MacBook Pro 2022: jak realistyczne są te zdjęcia?

MacBook Pro 2022: jak realistyczne są te zdjęcia?

Bardzo prawdopodobne, że Apple za kilka dni zaprezentuje nam nowego MacBooka Pro. Wielką tajemnicą jest nadal konstrukcja komputera Apple. Pojawiają się teraz obrazy koncepcyjne, ale na ile są one realistyczne?

Na nadchodzącym wydarzeniu Apple w końcu to zobaczymy – nowego MacBooka Pro 2022. Młyn plotek jest jednogłośny. Poza ulepszeniami technicznymi, po raz pierwszy od 2016 roku powinniśmy spodziewać się zmiany projektu.

MacBook Pro 2022: płaski, duży wyświetlacz i brak paska dotykowego

Teraz uzyskujemy pierwsze wyobrażenie o tym za pomocą nowych obrazów koncepcyjnych, które krążą na Twitterze (źródło: Apple Tomorrow). Projekt jest wyraźnie oparty na znanych już raportach i raportach z ostatnich kilku miesięcy. Na przykład bez problemu znajdziemy port ładowania MagSafe, a także port HDMI. Obie rzeczy przewidywano dla MacBooka Pro. Usunięto natomiast pasek dotykowy, a dotykowy pasek OLED firmy Apple miał swój dzień i nie ma już przyszłości. Z kolei wyświetlacze (14 i 16 cali) zyskują na formacie i rozmiarze.

Z tej perspektywy artystyczne wdrożenie MacBooka wydaje się udane i całkowicie wiarygodne. Jednak wciąż jest zbyt wiele nieznanych szczegółów . Jak wąska jest naprawdę ramka wyświetlacza? Jak bardzo, na przykład, Apple czerpie inspirację z projektu nowego iMaca? Jakie kolory zaoferuje Apple?

Konserwatywne podejście Apple do projektowania

Wszystko to w końcu pozostaje bez odpowiedzi. Przedstawiona tu koncepcja w każdym razie nie jest przesadzona, wręcz konserwatywna . Osoby spoza branży musiałyby zajrzeć kilka razy, aby móc zidentyfikować wyraźne różnice w stosunku do obecnego modelu.

Obecny MacBook Pro ( na filmie ) nadal odpowiada wzornictwem modeli sprzed pięciu lat:

Zasadniczo to znowu przemawia na korzyść koncepcji, ponieważ Apple jest znane z raczej umiarkowanych kroków w projektowaniu produktu. Nowa forma musi spełniać funkcję i nie może być wymieniana z własnej woli. Krótko mówiąc: naszym zdaniem projekt może w końcu dość dobrze odzwierciedlać rzeczywistość. Pewność będzie już w poniedziałek 18 października o godzinie 19:00 czasu niemieckiego w transmisji na żywo Apple.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech