Dni pomostowe 2022: dzięki tym aplikacjom możesz w pełni wykorzystać swoje wakacje

Dni pomostowe 2022: dzięki tym aplikacjom możesz w pełni wykorzystać swoje wakacje

Są w centrum każdego planowania wakacji: długie weekendy. Jeśli sprytnie połączysz wakacje z długimi dniami, zyskujesz więcej wolnego czasu. Planowanie jest szczególnie łatwe dzięki odpowiednim aplikacjom na smartfony iPhone i Android.

Dni pomostowe w 2022 r. przedłużają wakacje

Za kilka dni pożegna się 2022 – rok dość skąpy z dniami pomostowymi. Jednak w 2022 roku sytuacja wygląda lepiej i ci, którzy już planują urlop na nadchodzący rok, mogą skutecznie przedłużyć urlop o kilka sprytnie wykorzystanych dni pomostowych.

Na przykład w samej Nadrenii Północnej-Westfalii w 2022 roku są trzy: piątek, 27 maja, wypada dokładnie między Wniebowstąpieniem (czwartek) a sobotą. Dzień pomostowy daje cztery dni wolne. Istnieją kolejne dni pomostowe dla mieszkańców NRW w piątek 17 czerwca i poniedziałek 31 października. Ponieważ święta państwowe różnią się w zależności od regionu, długie weekendy również różniły się w zależności od stanu. Aplikacje na iPhone'a i smartfony z systemem Android zapewniają wygodny przegląd wszystkich regionalnych dni brydżowych.

Aplikacje Bridge Days na iPhone'a i smartfony z systemem Android

Dla iPhone'a dostępna jest na przykład aplikacja „German Holidays & Holidays” , która ma przejrzystą konstrukcję i wyświetla w poszczególnych sekcjach święta dla danego kraju związkowego, integruje kalendarz, pokazuje wszystkie dni pomostowe i wiele więcej. Aplikacja jest również bezpłatna.

Z kolei posiadacze smartfonów z systemem Android mogą korzystać z aplikacji „Mosty, święta i święta” , która naprawdę mówi wszystko. Aplikacja na Androida pokazuje wszystkie mosty, święta i wakacje w kraju związkowym. Wizualnie nie jest tak ładny jak na przykład aplikacja na iPhone'a, ale spełnia swoje zadanie. Jest również bezpłatny, ale jeśli chcesz, możesz pobrać płatną wersję za 99 centów. Jest wtedy bez reklam.

Poza tym w App Store i Google Play Store jest oczywiście wiele innych aplikacji, które pomogą Ci zaplanować długie wakacje.

A po zakończeniu wakacji Mapy Google nadają się jako niedrogi przewodnik turystyczny: 11 wskazówek dotyczących korzystania z Map Google jako przewodnika turystycznego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android