Hit Google: Pixel 7 Pro z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Hit Google: Pixel 7 Pro z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Chcesz obecnego flagowego Google Pixel 7 Pro i pierwszorzędnej taryfy na telefon komórkowy w okazyjnej cenie? W takim razie Curved ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Smartfon z taryfą 25 GB w sieci o2 kupisz w okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

Zakrzywiony: Google Pixel 7 Pro z planem 25 GB w okazyjnej cenie

Dzięki Pixelowi 7 Pro Google ma absolutnie topowy smartfon doskonały stosunek jakości do ceny dostarczony. W Curved otrzymujesz to, w tym taryfę „Mobile M” właśnie za to 52,99 euro miesięcznie. Obejmuje to Allnet-/SMS-Flat z bogatym 25 GB limitu danych 5G (Zobacz ofertę Curved). Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. Tak więc w drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Jednorazowe koszty wynoszą 5,99 euro za dopłatę i wysyłkę. Ponadto otrzymujesz 100 euro zwrotu gotówki jako wypłata. Nasza faktura pokaże Ci, że jest to bardzo dobra oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i stała opłata SMS
25 GB limitu danych 5G (maks. 300 MBit/s pobierania) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś
100 Euro Cashback jako bonus

Pixel 7 Pro z kontraktem z Curved: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
52,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) Bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.277,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 739 euro

Premia
100 euro (wypłata)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 438,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
18,28 Euro

Do oferty Curved

The Google Pixel 7 Pro z 128 GB i 12 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 739 euro. Jeśli odejmiesz tę kwotę i zwrot gotówki w wysokości 100 euro od całkowitych kosztów w ciągu 24 minimalnych okresów, pozostanie 438,75 euro na taryfę. Odpowiedni 18,28 euro miesięcznie – więc otrzymujesz ryczałtową stawkę Allnet/SMS z 25 GB wolumenu danych w absolutnej okazyjnej cenie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Pixel 7 Pro w naszym filmie testowym:

Co oferuje Google Pixel 7 Pro?

Smartfon jest najnowocześniejszy z wyświetlaczem AMOLED 120 Hz, procesorem Tensor G2, aparatem 50 MP i baterią 5000 mAh, którą można szybko naładować z mocą 30 W. Urządzenie ma stopień ochrony IP68 Jest odporne na wodę i kurz oraz, oprócz zwykłego aparatu oferuje również teleobiektyw i obiektyw szerokokątny oraz funkcję ładowania bezprzewodowego – więcej na ten temat w naszej recenzji Pixela 7 Pro. Więc tutaj dostajesz solidny smartfon w absolutnie okazyjnej cenie.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android