Te nowe opcje inteligentnego oświetlenia WiZ rozświetlą Twój świat… i podłogę

Te nowe opcje inteligentnego oświetlenia WiZ rozświetlą Twój świat… i podłogę

WiZ, bardziej przyjazne dla budżetu, pozbawione huba rodzeństwo Philips Hue (obie firmy są własnością Signify), wzbogaciło swoją ofertę inteligentnych produktów oświetleniowych zasilanych Wi-Fi o nowe wersje w tym tygodniu. Przenośne światło WiZ za 89,99 USD pojawi się w październiku, a inteligentny przycisk WiZ za 24,99 USD, który działa jako przełącznik lub pilot do wszystkich oświetlenia WiZ, pojawi się we wrześniu. Firma dodała również oświetlenie barowe i podłogowe WiZ jako opcje oświetlenia pośredniego i nawadniania ścian, które są już dostępne. Obecna oferta WiZ zaczyna się od 11 USD za żarówkę i obejmuje standardowe kształty żarówek białych i kolorowych, pasków świetlnych i opraw typu downlight. Istnieją również inteligentne wtyczki, przewodowy ściemniacz i czujnik ruchu — większość elementów składowych inteligentnej konfiguracji oświetlenia. Produkty WiZ współpracują z Amazon Alexa, Google Home, Apple Siri Shortcuts, IFTTT i SmartThings.

Dotykowe elementy sterujące umożliwiają przyciemnianie światła i aktywowanie scen skonfigurowanych w aplikacji WiZ. Zdjęcie: WiZ Na wypadek, gdyby projekt tego nie zdradził, nazwa nowej lampy WiZ wbija do domu, że przenośne światło przenośne to taka, którą można łatwo przenosić z pokoju do pokoju (ale nie na zewnątrz, ponieważ nie ma oceny wodoodporności) . Przenośna lampa jest zasilana bateryjnie i jest wyposażona w kabel ładujący USB-C. WiZ twierdzi, że działa przez około 10 godzin na pełnym naładowaniu i ma uchwyt do przenoszenia. Pod względem oświetlenia jest to pełnokolorowe inteligentne światło, oferujące wstępnie ustawione tryby oświetlenia, sceny i opcje dynamiczne, takie jak światło świec symulujące migotanie płomienia, które można skonfigurować w aplikacji na smartfony WiZ. Dostępne są również opcje powolnego zanikania lub powolnego rozjaśniania w celu wyciszenia lub przebudzenia, a także możesz użyć dwóch różnych gradientów kolorów, aby uzyskać efekt oświetlenia ombre. Na lampie znajdują się fizyczne elementy sterujące — panel dotykowy do przyciemniania, rozjaśniania lub aktywowania wstępnie ustawionych trybów, a do zdalnego sterowania można użyć aplikacji WiZ lub asystenta głosowego (działa z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri za pomocą skrótów ).

Nowy inteligentny przycisk wykorzystuje Bluetooth do łączenia się z dowolnym oświetleniem WiZ. Zdjęcie: WiZ Możesz sparować przenośną lampę z innymi światłami WiZ, aby tworzyć sceny w aplikacji WiZ, w której możesz również ustawić harmonogramy lub aktywować tryb urlopowy (aby światła włączały się i wyłączały losowo). Przenośne światło przenośne działa również z nowym inteligentnym przyciskiem WiZ, zasilanym bateryjnie pilotem, który może przyciemniać światło lub je włączać i wyłączać. Przycisk działa ze wszystkimi produktami WiZ i można go ustawić tak, aby sterował pojedynczym światłem, grupą, pomieszczeniem lub wszystkimi światłami. Komunikuje się bezpośrednio ze światłami, więc działa nawet wtedy, gdy internet nie działa.

Nowe listwy świetlne WiZ mogą leżeć płasko na stole lub półce w celu uzyskania efektów świetlnych otoczenia. WiZ udostępnił również kilka opcji oświetlenia otoczenia. WiZ Bar Linear Light (84,99 USD) to dwupak pełnokolorowych pasków świetlnych, podobnych do barów Hue Play, ale za około 50 USD mniej. Lampa podłogowa WiZ Pole (119 USD) to 59-calowy, kolorowy pasek świetlny, zaprojektowany w celu dodania efektu szerokokątnej ściany w rogu pokoju. Ma zdejmowaną podstawę, dzięki czemu można ją również położyć płasko na podłodze, aby uzyskać lekkie efekty prania pod kanapą lub za łóżkiem. Lampa podłogowa ma dwie strefy świetlne. Chociaż zarówno WiZ, jak i Hue noszą markę Philips i są własnością Signify, marki te są całkowicie odrębne. Działają na różnych podstawowych protokołach — WiZ używa Wi-Fi i Bluetooth, a Hue używa Zigbee i Bluetooth — i nie ma integracji między sprzętem ani aplikacjami. Żarówki WiZ nie mogą być dodawane do mostka Hue i chociaż można używać żarówek razem na kompatybilnej platformie, takiej jak Amazon Alexa lub Google Home, nie ma innego crossovera.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android