Z jakich wkładek dousznych i słuchawek Bluetooth korzysta na co dzień Android Authority?

Z jakich wkładek dousznych i słuchawek Bluetooth korzysta na co dzień Android Authority?

Robert Triggs / Android Authority W Android Authority koncentrujemy się głównie na smartfonach, ale jest też wiele innych kategorii, którymi się zajmujemy. Dźwięk Bluetooth jest jedną z tych kategorii, a nasza siostrzana witryna SoundGuys kompleksowo obejmuje również wszystkie kwestie związane z dźwiękiem. Wspólnie spędziliśmy dużo czasu ze słuchawkami dousznymi i słuchawkami w ramach procesu recenzji, ale co z urządzeniami audio Bluetooth, których używamy jako codzienni kierowcy? Cóż, zapytaliśmy członków zespołu Android Authority o słuchawki Bluetooth, których używają. W sumie 17 członków wzięło udział w tej ankiecie, obejmując ich konkretne typy, ich upodobania / antypatie i wiele więcej.

Sprzęt audio Bluetooth, którego używamy na co dzień

Publikujemy nasze wyniki zarówno według modelu, jak i marki. Sprawdź nasz podział oparty na modelach na pierwszym wykresie poniżej i nasz podział oparty na markach na drugim wykresie. Tak, w sumie jest to 20 urządzeń, ponieważ kilku kolegów głosowało na dwa lub więcej urządzeń.

Sony zdecydowanie dominuje

Zdjęcie wejść i przycisków słuchawek z redukcją szumów Sony WH 1000XM4 na nausznikach.Adam Molina / Android Authority Jedna firma wyróżnia się ponad wszystko, jeśli chodzi o codzienne sterowniki audio Bluetooth w zespole AA. Produkty audio Sony stanowiły siedem z 20 wyborów, będąc zdecydowanie najpopularniejszą marką. Słuchawki bezprzewodowe WH-1000XM4 i starsze puszki WH-1000XM3 były tutaj najpopularniejszymi opcjami, zdobywając po dwa głosy. W przeciwnym razie słuchawki WH-1000XM5, a także prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-1000XM4 i WF-1000XM3 otrzymały po jednym skinieniu głowy. Sony było tutaj niekwestionowanym zwycięzcą, odpowiadając za siedem wkładek dousznych i słuchawek Bluetooth. Nie jest wielką niespodzianką, że Sony tak popularna, ponieważ jej produkty często należą do najlepszych bezprzewodowych pączków i słuchawek, jakie można dostać. W rzeczywistości większość naszych respondentów wspierających firmę Sony wskazała na długi czas pracy na baterii, jakość dźwięku i aktywną redukcję szumów (ANC) jako powody swojego wyboru. Jednak większość z tych użytkowników Sony nie lubiła również wybrednych elementów sterujących dotykiem, a niektórzy uważali, że były niewygodne w niektórych sytuacjach. Tymczasem redaktorowi wiadomości Adamyi Sharmie nie spodobał się fakt, że jej słuchawki XM5 były drogie i nie składały się. Redaktor C. Scott Brown przedstawił również obszerne podsumowanie tego, co lubi i nie lubi WH-1000XM4.

Samsung również cieszy się odrobiną miłości

Zdjęcie prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych Samsung Galaxy Buds Plus korzystających z bezprzewodowej funkcji PowerShare na Samsungu Galaxy S10e.Lily Katz / Android AuthoritySamsung zajął odległe drugie miejsce w ankiecie zespołu AA, odpowiadając za trzy codzienne sterowniki audio Bluetooth. Okazuje się, że Galaxy Buds Pro były tutaj najpopularniejszą parą, z których korzystało dwóch członków zespołu. Galaxy Buds Plus stanowiły pozostały wybór. Członkowie zespołu często wymieniali wygodę i jakość dźwięku jako swoje największe upodobania. Redaktor DroneRush i szef biuletynu, Jonathan Feist, zwrócił również uwagę na zdolność modelu Pro do szybkiego łączenia się, a także na jego stabilność połączenia i obsługę ANC. Ze słuchawkami dousznymi Galaxy nie było jednak różowo, ponieważ pisarz techniczny Calvin Wankhede stwierdził, że model Pro jest niewygodny. Czuł też, że żywotność baterii nie była świetna.

Inna firma waży Ankera

Przyciski słuchawek Anker Soundcore Life Q20Lily Katz / Android AuthorityJedyną inną marką, która uzyskała więcej niż jedno skinienie głową w naszej ankiecie, była Anker, ponieważ dwóch członków korzystało z urządzeń SoundCore. Pisarz wiadomości i SEO, Andy Walker, używa SoundCore Life Q20 Plus, podczas gdy Paula Beaton, Copy Editor i Weekly Authority, używa zestawu słuchawkowego SoundCore Life Q30. Produkty Anker’s SoundCore również zrobiły mały plusk w naszej ankiecie, a oba te urządzenia są bardzo przystępne cenowo. Zarówno Andy, jak i Paula wskazywali na mocne strony, takie jak ANC, łatwe parowanie i wygodne projekty. Mówiąc to, Paula szczególnie potępiła żywotność baterii Q30, podczas gdy Andy pochwalił wytrzymałość Q20 Plus.

Wiele pojedynczych wpisów w naszej codziennej rotacji audio Bluetooth

Para słuchawek Google Pixe Buds Pro poza zamkniętą obudową leżącą na drewnianym stole.Rita El Khoury / Autorytet Androida

Inne dania na wynos

Dosłownie wszyscy powiedzieli, że polecą swoje bezprzewodowe produkty audio czytelnikom Android Authority. To duże odstępstwo od naszej ankiety telefonicznej zespołu AA 2022, w której pięciu z 21 członków zespołu stwierdziło, że nie może polecić czytelnikom swoich codziennych telefonów dla kierowców. Żaden z tych typów nie otrzymał idealnej 10. Ale dwa urządzenia uzyskały 9,5 na 10, a mianowicie WH1000-XM4 Nicka Fernandeza i QuietComfort 35 II Calvina. Połowa z 20 produktów audio Bluetooth objętych ankietą to słuchawki, a reszta to prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne. Tak więc Team AA nie ma przytłaczających preferencji dla żadnego konkretnego formatu. W rzeczywistości dwie osoby, które wymieniły wiele produktów audio (Calvin i Rita), miały co najmniej jedną parę puszek i jedną parę prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych. Rita w szczególności zauważyła, że ​​każda para ma swój własny przypadek użycia. Dwie pozycje na liście nie obsługują ANC, a mianowicie Samsung Galaxy Buds Plus i Master & Dynamic MW07 Go. Najtańsze słuchawki na tej liście to prawdopodobnie Anker SoundCore Q20 Plus z ceną startową 70 USD. Ale SoundCore Q30 jest również podobnie tani w zgłoszonych ~ 80 USD. Warto również zauważyć, że 12 respondentów stwierdziło, że nie planuje zakupu nowego bezprzewodowego sprzętu audio w 2023 r. Pięciu z tych respondentów stwierdziło, że kupi nową parę tylko wtedy, gdy ich obecny produkt się zepsuje. Jared powiedział, że planuje kupić AirPods Pro drugiej generacji, Jonathan chciał kolejną parę Galaxy Buds, Jasper miał na oku Sennheiser Momentum 4 lub Sony WH-1000XM5, a Scott Brown również planował kupić słuchawki XM5. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android