Cracker Xiaomi: insider tip smartfona z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Cracker Xiaomi: insider tip smartfona z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Jeśli szukasz potężnego smartfona klasy średniej z tanią taryfą, nie powinieneś przegapić tej oferty od Curved. Tam możesz dostać Xiaomi 12 Lite z ryczałtową opłatą 10 GB LTE, Allnet i SMS za szczupłe 20,49 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego to dobry interes.

Zakrzywiony: Xiaomi 12 Lite z planem 10 GB w okazyjnej cenie

Chiński producent Xiaomi jest często o krok do przodu, jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki, ponieważ wyposażenie urządzeń zazwyczaj wyraźnie bije na głowę konkurencję. Odpowiedni smartfon od producenta jest obecnie dostępny szczególnie tanio w najlepszych ofertach w Curved, gdzie można uzyskać 12 Lite z taryfą „Blau Allnet XL” za jedyne 1 euro dodatkowej płatności i 20,49 euro miesięcznie (zobacz ofertę na Curved ). Taryfa obejmuje ryczałt dla wszystkich sieci i SMS-ów oraz pojemność danych LTE 10 GB – kompleksowy pakiet beztroski w okazyjnej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 Mbit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi 12 Lite z umową: dlatego transakcja jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
20,49 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
497,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 369 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 128,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
5,36 Euro

Do oferty na Curved.de

Xiaomi 12 Lite oferuje 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM, a obecnie kosztuje około 369 euro (łącznie z wysyłką) zgodnie z porównaniem cen idealo. Jeśli odejmiesz tę kwotę od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24, pozostanie 128,75 euro za taryfę. Odpowiada to 5,36 euro miesięcznie, co jest bardzo niską ceną za ryczałtową stawkę Allnet / SMS z 10 GB danych. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 8,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Xiaomi 12 Lite: dobry smartfon klasy średniej w okazyjnej cenie

12 Lite to na telefon komórkowy 5G, który jest zasilany przez nowoczesny procesor Snapdragon 778G i system Android 12. Obsługiwany jest przez 8 GB pamięci RAM i pojemność pamięci wewnętrznej 128 GB. Wyświetlacz AMOLED telefonu ma przekątna 6,55 cala i oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz, Aparat do selfie nie ma wycięcia w wyświetlaczu, zamiast tego zastosowano dziurkę. Oferuje całkiem niezłą rozdzielczość 32 MP.

Z tyłu Xiaomi 12 Lite znajduje się potrójny aparat, który Obrazy do 108 MP pozwala. Sam telefon ma tylko 7,3 mm grubości i waży 173 g. Skaner linii papilarnych jest zintegrowany z wyświetlaczem, jak w obecnych flagowych smartfonach. Bateria oferuje: Pojemność 4300 mAh i można go szczególnie szybko ładować za pomocą kabla o mocy 67 watów.

Dlatego 12 Lite od Xiaomi powinien przede wszystkim interesujące dla początkujących, którzy zwracają uwagę na cenę którzy nie chcą rezygnować z dobrego sprzętu i cenią szczególnie dobry aparat.

Możesz również uzyskać dobrą alternatywę z Redmi Note 11 za jedyne 12 euro miesięcznie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech