Nieodebrane zakończenie MeinSchufa? Jest teraz wyjście

Nieodebrane zakończenie MeinSchufa? Jest teraz wyjście

Za każdym razem, gdy z mojego konta potrącana jest roczna opłata za portal MeinSchufa, denerwuje mnie, że ponownie zapomniałem anulować. Ale nagle pojawia się nowa okazja. Regulamin został rozszerzony, dzięki czemu masz specjalne prawo do wypowiedzenia. To nasza szansa na wydostanie się.

Wcześniejsze zakończenie MeinSchufa z powodu zmiany regulaminu

Dziś w mojej skrzynce odbiorczej miałem bardzo ciekawy e-mail od MeinSchufa. Portal zostanie przebudowany w połowie listopada, w związku z czym „Ogólne warunki i informacje dotyczące produktów dla klientów prywatnych SCHUFA” zostaną dostosowane. Daje to możliwość rozwiązania umowy bez konieczności przestrzegania normalnego okresu umowy, który zwykle trwa jeden rok.

Nowy regulamin można zobaczyć w skrzynce pocztowej MeinSchufa. Jeśli nie wyrazisz sprzeciwu w ciągu trzech tygodni, automatycznie akceptujesz nowe warunki . Jeśli jednak sprzeciwisz się nowym warunkom listownie, faksem lub e-mailem, stosunek umowny zostanie automatycznie rozwiązany w dniu 14 listopada 2022 r., a Twoje konto klienta zostanie usunięte. Właśnie to zrobiłem i zaktualizuję artykuł, jeśli coś się zmieni.

Ukończyłem MeinSchufa lata temu, kiedy przygotowywałem się do zakupu mieszkania. Od tego czasu co roku denerwuję się, że roczna opłata jest potrącana i po prostu zapominam o anulowaniu. To oczywiście moja wina, a nie MeinSchufa . Niemniej jednak e-mail przypomniał mi, że mogę łatwo odwołać ze sprzeciwem. Więc zaryzykuj, gdy jesteś tam zarejestrowany i nie potrzebujesz już usługi.

W filmie dowiesz się, w jaki sposób możesz zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów online:

Kto nie powinien zakończyć MeinSchufa?

Teraz oczywiście nie powinieneś anulować MeinSchufa, jeśli potrzebujesz usługi. Dla mnie usługa jest teraz zbędna. Ale bardzo mi pomógł, kiedy potrzebowałem, żeby był lepiej przygotowany do negocjacji. Nawet jeśli aktualnie szukasz mieszkania, proaktywna informacja może mieć pozytywny wpływ . Dlatego anuluj tylko wtedy, gdy nie potrzebujesz już usługi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech