Dzień singli 2022: Amazon startuje z ofertami październikowymi

Dzień singli 2022: Amazon startuje z ofertami październikowymi

11/11 odbywa się największa na świecie impreza zakupowa, Dzień Singla. Amazon już kontruje ofertami październikowymi. Jeśli nigdy nie słyszałeś o wielkim dniu zakupów, w tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat ofert, uczestniczących sprzedawców i nie tylko.

Dzień singli 2022: Amazon skontrował październikowymi ofertami

Jeśli szczególnie spieszysz się z kupowaniem prezentów, powinieneś w tej chwili wstąpić do Amazon. Jest dopiero połowa października, do Czarnego Piątku i Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka tygodni, ale największy na świecie sklep internetowy ma już pierwsze oferty w magazynie, a inteligentne głośniki Echo, pałeczki Fire TV i inne urządzenia Amazon oraz bestsellery znacznie obniżone. Oto najważniejsze:

Echo Dot (3. generacja) za 24,99 euro (zamiast 49,99 euro sugerowana cena detaliczna) Echo Dot (4. generacja) za 34,99 euro (zamiast 59,99 euro sugerowana cena detaliczna) Fire TV Stick 4K za 34,99 euro ( zamiast 59,99 euro sugerowana cena detaliczna) Tablet Fire HD 10 za 104,99 euro (zamiast 149,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Tablet dla dzieci Fire HD 8 za 84,99 euro (zamiast 134,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Echo Show 5 (2. generacja) za 54,99 euro (zamiast 84,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Echo Show 8 (1. generacja) za 64,99 euro (zamiast 109,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Kindle Paperwhite (10. generacja) za 84,99 euro (zamiast 119,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) Audiobooki audio: 60 dni za darmo dla członków Prime (po tym 9,95 euro miesięcznie, można anulować w dowolnym momencie )

Kiedy odbędzie się Dzień Singla 2022 w Niemczech?

Jak co roku Dzień Singla odbywa się 11 listopada. zamiast. Powód: The 1 to singiel, który w tym dniu ma świętować i wręczać sobie prezenty. Wyjaśnia to również typowe kampanie rabatowe Single Day, takie jak „111 smartfonów za 1 euro”, które są oferowane co roku wraz z wieloma innymi ofertami.

Data tegorocznego Dnia Singla: czwartek, 11 listopada 2022 r.

Impreza zakupowa, która pierwotnie pochodziła z Chin, co roku przynosi detalistom miliardowe obroty – a w międzyczasie ugruntowała swoją pozycję również w Niemczech. Doświadczenie pokazuje, że pierwsze transakcje rozpoczynają się w weekend przed 11 listopada, w tym roku 6 i 7 listopada 2022 roku . Oczywiście będziemy Cię na bieżąco informować o najlepszych ofertach na Dzień Singla.

Ustaw datę kalendarzową na Dzień Singla tutaj:

Kalendarz Google Windows / Kalendarz Apple, Outlook, Thunderbird itp.

Co to jest Dzień Singla?

Każdy, kto myśli, że Czarny Piątek jest dniem o najwyższych obrotach w handlu internetowym, jest w błędzie: Dzień Singla spływa do kasy jeszcze więcej pieniędzy – zwłaszcza w Chinach – i dlatego jest uważany za największy dzień zakupów na świecie . Jako dzień dla singli powstał na niektórych chińskich uniwersytetach w latach 90., a następnie stał się tradycją, na którą wskoczyło wielu detalistów – zwłaszcza chiński sklep internetowy Alibaba, ale teraz także wiele dużych i małych sklepów w tym kraju.

Czy nigdy nie słyszałeś o Dniu Singla? Wszystkie informacje w ciągu 2 minut podsumowane w filmie :

Dzień singli 2022: Którzy dealerzy biorą udział?

W ubiegłym roku w Dniu Singla wzięło udział ponad 50 sklepów internetowych, a kilka kolejnych prawdopodobnie zostanie dodanych w 2022 roku. Najważniejsze z nich to:

MediaMarkt : Strona kampanii Dzień Singla jest już dostępna, oferty będą dostępne. W ubiegłym roku, aby wziąć udział w promocji rabatowej, wymagane było członkostwo klubowe (bezpłatne). Nadal nie wiadomo, czy tak będzie również w 2022 roku. Saturn : Strona Dnia Singla jest również dostępna w Saturn, ale oferty są publikowane tylko na początku wydarzenia. Podobnie jak w przypadku MediaMarkt, dostęp do ofert na Saturn 2020 można było uzyskać tylko jako członek Klubu. Teufel : Ekspert audio z Berlina obiecuje „najlepsze oferty roku” w Dzień Singla. Lidl : Dyskont przekręcił śrubę cenową w swoim sklepie internetowym w zeszłoroczny Dzień Singla, a także obniżył koszty wysyłki. Zobaczmy, co nas czeka w 2022 roku. Otto : W zeszłym roku na wybrane produkty multimedialne był 11 procent rabatu. W szczególności telewizory były więc dostępne w wyjątkowo niskiej cenie. Galeria Kaufhof : W zeszłym roku prawie wszystko było zniżką 22 procent, może nawet większe oszczędności w 2022 roku. Notebook tańszy : W zeszłym roku było 11 ekskluzywnych ofert na Dzień Singla, podobna promocja jest prawdopodobna w 2022 roku. eBay : eBay udzielił 20-procentowej zniżki na wszystkie przedmioty od wybranych sprzedawców w Dzień Singla 2020. Euronics : Tutaj też była kolorowa mieszanka, od gier po artykuły gospodarstwa domowego, łowcy okazji powinni być gotowi 11/11/2022. Alibaba, AliExpress, Gearbest i inne chińskie sklepy: Oczywiście większość z nich będzie miała miejsce tutaj w Dzień Singla. Jednak oferty na rynek europejski można polecić tylko w ograniczonym zakresie, ponieważ mogą wiązać się z długimi terminami dostaw, ewentualnymi opłatami celnymi i kosztownymi zwrotami.

Dzięki tym wskazówkom staniesz się najlepszym ekspertem od okazji. Założę się, że nie znasz jeszcze wszystkich sztuczek?

Dzień Singla 2022: Jakie będą oferty?

Oczywiście nie możemy przewidzieć konkretnych ofert na Dzień Singla 2022 , ale jeśli spojrzysz na najlepsze oferty w ostatnich latach, prawdopodobne są obniżki cen w tych kategoriach produktów:

Smartfony, tablety i smartwatche Samsunga, Xiaomi, Huawei i Co. Ale: Ponieważ wielu sprzedawców detalicznych oferuje zniżki na prawie cały asortyment (technologiczny), okazje Apple są również bardzo prawdopodobne. PlayStation, Nintendo Switch i Xbox: W zeszłym roku były naprawdę dobre okazje, zarówno na konsole, jak i gry. Jest więc bardzo prawdopodobne, że w 2022 roku entuzjaści gier wideo znów będą wart swojej ceny: gry komputerowe i domowe biuro: ofert na sprzęt komputerowy, akcesoria i oprogramowanie można spodziewać się również w dniu singli 2022. Telewizja i rozrywka : Jeśli Twoje kino domowe nadal może korzystać z aktualizacji, zdecydowanie powinieneś obserwować oferty w Dzień Singla 2022. Kuchnia i gospodarstwo domowe: czy to w pełni automatyczne ekspresy do kawy, oczyszczacze powietrza, roboty próżniowe czy elektryczne szczoteczki do zębów – jeśli planujesz większy zakup lub chciałbyś doposażyć, w tej kategorii również znajdziesz mnóstwo okazji w Dniu Singla 2022.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android