Nintendo Switch: szalony gadżet zamienia konsolę w potwora podręcznego

Nintendo Switch: szalony gadżet zamienia konsolę w potwora podręcznego

Z rozmiarem 6,2 cala, ekran Nintendo Switch jest dość obszerny jak na podręczną konsolę. Ale jeśli wyświetlacz jest obecnie dla Ciebie zdecydowanie za mały, powinieneś przyjrzeć się nowemu gadżetowi przełączników: ORION. Przenośny monitor zmienia kompaktowy handheld w prawdziwego potwora.

ORION: Gadżet zmienia Switcha w gigantyczną konsolę

Jak na klasyczną konsolę podręczną, Nintendo Switch jest całkiem spory – przynajmniej w porównaniu z alternatywami, takimi jak PlayStation Portable czy Nintendo DS. Mimo to 6,2- lub 7-calowy ekran konsoli Nintendo nadal wydaje się dla niektórych graczy za mały – nie ma innego sposobu na wyjaśnienie tego gadżetu.

Projekt Indiegogo ORION to bardzo specjalna stacja dokująca, która zmienia konsolę Nintendo w prawdziwy nokaut z 11,6-calowym ekranem . To sprawia, że Switch jest prawie wielkości małego laptopa. Ale nawet jeśli na pierwszy rzut oka koncepcja może wydawać się absurdalna, wydaje się, że rezonuje z niektórymi graczami. Kampania crowdfundingowa zebrała już ponad 140 000 euro od ponad 350 klientów.

Ale czym właściwie jest ORION? Zasadniczo urządzenie jest przenośnym monitorem , który został zoptymalizowany do użytku z Nintendo Switch. Konsolę można wpiąć w slot bezpośrednio za wyświetlaczem, który nawiązuje połączenie z ekranem. Ponadto po obu stronach ogromnego monitora znajdują się szyny, w których można umieścić Joy-Cons.

Pomyślano też o dźwięku. Możesz użyć głośników stereo na ekranie lub podłączyć słuchawki. Abyś mógł bawić się swoim przełącznikiem jak najdłużej, z tyłu dołączony jest power bank , który jest połączony z ORION przez USC-C, który również zasila przełącznik w energię.

Funkcje i cena ekranu przełącznika

Ale ekranu nie można używać tylko z przełącznikiem. Dzięki integracji portu HDMI ORION może być również używany jako drugi ekran dla użytkowników laptopów lub używany z konsolą do gier lub innym odtwarzaczem. Podpórka z tyłu została zaprojektowana tak, aby zapobiec przewróceniu się monitora.

Danych technicznych o monitorze nie można znaleźć na stronie głównej kampanii crowdfundingowej, a ujawniane są one jedynie w obszarze komentarzy. Deweloperzy wykorzystują panel IPS o natywnej rozdzielczości 720p dla ekranu. Samo urządzenie waży około 730 gramów, wliczając w to pasujący power bank, waga wzrasta do około jednego kilograma. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że Switch z Joy-Conami również waży kolejne 400 gramów, otrzymasz około 1,4 kilograma na ogólną konstrukcję – wszystko, ale nie jest lekki.

Każdy, kto faktycznie rozważa zakup jednego z monitorów, musi sięgnąć głęboko do kieszeni. Jak dotąd na Indiegogo wciąż dostępne są pakiety Early Bird za równowartość około 220 euro. Pierwsze zamówienia powinny być już dostarczone.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech