Boks dzisiaj: Joe Joyce kontra Zhilei Zhang w transmisji na żywo i telewizji

Boks dzisiaj: Joe Joyce kontra Zhilei Zhang w transmisji na żywo i telewizji

Dziś, w sobotę 15 kwietnia 2023 roku, kolejne bokserskie wydarzenie. Tymczasowy mistrz WBO Joe Joyce i Zhilei Zhang ścierają się. Walkę Joyce’a i Zhianga można śledzić w transmisji na żywo.

Wersja: sieć

Języki Niemiecki

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”to stream at picture plus”]

Podobnie jak walka Anthony’ego Joshuy na początku miesiąca, Bild Plus ponownie zda relację z imprezy bokserskiej w ten weekend. Potrzebujesz subskrypcji Image Plus, aby oglądać transmisję na żywo z Fight Night (więcej informacji na temat subskrypcji). Dostęp jest dostępny za 7,99 euro za jeden miesiąc lub za 1,99 euro miesięcznie, jeśli wykupisz subskrypcję na cały rok. Transmisja zaczyna się o godzinie 20:00. W telewizji nie ma transmisji z walki Joyce’a i Zhanga.

Boks: dzisiejsza transmisja na żywo w Bild Plus z Joe Joyce kontra Zhilei Zhang

Możesz oglądać obraz i przesyłać strumieniowo na komputerze w przeglądarce lub przesyłać strumieniowo za pomocą odpowiedniej aplikacji na różne urządzenia, takie jak smartfon z systemem Android, iPhone, iPad lub Fire TV Stick. Jeśli po meczu bokserskim nie jesteś już zainteresowany Bildem Plusem, musisz zrezygnować z subskrypcji. Poza meczem bokserskim na żywo serwis Bild oferuje również dostęp do różnych filmów dokumentalnych i podsumowań meczów z 1. i 2. Bundesligi.

Poza walką główną, która będzie dotyczyć tymczasowych mistrzostw świata WBO, Bild Plus pokaże więcej pojedynków z wieczoru walk w sobotę. Możesz śledzić te walki w transmisji na żywo:

Walka główna, Tymczasowe Mistrzostwa Świata WBO: Joe Joyce vs. Zhilei Zhang Waga średnia: Denzel Bentley vs. Kieran Smith Waga lekka: Sam Noakes vs. Karthik Kumar Kobiety, waga lekka: Mikaela Mayer vs. Christina Linardatou Waga półśrednia: Sonny Ali vs. Richard Helm Waga ciężka: Moses Itouma kontra Kostiantyn Dowbyszczenko

Wieczór walk odbędzie się w londyńskiej „Copper Box Arena”.

Joe Joyce vs. Zhilei Zhang: WBO-Interims-Titel-Match

Joe Joyce z Anglii rozpoczyna wieczór z 15 zawodowymi zwycięstwami z 14 nokautów. Do tej pory nie musiał przyznać się do porażki. Chińczyk Zhang przegrał tylko raz w swojej karierze i wygrał 24 razy.

Joyce idzie dziś do walki jako faworyt. Eksperci postrzegają go obok Ołeksandra Usyka i Tysona Fury’ego jako obecnie najsilniejszego boksera wagi ciężkiej na świecie. Jednak po niedawnej porażce z Filipem Hrgoviciem Zhiang chce pokazać, że jest materiałem na tytuł i utrzymać swoje szanse na walkę o tytuł. Joyce zdobyła tytuł tymczasowy przeciwko Josephowi Parkerowi we wrześniu ubiegłego roku. Walka o tytuł jest wynikiem dwóch walk między Joshuą i Uskym, seryjnej walki między Usykiem i Furym oraz różnych obowiązkowych obron. WBO zdecydowało się na tytuł tymczasowy, ponieważ Usyk i Fury posiadają wszystkie tytuły wagi ciężkiej.

Dzisiejsze zwycięstwo nie zapewniłoby Joyce’owi bezpośredniego miejsca w walce o tytuł mistrza świata, ale przesunęłoby go na 3. miejsce w kolejce. Przed Ołeksandrem Usykiem jeszcze obrona tytułu WBA, przeciwnikiem prawdopodobnie jest Daniel Dubios. Filip Hrgovic czeka na Ukraińca o tytuł IBF. Joyce mógł interweniować bezpośrednio w walce o tytuł tylko w przypadku wewnętrznej walki z Tysonem Furym.

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”to stream at picture plus”]

Od 20:00 możesz oglądać mecz Joyce vs. Zhang w transmisji na żywo. Możesz zapisać się do subskrypcji Bild-Plus tutaj. Dostęp można anulować co miesiąc.

GIGA poleca

Inne rekomendacje wydarzeń

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech