglądarki internetowe, Mac) za jedyne 20,99 euro zamiast 44,99 euro (spójrz na Amazon) tydzień podatkowy na Amazon z jeszcze większą liczbą ofert

Oryginalny artykuł:

Podatek WISO w Czarny Piątek: Amazon obniża ceny o 50 procent

Wielu na to czekało: WISO Steuer Sparbuch (PC) i WISO Steuer Mac firmy Buhl (obie edycje 2021) są już dostępne i gotowe do złożenia zeznań podatkowych za 2020 r. Zwykle płacimy za nie nieco poniżej 40 euro. Nie tak dzisiaj z Czarnym Piątkiem. Amazon jest genialnie brutalny i bez zbędnych ceregieli obniża ceny o 50 proc. – absurdalnie tani.

Tak więc płacimy tylko 19,99 euro za wszystkie wersje na PC i Mac – jako wersję pudełkową z płytą CD, jako wersję do pobrania z kodem aktywacyjnym na e-mail lub w wersji internetowej. Dzięki temu możemy zaoszczędzić jeszcze zanim wyślemy deklarację podatkową do urzędu skarbowego. Pamiętaj, że ceny obowiązują do 27 listopada 2020 r. do północy.

Podatek WISO z 50-procentową zniżką na Amazon

Na co dobry jest podatek WISO?

Dzięki WISO Steuer automatyczne rozliczenie podatku 2020 się powiedzie, połączenie Elster jest oczywiście oczywiste. Jak działa automatyczne sterowanie? Dane są po prostu inteligentnie przesyłane z poprzedniego roku, pobierane są paragony z urzędu skarbowego, a następnie deklaracja jest po prostu wysyłana do urzędu skarbowego bez papieru. Możliwe również: Przeniesienie księgowań podatkowych z własnych rachunków bankowych.

Tak to działa z pobieraniem danych z urzędu skarbowego:

Bardzo godne pochwały: po opłaceniu możemy również używać WISO Steuer jako aplikacji na iPadzie i tablecie, możliwe jest również niezależne korzystanie z platformy w przeglądarce. Warto wiedzieć: Licencja pozwala na złożenie łącznie 5 deklaracji podatkowych, więc rodzina powinna być pod dobrą opieką.

Nasza wskazówka: Pobierz wersję do pobrania lub wersję internetową. Dzięki temu nie musisz wysyłać pudełka i możesz zacząć od razu. Ponadto zawsze masz do niego dostęp za pośrednictwem konta Amazon i nigdy nie możesz go „zgubić” – sprytny i wygodny.

Chcesz więcej ofert na Czarny piątek? Podsumujmy w naszym artykule przeglądowym na temat 100 najlepszych ofert.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech