Microsoft Office 365: świetna cena z dodatkiem sprzętu

Microsoft Office 365: świetna cena z dodatkiem sprzętu

Każdy, kto czekał na dobrą ofertę na Microsoft Office 365 na Maca, PC, iPada i Co., może teraz bez wahania kupić Otto. W tej chwili jest jeszcze naprawdę fajny dodatek sprzętowy – prawdziwa oferta młotka.

Aktualizacja z 16 grudnia 2022 r.: Ta oferta jest więcej niż imponująca, bo w Otto otrzymujemy roczny pakiet MS 365 w wersji dla jednego użytkownika (dawniej Microsoft Office 365) za łączną cenę tylko 24,99 euro (patrz Otto) – an szalona oszczędność ceny.

Zróbmy matematykę: według porównania cen za mysz w konkursach płacimy około 23 euro, za MS 365 płacimy niecałe 35 euro. Czyli w sumie daje to 58 euro. Dla porównania, w Otto oszczędzamy obecnie prawie 33 euro! A jak to wszystko działa? Do tego jest wyjaśnienie Otto:

1. Po prostu zamów Microsoft 365 Single razem z nowym laptopem lub komputerem PC/Mac.

2. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z adresem nadawcy: [email protected]

3. Ten e-mail zawiera Twój PIN i link do: otto.activate-code.com

4. Na otto.activate-code.com otrzymasz licencję Office po wprowadzeniu kodu PIN.

5. Następnie możesz użyć swojego klucza licencyjnego, aby aktywować i pobrać oprogramowanie od firmy Microsoft.

6. Jesteś gotowy! Licencja jest ważna dla jednego użytkownika i obowiązuje przez rok.

Oryginalny artykuł:

Office 365 Personal od Microsoft: przystępny cenowo dla każdej platformy

Amazon sprzedaje obecnie pojedynczą wersję Microsoft Office 365 za jedyne 39 euro. Cena dotyczy zarówno wersji pudełkowej z kodem aktywacyjnym w opakowaniu, jak i wersji do pobrania. Uwaga: Office 365 Single to roczna subskrypcja dla jednego użytkownika, dzięki czemu z oprogramowania może korzystać jedna osoba przez rok. Po 12 miesiącach przypada zakup nowej licencji rocznej.

Przy okazji: Jeśli jesteś już użytkownikiem Office 365, również skorzystasz z oferty, ponieważ przy zakupie możesz oczywiście również przedłużyć dotychczasowy abonament w dowolnym momencie.

Spojrzenie na obecny spadek cen w porównywarce cenowej Idealo ujawnia: Office 365 jest zawsze tańszy, ale zwykle trzeba zainwestować około 50 euro. Jeśli cena spadnie poniżej 40 euro, warto ją trafić, nie będzie dużo taniej.

Microsoft Office 365: czy warto kupować?

Aktualna cena abonamentu rocznego to dobra oferta. Użytkownicy zawsze otrzymują najnowsze wersje programów Outlook, Word, Excel i PowerPoint — w tym wszystkie aktualizacje funkcji. Jedna z zalet taniej wersji abonamentowej. W OneDrive jest też całe 1 TB pamięci w chmurze. Nawiasem mówiąc, klient ma wybór: może zainstalować aplikacje Office na komputerze PC lub Mac, tablecie lub iPadzie oraz telefonie komórkowym. Ważne, aby wiedzieć: Wersja osobista jest zawsze ważna tylko dla jednego użytkownika. Za mało? Następnie musisz skorzystać z domowej wersji Office 365, którą można udostępnić maksymalnie 5 osobom.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android