Szalenie szybka wyprzedaż w MediaMarkt: telewizory OLED i sprzęt AGD w niskich cenach

Szalenie szybka wyprzedaż w MediaMarkt: telewizory OLED i sprzęt AGD w niskich cenach

Wielka akcja WSV w MediaMarkt: W popularnej wyprzedaży Wahnsinns-Schnell-Sale znajdziesz duże zniżki i bezpośrednie odliczenia do 300 euro na telewizory OLED, smartfony, akcesoria do gier i wiele urządzeń gospodarstwa domowego. GIGA porównała ceny i pokazuje tylko najlepsze oferty.

Szybka wyprzedaż szaleństwa MediaMarkt: Okazje w kontroli cen

Szalona, szybka wyprzedaż w MediaMarkt powraca! W nowej kampanii specjalistyczny sklep z elektroniką obiecuje drastycznie zredukowane ilości resztkowe, pojedyncze przedmioty i bezpośrednie odliczenia do 300 euro. W zestawie telewizory OLED w niskich cenach, w pełni automatyczne ekspresy do kawy, słuchawki, gry i artykuły gospodarstwa domowego. Powróciła też wielka kampania „3 za 2” z grami Nintendo. Ale czy każda oferta jest tego warta, czy może konkurencja ma lepsze ceny? Przejęliśmy dla Ciebie porównanie cen i poniżej wymieniliśmy tylko najlepsze oferty. Ale bądź ostrożny: wszystkie oferty są ważne tylko do 30 stycznia 2022 .

Od wartości towaru 59 euro lub przy odbiorze w sklepie zamówienie jest wolne od kosztów wysyłki . Możesz też zaoszczędzić na opłacie za niektóre duże urządzenia wysyłane kurierem – ale nie za wszystkie. Zwróć uwagę na informacje o kosztach wysyłki na naszej liście lub na odpowiednich stronach produktów MediaMarkt.

Akcja WSV w MediaMarkt: To najlepsze okazje

Jeśli szukasz nowego telewizora na kameralny wieczór filmowy lub nowej konsoli NextGen, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy w MediaMarkt. Ale w ofercie jest również wiele zestawów słuchawkowych do gier i sprzętu AGD.

Uwaga: Ze względu na bezpośrednie potrącenia, w koszyku widzisz tylko ostateczną cenę wielu ofert.

Nadal szukasz PlayStation 5? W takim razie powinieneś poznać tę popularną ofertę:

Jaka jest różnica między LCD, LED i OLED? Powiemy Ci to w następującym filmie :

Promocja „3 za 2” w MediaMarkt: Bezpieczne gry na Nintendo Switch

Do 23 stycznia możesz wybrać trzy topowe gry Nintendo w wielkiej kampanii „3 za 2” w MediaMarkt i zapłacić tylko za dwie najdroższe. Możesz więc zaoszczędzić do 50 euro, w zależności od wybranej gry.

Wskazówka: przy pierwszej rejestracji do newslettera MediaMarkt lub Saturn otrzymasz kupon o wartości 10 euro , który można wymienić na minimalną wartość zamówienia 100 euro.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android