Starfield – Czy stanąć po stronie myśliwego czy emisariusza?

Starfield – Czy stanąć po stronie myśliwego czy emisariusza?

Przez całą podróż do Pole Gwiazd, będziesz musiał dokonać kluczowych wyborów. Niektóre przynoszą jedynie krótkotrwałe korzyści, inne zaś mają długoterminowe konsekwencje. Szczególnie jedno ma miejsce pod koniec misji Unearthed. Nasz poradnik omawia to konkretne wydarzenie, w którym musisz wybrać pomiędzy Łowcą a Emisariuszem w Starfield. Przypominamy również, że ten artykuł zawiera spoilery.

Czy powinieneś stanąć po stronie Łowcy lub Emisariusza w Starfield?

Decyzja o Łowcy Starfield lub Emisariuszu ma miejsce znacznie później w kampanii. Oto krótkie podsumowanie: Na końcu Wszystkiego, co można kupić za pieniądze, spotkasz Emisariusza, Zrodzonego z Gwiazdy, który szuka artefaktów. Zostaniesz również zaatakowany przez Łowcę podczas Wysoka cena do zapłacenia.Omówisz sprawy z tą dwójką, kiedy już rozwiążesz zagadkę Puzzle Unity Ancient Ruinsa otrzymasz także klucz do bazy księżycowej. Prowadzi to do misji Unearthed, która ma miejsce na Lunie, a także do punktu orientacyjnego NASA na Ziemi. Po wyjściu z obiektu NASA obaj Starborn zapytają cię, czy chcesz dołączyć nich. Twoje decyzje będą miały wpływ na to, co wydarzy się w Ostatnia misja Objawienia.Wybierz przyjaciela… mądrze.

Co się stanie, jeśli staniesz po stronie Emisariusza

Emisariusz (czyli twój zmarły towarzysz, ale z innego wszechświata) pragnie kontroli nad Jednością, pełniąc rolę jej opiekuna lub strażnika. Choć może to zabrzmieć życzliwie, oznacza to również, że osądzą, którzy ludzie są godni zostania Gwiazdami. Opowiedz się po stronie Emisariusza w Starfield i wybierz następujące odpowiedzi: Emisariusz ma rację. Artefakty muszą trafić we właściwe ręce. Stoję po stronie Wysłannika. Dużo później, podczas ostatniej misji Objawienia, Wysłannik zaoferuje pomoc. Będą walczyć z innymi statkami Starborn w kosmosie, a także z najemnikami Starborn i Ecliptic w ośrodku.

Co się stanie, jeśli staniesz po stronie Łowcy

Łowca (tj. Strażnik Aquilus z innego wszechświata) wierzy w filozofię darwinowską – silny odniesie sukces, a słaby zginie. Oznacza to, że każdy ma prawo przejąć Artefakty i dotrzeć do Jedności, jeśli ma ku temu siłę. Oznacza to również, że woli anarchiczną przemoc w walce Starborn o dominację. Opowiedz się po stronie Łowcy w Starfield, wybierz następujące odpowiedzi: Łowca ma rację. Jedyną prawdziwą zasadą jest to, kto pierwszy zdobędzie Artefakty. Staję po stronie Łowcy. Łowca zaoferuje także pomoc podczas ostatniej misji Relevation. Zanim to jednak nastąpi, ma dla ciebie inne zadanie: zabić Strażnika Aquilusa. Od ciebie zależy, czy chcesz popełnić ten czyn, czy wolisz przekonać Aquilusa, aby się ukrył. A tak na marginesie, byliśmy romans z Andreją na tym etapie kampanii. Kiedy powiedzieliśmy, że nie chcemy zabić Aquilusa, nie podobało jej się, że mamy wątpliwości. Ale kiedy zgodziliśmy się go zabić, jej również się to nie spodobało, ponieważ chcieliśmy kogoś zamordować.Zdecydowaliśmy na podstawie liczby polubień, które otrzymamy od Andreji.Zdecydowaliśmy na podstawie liczby polubień, które otrzymamy od Andreji.

Co się stanie, jeśli nie staniesz po żadnej ze Starbornów?

W Starfield nie można także stanąć po stronie Łowcy ani Emisariusza. Aby to zrobić, zaznacz następujące odpowiedzi: Obydwoje się mylicie. Najwyższy czas, żeby ktoś inny niż Starborn podjął decyzję. Jestem zmęczony wami obojgiem. Dojdę do Jedności sam. I tak, Andreji również spodobały się obie odpowiedzi, ze względu na jej niezależną naturę i dlatego, że oznaczało to, że ludzkość nie będzie już zobowiązana do większych mocy. Przypadkowo ta gałąź będzie to oznaczać obaj Starbornowie zaatakują cię, gdy dotrzesz na planetę podczas ostatniej misji Objawienia. Nie będziesz mieć też żadnego kumpla z Gwiazdy, który wspierałby cię w starciach bojowych. To wszystko, co musisz wiedzieć, czy stanąć po stronie Łowcy, czy Emisariusza w Starfield. Jeszcze nie skończyłeś, ponieważ musisz podjąć jeszcze jedną ważną decyzję, która następuje pod koniec Uwikłana misja.Starfield to ogromna gra z wieloma planetami do odkrycia. Aby poznać inne wskazówki i taktyki, odwiedź naszą stronę centrum przewodników. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games