Messi nie może od razu zagrać w PSG

Messi nie może od razu zagrać w PSG

W stolicy Francji przeprowadzka Lionela Messiego do klubu Paris Saint-Germain wywołała ogromną euforię. Na razie jednak kibice PSG muszą uzbroić się w cierpliwość, dopóki supergwiazda nie pojawi się na własnym stadionie i będzie można ją zobaczyć z bliska. Powodem tego jest klauzula.

Lionel Messi jest obecnie na swoim rodzimym kontynencie z reprezentacją Argentyny. Dla 34-latka tego typu wyjazdy mają zawsze najwyższy priorytet. PSG ma nawet własną „klauzulę argentyńską” zakotwiczoną w umowie. W przypadku nakładania się dat pomiędzy meczami klubowymi i krajowymi, argentyńska drużyna narodowa ma zawsze pierwszeństwo.

Lionel Messi nie zagra zatem w składzie PSG przeciwko Clermont Foot i tym samym nie da premiery przed francuskimi kibicami. Jednak w nowym klubie napastnik zadebiutował już przed międzynarodowym wyjazdem na Stade Reims 2:0, kiedy przeszedł do Neymara, Brazylijczyka.

Lionel Messi grał wtedy z Argentyną 3:1 przeciwko Wenezueli iw najlepszym meczu spotkał Brazylię. Jednak mecz został odwołany, ponieważ warunki Corony zostały zignorowane przez czterech graczy z Argentyny. Albiceste jest gospodarzem Boliwii pod koniec trzech międzynarodowych meczów w piątek. Messi naprawdę chce być częścią tego.

Sześciokrotny piłkarz świata nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zagrać z Clermontem przed rozpoczęciem meczu Ligue 1. Nawiasem mówiąc, to samo dotyczy Neymara. Zmierzy się z Brazylią przeciwko Peru. Dla Paris-Saint-Germain duet supergwiazd powinien wrócić na piłkę dopiero w Lidze Mistrzów. PSG następnie spotykają się z Club Brugge. Jednak ta gra będzie rozgrywana poza domem. Messi powinien zadebiutować w Prinzenpark przeciwko Olympique Lyon.

Fani piłki nożnej w Niemczech z zapałem oglądają też mecze klubu PSG, w którym niebawem zagrają dwie supergwiazdy Neymar i Messi. Obstawiasz zakłady sportowe na nadchodzące mecze PSG, a także na różne drużyny we własnej Bundeslidze. Celem jest zwiększenie emocji podczas gier i możliwych wygranych dzięki prawdziwym zakładom. Mobilne zakłady sportowe cieszą się tutaj coraz większą popularnością, ponieważ stawki zakładów można wyświetlić w dowolnym miejscu na telefonie komórkowym za pomocą jednego kliknięcia.

Messi nie może od razu zagrać w PSG

Źródło obrazu: Pexels

Wpis, który Messi nie może od razu zagrać na PSG pojawił się po raz pierwszy na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech