Skąd wziąć profity w Shi No Numa dla CoD: Vanguard Zombies

Skąd wziąć profity w Shi No Numa dla CoD: Vanguard Zombies

Call of Duty Season 4: Mercenaries of Fortune jest już dostępny w Vanguard, przynosząc „ulepszoną” wersję mapy Shi No Numa Zombies, która pierwotnie pojawiła się w Call of Duty: World at War. Tutaj poprowadzimy Cię przez wszystkie lokalizacje profitów na Shi No Numa. Atuty Shi No Numa znajdują się w głównych sekcjach mapy: Kwatera Lekarza, Chata Rybacka, Pokój Komunikacyjny, Chatka Magazynowa, Miejsce Wykopalisk i obszar startowy Głównego Chata. Podobnie jak oryginalna mapa, pierwszy profit w pobliżu obszaru startowego to profit ustalony, ale wszystkie dodatkowe profity są losowe. Nie dostaniesz żadnych zduplikowanych fontann profitów, oznacza to po prostu, że twój ulubiony profit nie zawsze będzie znajdować się w tym samym miejscu.NOTATKA: Ważne jest, aby złapać profit, gdy tylko go odblokujesz, ponieważ nie musisz płacić za podstawowe profity w trybie Vanguard’s Zombies. Płacisz tylko za dodatkowe poziomy ulepszeń.

Wszystkie rodzaje fontann perk

Szatańska męstwo: Rebranding Vanguard dla klasycznego Juggernoga, który jest atutem, który zwiększa twoje zdrowieDiaboliczne Obrażenia: Atut zwiększający obrażenia krytyczne, który jest w zasadzie kultowym atutem Double TapDemoniczny szał: Profit, który zwiększa szybkość przeładowania, który jest zmianą nazwy profitu Szybkość Cola przez VanguardEteryczny pośpiech: Profit zwiększający prędkość ruchu, działający podobnie do profitu Stamin-UpJadowity wigor: Profit, który przyspiesza regenerację zdrowia. Jeśli jesteś nowy w Vanguard Zombies, ważne jest, aby pamiętać, że ten profit czerpie inspirację z szybkiego ożywienia Black Ops Cold War z szybszą regeneracją zdrowia, ale w przeciwieństwie do kultowej umiejętności szybkiego ożywienia Zombie, ten profit nie ożywi cię, jeśli zejdziesz lub zaoferujesz szybsze czasy ożywienia. Ten profit zapewnia tylko szybszą regenerację zdrowia

Wszystkie lokalizacje fontann perk

Szatańska męskość głównej chaty

Lokalizacja profitu głównej chaty Diabelski męstwo znajduje się na balkonie na górnym poziomie głównej chaty Shi No Numy, która jest również twoim pokojem początkowym, więc wystarczy zapłacić 1000 punktów esencji, aby odblokować drzwi, które otwierają drugą część górny poziom chaty i prowadzi na balkon. Nie płać jeszcze tysiąca punktów za schody prowadzące na niższy poziom chaty.

Losowa maszyna profitów Comm Room

Lokalizacja bonusu w pokoju CommLokalizacja profitu Comm Room Wychodząc z południowej strony dolnego poziomu głównej chaty, pójdziesz właściwą ścieżką. Musisz odblokować ścieżkę za 1000 punktów Esencji. Podążaj ścieżką obok Ołtarza Przymierza do budynku pokoju łączności. Kolejne 750 potrzebne, aby otworzyć drzwi, aby uzyskać dostęp do pokoju łączności, ale zobaczysz fontannę profitów, gdy tylko to zrobisz. Podczas gdy Szatańska męstwo jest ustawionym atutem w głównej chatce, pozostałe fontanny atutów są losowane w każdym meczu.

Losowa maszyna do przechowywania profitów

Lokalizacja premii za przechowywanieMiejsce przechowywania profitu Wychodząc z południowej strony dolnego poziomu głównej chaty, pójdziesz lewą ścieżką. Musisz odblokować ścieżkę za 1000 punktów Esencji. Podążaj ścieżką przez bagno do dużej chaty oznaczonej jako Magazyn. Kolejne 750 potrzebne do otwarcia drzwi, aby uzyskać dostęp do budynku magazynu, ale zobaczysz fontannę profitów tuż za drzwiami.

Losowa maszyna do profitów z kwatery lekarza

Lokalizacja profitu Kwatera lekarskaLokalizacja profitu Kwatery Doktora Wychodząc z północnej strony dolnego poziomu głównej chaty, pójdziesz właściwą ścieżką. Musisz odblokować ścieżkę za 1000 punktów Esencji. Podążaj ścieżką przez bagno do budynku Kwatery Doktora. Kolejne 750 potrzebne do otwarcia drzwi, aby uzyskać dostęp do Kwatery Doktora, ale zobaczysz fontannę profitów, gdy tylko to zrobisz.

Losowa maszyna do profitów Fishing Hut

Lokalizacje profitów w Chatce RybackiejLokalizacje profitów w Chatce Rybackiej Wychodząc z północnej strony dolnego poziomu Chatki Głównej, wyjdziesz z dużej bramy z pułapką Flogger. Aby odblokować bramę, musisz zapłacić 1000 punktów esencji. Podążaj ścieżką do Chaty Rybackiej. Aby otworzyć drzwi, aby uzyskać dostęp do Chaty Rybackiej, potrzeba kolejnych 750 punktów, ale zobaczysz fontannę profitów tuż za drzwiami. Jeśli szukasz lokalizacji profitów dla map opartych na celach Vanguard Zombies, mamy przewodniki po profitach dla obu Der Anfang i Terra Maledicta. Mamy również potężny przewodnik po uzbrojeniu i wskazówki na następny mecz Zombie. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games