Śliska zjeżdżalnia Fortnite Lantern Fest i wszystkie lokalizacje wyzwań Parkour

Śliska zjeżdżalnia Fortnite Lantern Fest i wszystkie lokalizacje wyzwań Parkour

Fortnite kontynuuje wydarzenie Lantern Fest dzięki kilku nowym zadaniom, w tym jednemu, który prosi o ukończenie trzech parkourowych wyzwań na Lantern Fest Tour Island. Sporo przetestują twoje umiejętności platformowe i refleks, ale powiemy ci, gdzie je znaleźć, w tym śliską zjeżdżalnię, i podamy ogólne wyobrażenie o tym, z czym będziesz walczył o swoje 40 000 PD.

Wszystkie lokalizacje wyzwań parkour i jak je pokonać

Namiot Parkour Paradise, w którym znajdują się trzy wyzwania parkour, znajduje się po zachodniej stronie wyspy, tuż za sklepem Slurp Juice. Należy jednak zauważyć, że ukończenie toru Slippery Slide na samym końcu wyspy (na północy) również nagrodzi cię postępami w realizacji trzech wyzwań parkourowych.Parkourowy raj

Wycieczka do dżungli

Najpierw będziesz musiał przeskoczyć kilka dzienników tutaj, co gra wydaje się prawie zdeterminowana, aby uniemożliwić, ponieważ Fortnite nie jest dokładnie przeznaczony do platformówki. Jeśli uda ci się skoczyć w prawo i przytrzymać przycisk płaszcza, być może uda ci się przedostać przez niego z szarpanym płaszczem, ale powodzenia. Po drugiej stronie użyj haka, aby przyczepić się do filarów i huśtaj się w poprzek, puszczając i ponownie przyczepiając się do każdego z nich, gdy twój zamach zbliża się do najlepszej wysokości. Na koniec otrzymasz łuk, którego możesz użyć do wystrzelenia celu przed siebie i zakończenia wyzwania.

Piasek to lawa

Natychmiast przeskocz przez cztery miski (kinkiety?), a następnie odbij się na czterech platformach startowych. Na następnej platformie rozbiegnij się i podbiegnij do półki, powtarzając ten proces ponownie bezpośrednio przed tobą. Strzel w poruszający się cel z łuku, a zostaniesz przeniesiony na inną platformę, gdzie będziesz musiał spojrzeć w dół i zrobić to samo – ponownie przenieść się do przodu. Teraz przejdź przez ruchome dywany, aby otrzymać przedmiot Sokoła Zwiadowcy. Użyj Sokoła Zwiadowcy ze swojego ekwipunku i wleć przez szczelinę w ścianie do układanki, w której musisz znaleźć właściwe drzwi. Kolejność właściwych drzwi od lewej do prawej jest następująca: Pierwsze pomieszczenie – drzwi 1 Drugie pomieszczenie – drzwi 2 Trzecie pomieszczenie – drzwi 2 Czwarte pomieszczenie – drzwi 4 Na koniec podnieś Sokoła Zwiadowcę do celu, który ma zostać przetransportowany do ostatniej części wyzwania. Tutaj po prostu przeskocz przez ruchome platformy, a następnie powoli wspinaj się po łańcuchach świetlnych, zanim zeskoczysz na platformę przed sobą, aby ukończyć wyzwanie. Jednak ta ostatnia część jest łatwiejsza do powiedzenia niż do zrobienia – wydaje się, że fizyka gry nie chce z tobą współpracować, więc bądź bardzo ostrożny.

Przetrwaj w kuchni

Gdy zaczniesz, poszukaj otwartych szafek po lewej stronie kuchni i wdrap się po nich na blat. Szybko przebiegnij obok płomieni na kuchence, a następnie przepłyń między poruszającymi się roślinami. Wykrywanie trafień na roślinach jest jednak dość niepewne, więc możesz się pomylić i będziesz musiał ponownie uruchomić tę sekcję raz lub dwa, zanim przez nią przejdziesz. Po dotarciu do zlewu musisz przeskoczyć do pierwszego kubka, potem do środkowej sekcji, a potem do drugiego kubka. Po oczyszczeniu zlewu skieruj się na koniec i wjedź windą na najwyższą półkę. Tutaj będziesz musiał unikać poruszających się pomarańczowych ścian, więc biegnij obok pudełka, a następnie przez stół i półkę. Gdy dotrzesz do ostatniego, stań na latającej platformie, aż pomarańczowa ściana cię minie, a następnie wybij się i skocz na parasol. Stamtąd przeskocz do ostatniej sekcji, w której powinieneś być w stanie łatwo uniknąć ruchomych przedmiotów i wejść do trójkątnej dziury, aby ukończyć kurs. Aby uzyskać więcej informacji na temat Festiwalu Latarni w Fortnite, sprawdź, jak rozwiązać zagadkę Zielonej Latarni. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games