Czy ten produkt Huawei to rozwiązanie dla zmartwionych rodziców?

Czy ten produkt Huawei to rozwiązanie dla zmartwionych rodziców?

Do tej pory Huawei najbardziej znany jest ze smartfonów i smartwatchów, ale Chińczycy lubią eksperymentować w nowych obszarach biznesowych. Najnowsza próba to sprytny plecak dziecięcy, który ma przede wszystkim trafić do zaniepokojonych rodziców.

Chociaż Huawei jest waleczny i wciąż wprowadza na rynek nowe smartfony, Chińczycy są teraz daleko od sukcesu z przeszłości. Około trzech lat paraliżujących amerykańskich sankcji zebrało swoje żniwo, zmniejszając udział w rynku smartfonów. Nic więc dziwnego, że Huawei szuka innych obszarów biznesowych, w których skutki amerykańskiego młota zakazu nie są zbyt duże. Po sukcesach ze smartwatchami i hodowlą świń obejmuje to również inteligentne plecaki dla dzieci.

Plecak dziecięcy Huawei można zlokalizować

Wyjątkowym punktem sprzedaży plecaka Huawei jest jego możliwość lokalizacji (źródło: Gizmochina). Zainteresowani rodzice mogą korzystać z systemów nawigacji satelitarnej GPS i BeiDou, aby śledzić swój plecak, a tym samym swoje dziecko. Plecak można podłączyć i sterować za pomocą HarmonyOS, własnego systemu operacyjnego Huawei, a także przez połączenie aplikacji. Opiekunowie mogą również ustawić tam trzy strefy: Dom, Szkoła, Inne. Jeśli dziecko opuści strefy, rodzice zostaną o tym poinformowani SMS-em. Rodzice mogą również w dowolnym momencie sprawdzić lokalizację dziecka na swoim telefonie komórkowym.

Czy znasz już te wskazówki i porady dotyczące Map Google?

Z wyświetlaczem i ochroną przed kurzem i wodą

Oprócz funkcji monitorowania plecak Huawei oferuje inne praktyczne funkcje. Z tyłu znajduje się wyświetlacz o przekątnej 1,57 cala , który może wyświetlać na przykład rozkłady jazdy lub różne zegary. Ochrona przed kurzem i wodą zgodnie z IP67 zapewnia, że ekran pozostaje funkcjonalny, nawet jeśli dziecko postawi plecak w błocie lub błocie.

Plecak Huawei ma zostać wprowadzony na rynek za równowartość około 97 euro – ale tylko dla pierwszych testerów. Mówi się, że cena w momencie wprowadzenia na rynek powinna być wyższa. Nie wiadomo jeszcze, kiedy to nastąpi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech