Jak modernizacja urządzeń technicznych zwiększa wartość spółki technologicznej na giełdzie?

Jak modernizacja urządzeń technicznych zwiększa wartość spółki technologicznej na giełdzie?

Jak modernizacja urządzeń technicznych zwiększa wartość spółki technologicznej na giełdzie?

Źródło obrazu: https://de.123rf.com/

Innowacje są podstawą sukcesu firmy technologicznej. Jedynym sposobem na przetrwanie firm technologicznych w rywalizacji o klientów i ich satysfakcję są ciągłe innowacje, które poprawiają wrażenia użytkownika, a nawet otwierają przed nimi zupełnie nowe drogi, o których nigdy wcześniej nawet nie odważyli się marzyć. Tak jak Ford, pionier motoryzacyjny; „Gdybym zapytał ludzi, czego chcą, powiedzieliby mi, szybsze konie”.

Innowacje zamieniają więc konie w samochody i miliony miliardów firm. Właściwa innowacja ma ogromny wpływ na wartość giełdową firmy, szczególnie w obszarach takich jak baterie litowe, ponieważ istnieje tu nie tylko ogromny popyt na przykład ze strony producentów samochodów, ale ostatecznie ważna część przyszłego planowania energetycznego większości bardziej rozwiniętych krajów ze względu na ich postępy Na podstawie zmian klimatu.

Dalsze miliardowe inwestycje są zabezpieczone, przynajmniej dla firm, które mogą wykazać się innowacyjnym postępem w dziedzinie baterii litowych. Wraz z zainwestowanymi miliardami, a także rosnącym popytem na produkty o większej pojemności i trwałości baterii, cena akcji dominujących firm w branży, a także litowych ETF-ów , również gwałtownie rośnie.

Według ekspertów, do 2025 roku zapotrzebowanie na sam lit potroi się. Firmy takie jak Lithium Americas Corp. (LAC) prawie podwoiły cenę akcji od lipca 2022 r. Na przykład udział Sociedad Química y Minera de Chile SA (SQM) również wzrósł od połowy lipca o 5%. Coraz popularniejsze stają się również ETF-y litowe.

Jeśli chodzi o koszt samych baterii litowych, można zaobserwować stały spadek kosztów. Według badania MIT cena baterii litowych spadła o 97% od czasu ich wprowadzenia na rynek w 1991 roku. Prowadzi to do coraz powszechniejszego używania baterii i zwiększa ich szanse na dalsze bycie zwiastunem nadziei na zapotrzebowanie na zieloną energię.

Innowacje z branży pochodzą również z Niemiec. Na przykład „innowacyjna bateria” zaprojektowana przez chemik Birgit Esser i Centrum Badań nad Akumulatorami na Uniwersytecie w Münster jest szczególnie przyjazna dla środowiska i może być ładowana do 10 000 razy z rzędu. Na jeden cykl ładowania potrzebne są tylko 3 minuty.

Przy wszystkich innowacjach, inwestycjach i prawie zabezpieczonym, stale rosnącym zapotrzebowaniu na lit, pojawia się pytanie, jak najlepiej inwestować w ten surowiec przyszłości. Niestety nie jest jeszcze przedmiotem obrotu na rynku terminowym.

Nawet jeśli akcje litowe podlegają obecnie silnym wahaniom, akcje te są odpowiednie dla wszystkich inwestorów, którzy chcą inwestować długoterminowo. Obecne problemy z demontażem i dostawą mogą zostać rozwiązane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Z akcjami takimi jak Lithium Americas Corp. (LAC) lub Sociedad Química y Minera de Chile SA (SQM), można podjąć dobrą decyzję, alternatywnie istnieją opcje inwestowania w ETF-y. ETF-y litowe nie są jeszcze dostępne w obfitości, ale oferują możliwość dywersyfikacji. Więcej informacji na temat tego, jak dokładnie handluje się funduszami ETF z litem i u którego brokera można je najlepiej znaleźć, można znaleźć na stronie internetowej etfs . Najlepszym brokerem do handlu litowymi ETF-ami jest XTB według testów „etfs”.

Artykuł Jak modernizacja urządzeń technicznych zwiększa wartość spółki technologicznej na giełdzie? po raz pierwszy pojawił się na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech