Filmy za 99 centów na Amazonie – warto w ten weekend

Filmy za 99 centów na Amazonie – warto w ten weekend

Zbliża się weekend super oszczędności, a Amazon po raz kolejny oferuje klientom Prime możliwość zaopatrzenia się w wypożyczane filmy za 99 centów. Co tym razem w ofercie i jakie filmy warto obejrzeć?

Wersja: 1.0.149

Języki: niemiecki, angielski

Wydanie:28.08.2017

Prosto do filmów 99 centów

Pod koniec listopada Amazon wypuści na rynek wiele filmów za 99 centów. Należą do nich wiele najważniejszych wydarzeń z historii kina i kilka nowych filmów, takich jak Renfield, Wieloryb i Sisu. W przeciwieństwie do przeszłości, filmy za 99 centów na Amazon są teraz dostępne tylko dla członków „Amazon Prime”. Jeśli nie masz abonamentu, a znalazłeś ciekawy film w aktualnej promocji, możesz zarejestrować się na miesiąc próbny, aby wypożyczyć film.

Które filmy 99 centów warto dziś obejrzeć na Amazon Prime?

Filmy za 99 centów nie są częścią regularnej oferty „Amazon Prime”. Może się jednak zdarzyć, że jeden lub dwa filmy były już w przeszłości dostępne bezpłatnie dla klientów Prime, wkrótce trafią do programu Prime lub zostaną pokazane na jednym z kanałów Amazona. Niemniej jednak, możesz dziś znaleźć tutaj jeden lub dwa klasyki lub hity kinowe za 99 centów, które pomogą Ci tanio zabić czas. Jeśli nie możesz kupić lub wypożyczyć filmów za pośrednictwem aplikacji Amazon na swoim smartfonie z Androidem i iPhonie, skorzystaj z przeglądarkowej wersji Amazon.de na swoim telefonie komórkowym.

Obecnie możesz w tym następujące filmy pożyczać:

RenfieldThe Day After: Der Tag danachMel Gibson: Der PatriotThe WhaleGhostbustersSisuPolice AcademyOgromny talentKubuś Puchatek: Krew i miódLa Haine: HassThe ShningSpider-Man: Across The Spider-VerseDas Boot: Directors Cut1917PearlDie Frau im NebelFast 10

Wszystkie oferty za 99 centów znajdziesz na stronie przeglądu na Amazon. Obniżone ceny możesz zobaczyć tylko po zalogowaniu się na konto Prime. Do niedzieli filmy można zabezpieczyć w specjalnej cenie.

Martin Maciej

„The Day After” mam na swojej liście od dawna. Zabieram ze sobą także „Renfielda”, brakowało mi go podczas kinowego lata. I po tych wszystkich latach chciałbym znowu zagrać w Spaceballs.

Gdzie można znaleźć filmy 99 centów na Amazon?

Możesz obejrzeć filmy za jednym razem na odpowiedniej stronie przeglądu.Możesz także zobaczyć aktualne tytuły za 99 centów na głównej stronie Amazon Prime Video. Po prostu przewiń w dół, aż znajdziesz sekcję „Sklep: wypożyczaj filmy za 0,99 euro za sztukę”. Alternatywnie możesz przejść do sklepu z cyfrowymi filmami na Amazon. Tam na górze znajdziesz promocję, która trwa do niedzieli, 8 października. Amazon zazwyczaj rozpoczyna ofertę filmów za 99 centów w piątek i kończy w niedzielę wieczorem. Możesz zabezpieczyć filmy w ten weekend, a następnie 30 dni, czas je obejrzeć.Po uruchomieniu masz 48 godzin żeby dokończyć oglądanie.

Amazon Prime: 9 największych zalet w skrócie

Kiedy będą dostępne filmy 99 Cent i jak długo można je oglądać?

Istnieją filmy 99 centów w nieregularnych odstępach czasu na Amazon Prime, zwykle pod koniec miesiąca. Akcja rozpoczyna się na wybranych piątki. Wtedy filmy mogą do niedzielnego wieczoru można wypożyczyć za 99 centów. Inaczej niż wcześniej w sklepie wideo, nie musisz od razu oglądać treści.

Zamiast tego są filmy 30 Weź przechowywane w Twojej bibliotece przez długi czas i mogą być odtwarzane w tym okresie. Gdy tylko zaczniesz odtwarzać, masz 48 godzin czasuobejrzeć film. W tym okresie możesz oglądać film 99 centów tyle razy, ile chcesz. Jeśli okaże się, że nie będziesz mógł obejrzeć zarezerwowanych filmów, możesz je anulować w przeglądzie swoich zamówień. Ale to działa tylko wtedy, gdy nadal mieścisz się w okresie 30 dni. Potem film wygaśnie i Twoje 99 centów przepadnie. W innym miejscu wyjaśnimy Ci, jak oglądać filmy w telewizji.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech