O stawce wypłat na automatach decyduje

O stawce wypłat na automatach decyduje

Fani hazardu mają różne podejścia do tego, jak oceniają swoje ulubione automaty. Jednak jedno jest jasne z góry w przypadku każdej gry na prawdziwych lub wirtualnych automatach: z jednej strony wybrałeś jeden z najtańszych sposobów gry w hali hazardowej, kasynie lub kasynie online, ale z drugiej strony masz również wybrał jedną z najbardziej ryzykownych.

Ze względu na gigantyczny wybór gier i czasami bardzo wysokie jackpoty, automaty do gier należą do najpopularniejszych gier losowych na świecie. Wiele salonów gier i kasyn wprowadziło nawet jakiś system rabatowy na automaty do gier, aby nagradzać swoich klientów. Grając regularnie, zbierane są punkty rabatowe. Można je następnie wykorzystać w późniejszym czasie do dalszych gier lub innej usługi dostawcy. Jednak prawdopodobieństwo wygranej różni się w zależności od automatu do gry. Dotyczy to zarówno prawdziwych automatów, jak i wirtualnych. Jeśli tego szukasz, znajdziesz w Internecie wiele porad dotyczących automatów do gry online. Niektóre brzmią obiecująco, inne mniej.

Decyduje stosunek wypłat na automatach

Źródło obrazu: Pexels

Każdy ma równe szanse na wygraną

Jednak jedna rzecz powinna być jasna dla każdego, kto decyduje się na grę na automacie do gry: tam przewaga kasyna jest największa. Nawet jeśli istnieją użytkownicy, którzy mocno wierzą, że mogą przechytrzyć generatory liczb losowych, które powodują, że bębny kręcą się i zatrzymują, jest to mało prawdopodobne. To samo dotyczy wielu automatów online. Nie potrzebujesz też do nich żadnej specjalnej wiedzy, możesz po prostu zacząć grać, a grami też nie można nimi manipulować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz na przykład przeczytać aktualne doświadczenia w Karamba Casino w sieci. Są pisane przez użytkowników i nie mają nic wspólnego z wieloma podejrzanymi stronami internetowymi, które próbują przekonać ignorantów, że maszyny można oszukać. Bo jedno jest pewne:

Każdy gracz ma takie same szanse na wygraną na wirtualnych i prawdziwych automatach do gry. To, czy te szanse są wysokie, czy raczej niskie, zależy od poszczególnych slotów i nigdy nie jest przejrzyste.

Jednym z najpopularniejszych sposobów na dużą wygraną jest wybór automatu z progresywnym jackpotem. Ma to jednak również znaczną wadę. Większość z tych automatów ma generalnie znacznie mniejsze prawdopodobieństwo wypłaty, zwłaszcza te z bardzo wysokim jackpotem. Przy mniejszych progresywnych jackpotach szanse są nieco lepsze. Ostatecznie ważne jest, aby podczas gry na automatach zachować racjonalną i chłodną głowę i zawsze mieć oko na swoje finanse.

Automaty z wysokimi procentami wypłat

Jeśli chcesz być absolutnie po bezpiecznej stronie, powinieneś wybrać automat z bardzo wysokim współczynnikiem wypłat na automatach lub tak zwanymi kursami. Zwłaszcza w kasynach online te szanse są często wyższe niż w prawdziwym salonie gier lub kasynie . Szanse określają, ile stawek ostatecznie trafi z powrotem do graczy. Nazywa się to oczekiwaniem na wypłatę. Kalkulacja jest bardzo prosta i jest zgodna z następującą zasadą: Suma wszystkich wygranych jest dzielona przez sumę wszystkich zakładów.

Niektóre automaty do gier oferują nawet procent wypłat od 95 do ponad 99 procent. Jednym z takich przykładów jest „Jollys Cap”. Ten automat to internetowa wersja słynnego klasycznego Merkura „Jokers Cap”. Ze stopą wypłat na poziomie 96 procent, ten slot typu fool's cap jest jedną z najpopularniejszych, a także jedną z najbardziej dochodowych gier firmy Merkur. Istnieją jednak bardziej opłacalne automaty do gier. Obejmuje to również „Mega Joker” od NetEnt i „Nemo's Voyage” od Williams Interactive z 99,00% każdy lub „Ugga Bugga” od Playtech z fantastycznym 99,07%.

W renomowanych kasynach online te stawki wypłat są regularnie sprawdzane przez odpowiednie organy regulacyjne krajów, z których zostały one licencjonowane. Odbywa się to zwykle za pośrednictwem niezależnych jednostek badawczych.

Post Decyzje o współczynniku wypłat na automatach pojawił się po raz pierwszy na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech