Audible: wypróbuj usługę przesyłania strumieniowego książek audio firmy Amazon w atrakcyjnej cenie

Audible: wypróbuj usługę przesyłania strumieniowego książek audio firmy Amazon w atrakcyjnej cenie

Bardzo popularna usługa audiobooków Audible od Amazona zawsze oferuje bezpłatny miesiąc próbny, ale teraz możesz również zapewnić sobie dłuższy okres w rozsądnej cenie. GIGA ma szczegóły.

Wersja: Internet

Języki niemiecki

Amazon Audible: wypróbuj usługę audiobooków ze zniżką 70% przez 6 miesięcy

Jeśli czekałeś na tanią ofertę, aby wypróbować Audible w wolnym czasie, teraz jest idealna okazja. Popularna usługa audiobooków Amazona jest obecnie mocno przeceniona. Pół roku możesz zrobić za jedyne 2,95 euro (zamiast 9,95 euro) miesięcznie, aż twoje uszy zaczną świecić.

Warto, ponieważ Audible zazwyczaj oferuje tylko miesięczny okres testów. Umowa jest skierowana do nowych i obecnych klientów, ale możesz nie być w stanie skorzystać z oferty, jeśli korzystałeś już z subskrypcji Audible w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Od 7 miesiąca subskrypcja kosztuje 9,95 euro miesięcznie i można ją anulować w dowolnym momencie, nawet w okresie testowym.

Zobacz ofertę na Audible

Audible: tak działa usługa audiobooków Amazon

W przeciwieństwie do bezpośredniej konkurencji lub usług strumieniowego przesyłania muzyki, nie masz pełnego dostępu do wszystkich audiobooków z aktywną subskrypcją Audible. Zamiast tego płacisz 9,95 euro miesięcznie i otrzymujesz kredyt na wybraną książkę audio. Mając aktywną subskrypcję, w każdej chwili możesz także kupić dodatkowe audiobooki w tej cenie, dzięki czemu nie jesteś ograniczony do jednego audiobooka miesięcznie.

Brzmi jak wada, ale Audible ma zdecydowanie najszerszą gamę książek audio na rynku i liczne ekskluzywne tytuły. Ponadto aplikacja znacznie lepiej nadaje się do korzystania z audiobooków niż aplikacje do strumieniowania muzyki – status czytania jest zapisywany, możesz nawet zsynchronizować go z aplikacją Kindle i czytnikiem e-booków Kindle, jeśli czytasz e-booka na w tym samym czasie. Dostępne są opcje ustawień szybkości czytania i wiele więcej.

WHO Test słyszalny Jeśli chcesz, zazwyczaj możesz to zrobić przez miesiąc bezpłatnie i otrzymać w zamian bezpłatną książkę audio. Klienci Amazon Prime mogą nawet wypróbować usługę audiobooka przez 60 dni bezpłatnie.

Jeśli nie masz już ochoty na subskrypcję, możesz anulować Audible w dowolnym momencie, audiobooki są nadal dostępne, nawet jeśli subskrypcja jest zawieszona. Może być nawet możliwe wykupienie nowej subskrypcji Flexi, tj. dalsze korzystanie z oferty ze zniżką.

Zobacz ofertę na Audible

Dźwięk nie jest odpowiedni dla Ciebie? Porównaliśmy ze sobą inne znane aplikacje do książek audio:

Nasze wskazówki: te audiobooki Audible są tego warte

Oto cztery rekomendacje dotyczące utworów muzycznych, które ostatnio bardzo nam się podobają:

Jon Krakauer: Na mroźne wyżyny

Porywający, rzeczowy raport o wejściu na Mount Everest w 1996 roku, które zakończyło się katastrofą. Fantastyczna lektura, aby zrozumieć, co kieruje ludzi na najwyższą górę świata. Jakże irracjonalne decyzje w “gorączce górskiej”, ale też przypadkowe ekstremalne zmiany pogody, czynią rzekomo bezpieczne wejście na “dach świata” niebezpieczeństwem, które wciąż prawie co roku kosztuje życie.

„Na lodowych wysokościach” bei słyszalny

Andy Weir: Der Marsianer

Mark Watney, prawdopodobnie najbardziej samotny człowiek we wszechświecie, utknął samotnie na Marsie i codziennie walczy o przetrwanie i powrót na ziemię z ograniczonymi zasobami i gigantyczną kreatywnością. Ta powieść science-fiction kładzie nacisk na naukę, jest w zasadzie współczesną powieścią Robinsona Crusoe i jest tak trzymająca w napięciu, że prawie przyspiesza bicie serca. Najpierw zobaczyłem film, potem przeczytałem książkę i jednocześnie wysłuchałem audiobooka. Pod względem treści i emocji książka w niczym nie ustępuje filmowi, a audiobook jest też znakomicie prezentowany.

“Marsjanin” (bez skrócenia) na Audible

Alina Broński: Warkocz mojej babci

Historia rosyjskich imigrantów, którzy przybyli do Niemiec w latach 80. i próbowali zaistnieć w społeczeństwie. Ale także portret rodzinny, który pokazuje, jak ultraneurotyczna babcia robi piekło dla swojego wnuka i jak ten wnuk niepewnie się emancypuje. Niesamowicie dobra powieść tragikomiczna, świetna w audiobooku Sophie Rois.

„Warkocz mojej babci” bei słyszalny

Delia Owens: Pieśń o rakach

Opowieść o dziewczynie dorastającej samotnie na bagnach wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych w latach 60., po tym, jak została porzucona przez rodzinę. Jak dorasta, jaki ma związek z naturą i jak powoli podchodzi do ludzi. Książka to portret, studium społeczne, dramat sądowy, powieść kryminalna i romans w jednym. Opowieść jest jednocześnie brutalna i wrażliwa, a narracja niezwykle dobrze skomponowana. Bardzo mi się to podobało i przez długi czas dawało mi to do myślenia, mimo że nie przepadam za kryminalistami ani powieściami romantycznymi.

„Pieśń o raku” bei słyszalny

W poniższym filmie pokazujemy dokładnie, jak działa Audible:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android