5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 499. wydaniu tygodnika Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: Google Chrome może umożliwiać udostępnianie haseł nawet sześciu innym osobom. Te sześć osób należy oczywiście do Twojej grupy rodzinnej w Google, jeśli ją posiadasz. Po uruchomieniu tej funkcji w sekcji Menedżera haseł przeglądarki powinien pojawić się przycisk udostępniania. Umożliwi Ci udostępnianie indywidualnych haseł innym osobom. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. W 2021 r. Zdjęcia Google udostępniły Folder zamknięty na telefonach Pixel, a ostatecznie także na innych telefonach z Androidem. Obecnie ta funkcja jest udostępniana użytkownikom iOS i Internetu. Będziesz mógł przechowywać, otwierać i modyfikować swój Folder zamknięty z poziomu nowych platform. Ponadto Zdjęcia Google upraszczają menu ustawień, aby ułatwić korzystanie z nich. Aplikacja Google Home dodaje więcej przystawek i działań do funkcji Procedury domowe. Funkcje nie są zbyt potężne. Na przykład jeden z nich wstrzymuje lub wznawia odtwarzanie muzyki, gdy urządzenie jest podłączone lub ładuje się. Miło jednak widzieć, że Google nieco bardziej uzupełnia tę funkcjonalność. Kliknij link, aby poznać więcej szczegółów. Wiadomość Google może umożliwić wysyłanie SMS-ów przez satelitę do ponad 150 krajów. Istnieją dowody potwierdzające partnerstwo między Google i Garmin, w ramach którego użytkownicy mogą używać satelitów do wysyłania SMS-ów w sytuacjach awaryjnych. Nie ma jasnej daty, kiedy funkcja Satellite Emergency SOS zostanie uruchomiona. WhatsApp wreszcie udostępnia obsługę wideo HD na urządzeniach z Androidem i iOS. To zaskakujące, że nie było tego aż do tego tygodnia, ale teraz jest tutaj. Zmiana zwiększa maksymalną jakość wideo z 480p do 720p. Nie jest to jakiś ogromny guz, ale z pewnością będzie wyglądał lepiej niż to, co było wcześniej dostępne. Bibots to strzelanka z widokiem z góry. Gra jak większość innych w swoim gatunku. Wędrujesz po mapach, zabijasz złoczyńców i unikasz ciągłego strumienia kul zmierzających w twoją stronę. Do wyboru masz kilka postaci zwanych Bibotami. Każdy z nich jest nieco inny, ale rozgrywka jest zawsze taka sama. Sterowanie wymagałoby pewnej optymalizacji, ale jest przyzwoicie rozplanowane. Oprócz kilku początkowych błędów i wspomnianych optymalizacji sterowania, gra jest całkiem przyzwoita. Kosztuje 5,99 USD bez zakupów w aplikacji, więc nie możesz kupić sobie drogi do końca.

RadioTime

Cena: Za darmo / 3,49 USDZrzut ekranu RadioTime 2023RadioTime to aplikacja radia AM i FM. Może poszczycić się dużą kolekcją stacji radiowych z ponad 200 krajów. Wybierz ten, który chcesz, a obraz będzie przesyłany strumieniowo na żywo bezpośrednio do Twojego telefonu. Wydaje się, że nie ma żadnych ograniczeń, więc możesz używać tego do wszystkiego, co chcesz, czy to sportu, muzyki, czy rozmów radiowych. Niektóre inne funkcje obejmują motyw Material You, prosty interfejs użytkownika i wiele innych. Aplikacja zawiera reklamy, ale możesz się ich pozbyć, dokonując jednego zakupu w aplikacji za 3,49 USD. Większość ludzi woli obecnie korzystać z usług przesyłania strumieniowego muzyki, ale nie jest to zły wybór dla fanów starej szkoły FM.

Szczęśliwy Doktor

Cena: Darmowa gra Happy Doctor to zręcznościowa gra na czas, której akcja rozgrywa się w szpitalu. Wygląda i gra jak wiele symulatorów restauracji. Pacjenci przychodzą z różnymi nieszczęściami, a twoja postać pielęgniarki leczy ich i wyciąga. Celem jest takie zarządzanie czasem, aby wyleczyć jak największą liczbę pacjentów. Istnieją poziomy do przejścia oraz tryb nieskończony, w który możesz grać, aby zobaczyć, jak daleko zajdziesz. To zwykła gra, a mikrotransakcje mogą stać się agresywne w miarę posuwania się dalej. Poza tym jest to relaksująca gra.

Ochrona ekranu

Cena: Bezpłatnie / 1,49 USD, 2,99 USD lub 3,99 USD Screen Protector to interesująca aplikacja. Robi tylko jedną rzecz, a mianowicie uniemożliwia aplikacjom nagrywanie ekranu lub wykonywanie zrzutów ekranu z telefonu. Zasadniczo pomysł jest taki, że złośliwe aplikacje mogą wykorzystywać nagrania ekranu lub zrzuty ekranu do przechwytywania danych osobowych, gdy korzystasz z innych aplikacji. Ta aplikacja pozwala blokować zrzuty ekranu i uniemożliwiać wykonywanie zrzutów ekranu. Podstawowa wersja aplikacji umożliwia włączanie i wyłączanie ochrony każdej aplikacji. Wersja premium, którą można odblokować poprzez zakup w aplikacji, pozwala dostosować ją do własnych upodobań. Większość ludzi prawdopodobnie nie ma na telefonie złośliwych aplikacji robiących zrzuty ekranu, ale fajnie jest mieć aplikację, która może się zatrzymać.

Przytulna kawiarnia

Cena: Darmowa gra Cozy Cafe to symulator restauracji i zarządzania czasem. Podobnie jak w powyższej grze Happy Doctor, celem jest przyciągnięcie jak największej liczby osób do Twojej restauracji i nakarmienie ich tak szybko, jak to możliwe. Podobnie jak w przypadku większości gier tego gatunku, zarabiasz pieniądze, karmiąc swoich klientów, a następnie wykorzystując te pieniądze do ulepszenia swojej restauracji w celu zwiększenia wydajności. Nie różni się to zbytnio od innych gier tego gatunku. Po prostu ubiera wszystkie postacie w urocze stroje zwierząt. Mimo to ten działa całkiem nieźle i jest dobrym, nowym graczem w tym gatunku. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android