MediaMarkt sprzedaje Samsung Galaxy S22 z taryfą Vodafone – ta cena jest szalona

MediaMarkt sprzedaje Samsung Galaxy S22 z taryfą Vodafone – ta cena jest szalona

MediaMarkt oczywiście chce pozbyć się Galaxy S22, bo w taryfowym świecie pojawiła się oferta, która jest prawie zbyt tania, by mogła być prawdziwa. Za 12 euro miesięcznie dostaniesz nie tylko aktualny flagowy smartfon Samsunga, ale także Buds 2 jako dodatek do taryfy 15 GB w sieci Vodafone.

Samsung Galaxy S22 w MediaMarkt z taryfą Vodafone w absurdalnej cenie

To Samsung Galaxy S22 możesz dostać Enterprise Edition w świecie taryf MediaMarkt w rewelacyjnej cenie. Dołączony Objętość danych LTE 15 GB w sieci Vodafone i Allnet-/SMS-Flat płacisz tylko przez pierwsze 6 miesięcy 12 euro miesięcznie (zamiast 31,99 euro – zobacz ofertę w MediaMarkt). Ale to nie wszystko: słuchawki Bluetooth Galaxy Buds 2 to bonus, a jeśli weźmiesz ze sobą numer telefonu, otrzymasz bonus w wysokości 50 euro. Wystarczy, że wyślesz SMS z „Bonusem” na numer 22234. Ponieważ jednorazowe koszty 39 euro dopłaty i 39,99 euro cena połączenia nie są już tak ważne.

Do oferty w MediaMarkt

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu, 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalnego multimedialnego profesjonalistę. Ponadto za wersją Enterprise Edition kryje się jeszcze jedna ogromna zaleta: dzięki tej wersji masz gwarancję uzyskania 4 lata aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń oraz zaawansowana ochrona przed hakerami i nieautoryzowanym dostępem.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Freenet zielona sieć LTE: Vodafone15 GB LTE-Objętość danych (maks. 50 Mbit/s) W zestawie roaming Allnet i SMS FlatEU50 Euro Zmiana premii za przenoszenie numeru Minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesiąc okresu wypowiedzeniaCena jest gorąca: pakiet taryfowy z Galaxy S22 kosztuje tylko 12 euro miesięcznie w MediaMarkt w ciągu pierwszych 6 miesięcy (źródło obrazu: Samsung/MediaMarkt) Do oferty w MediaMarkt

Samsung Galaxy S22 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa
(miesięcznie)6 x 12 euro + 18 x 31,99 eurododatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 39 euroopłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euroWysyłka
(jednorazowo)0 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)726,81 Eurowartości urządzenia
(Aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 739 euro (telefon komórkowy) + 70 euro (buds) bonus, gdy zabierzesz swój numer telefonu 50 euroefektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) -82,19 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie-3,42 euroDo oferty w MediaMarkt

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Galaxy S22 w wersji Enterprise Edition ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 739 euro, podczas gdy Buds 2 kosztują około 70 euro (wliczając koszty wysyłki). Otrzymasz również 50 euro, jeśli weźmiesz ze sobą swój numer telefonu. Z umową z MediaMarkt dostajesz flagowy smartfon Samsunga znacznie taniej niż kupując go pojedynczo. Prawdziwa topowa oferta, która nie będzie długo dostępna.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Masz lepszy odbiór z Telekomem? W takim razie polecamy tę ofertę jako alternatywę:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech