Co to jest Apple Arcade?  Wszystko co musisz wiedzieć

Co to jest Apple Arcade? Wszystko co musisz wiedzieć

Obecnie dostępnych jest tak wiele platform do gier opartych na subskrypcji, że wybór jednej może być trudny. Jednak właściciele urządzeń Apple będą naturalnie skłaniać się ku Apple Arcade. Jest wbudowany w App Store i kosztuje tylko kilka dolarów miesięcznie. Ale czy to jest dobre i jakie gry można na nim zdobyć? W tym artykule przyjrzymy się tym pytaniom i wielu innym.
Czytaj więcej: Google Play Pass a Apple Arcade

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Apple Arcade to platforma do gier z miesięcznym abonamentem oferowana przez Apple dla użytkowników Apple. Z ponad 200 grami, które są już dostępne i przez cały czas dodawane są kolejne, stanowi doskonały stosunek jakości do ceny, zwłaszcza jeśli otrzymasz go jako część pakietu Apple One.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co to jest Apple Arcade?

Apple Arcade to miesięczna usługa subskrypcji, która umożliwia użytkownikom urządzeń Apple pobieranie gier objętych programem na ich urządzenia tak długo, jak długo subskrypcja jest opłacana. Opłacenie subskrypcji gwarantuje, że nie musisz płacić żadnych dodatkowych opłat, aby zagrać w tę grę, na przykład zakupów w aplikacji. Nie napotkasz też irytujących reklam, które wstrzymują grę. Jeśli jednak przestaniesz płacić miesięczną subskrypcję, wszystkie gry Arcade zostaną automatycznie wyczyszczone z Twoich urządzeń.

Ile kosztuje Apple Arcade?

cennik arkad jabłkowychZ jakiegoś dziwnego powodu Apple Arcade nie ma zniżkowego planu rocznego. Zamiast tego płacisz 4,99 USD miesięcznie (lub 4,99 EUR, jeśli jesteś w Europie). Jest to po pierwszym miesiącu bezpłatnego okresu próbnego lub pierwszych trzech miesiącach, jeśli kupisz nowe urządzenie Apple.Apple jeden cennikMożesz jednak zaoszczędzić pieniądze, jeśli już płacisz za inne usługi Apple. Apple One oferuje usługi takie jak iCloud+, TV, Music i Arcade (również Fitness, jeśli korzystasz z planu rodzinnego) za 14,95 USD miesięcznie. Jeśli subskrybujesz inne w Apple One, otrzymujesz Arcade mniej więcej za darmo.

Jakie gry są dostępne w Apple Arcade?

lista gier zręcznościowych AppleApple Arcade jest podzielone na różne kategorie gier: Akcja Przygoda Rekreacyjne Rodzinne Puzzle Wyścigi Odgrywanie ról Sportowe Strategia Po wybraniu gry zostaniesz przeniesiony na jej stronę pobierania, na której znajdziesz statystyki dotyczące gry.statystyki gryJak widać, istnieją gry wieloosobowe, a także gry jednoosobowe. Niektóre gry są również obsługiwane przez kontrolery. Więc co tam jest? Pomijając naprawdę niejasne i głupio brzmiące gry, jest też kilka naprawdę dobrych. Są tam na przykład wszystkie gry Angry Birds. Jest też Super Mario i Sonic. Mnóstwo gier wyścigowych, gier karcianych i innych popularnych gier, takich jak Lego Star Wars, Star Trek, Cut the Rope, Fruit Ninja i wiele innych. Istnieją również gry specjalnie zoptymalizowane pod kątem układu MacBook M1, takie jak pinball i tytuły wyścigowe.zręcznościowy pinball jabłkowy

Jakie są zalety Apple Arcade?

zręcznościowa gra dźwiękowa
Po miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym następuje wyjątkowo niska cena miesięczna. Fakt, że możesz anulować w dowolnym momencie — bez minimalnych umów. Dostępna jest duża liczba gier i fakt, że Apple co miesiąc dodaje nowe. Chociaż w wielkim schemacie rzeczy Apple wciąż pozostaje w tyle za niektórymi innymi platformami do gier pod tym względem. Działa zarówno na macOS, jak i na iOS. Można to również uznać za wadę, jeśli nie jesteś użytkownikiem urządzenia Apple. Możesz grać bez natrętnych reklam, paywallów i żądań zakupów w aplikacji. Jeśli nie lubisz grać w gry z ekranami dotykowymi, macOS i iOS obsługują kontrolery innych firm. Apple Arcade łączy się z Centrum gier Apple, gdzie możesz udostępniać wyniki znajomym i rywalizować ze sobą.

Czy Apple Arcade jest tego warte?

Przy tak wielu innych firmach skaczących na modę na subskrypcję gier można by pomyśleć, że rynek był zbyt zatłoczony dla innych graczy. Ale to jest Apple, o którym tutaj mówimy i zaczynają z bramy z ogromną wbudowaną przewagą. Na początek mają już głęboką studnię lojalnych użytkowników gotowych zapłacić. Mają też bardzo głębokie kieszenie, aby zapłacić za wiele licencji na gry i zbudować imponującą bibliotekę (choć nie oczekuj niczego w stylu Call of Duty — nie bez powodu ma w nazwie „Arcade”). mają Super Mario i Sonic, więc nie jest tak źle. Trzecim powodem jest to, że Apple wycenił miesięczną subskrypcję tak nisko, że rejestracja staje się oczywista (jeśli dostaniesz ją w pakiecie z Apple One, jest to praktycznie rozdawane za darmo). Z miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym — i trzema miesiącami za darmo z nowym urządzeniem Apple — naprawdę sprawiają, że jest to oferta „nie można odmówić”. Wreszcie jest wbudowany w App Store, więc korzystanie z niego jest również niezwykle łatwe. Nie ma krzywej uczenia się, aby zacząć.Więc, czy warto? Koniec końców wszystko zależy od tego, czego szukasz w grach. Nie znajdziesz tutaj naprawdę dużych tytułów gier, ale jeśli chcesz tylko miłej, małej gry zręcznościowej, która zabije kilka minut w ciągu dnia, to tak, warto.


Czytaj więcej: Co to jest Apple One? Oto wszystko, co musisz wiedzieć

Często zadawane pytania

Czy Apple Arcade ma udostępnianie rodzinne? Tak, ale musisz zarejestrować się w planie rodzinnym Apple One, aby go uzyskać. Czy możesz otrzymać Apple Arcade za darmo? W Apple Arcade nie ma stałego bezpłatnego abonamentu. Jednakże, kiedy po raz pierwszy się zarejestrujesz, otrzymasz pierwszy miesiąc na wypróbowanie. Jeśli kupisz nowe urządzenie Apple, otrzymasz trzy miesiące darmowego Apple Arcade, aby zachęcić Cię do zakupu urządzenia. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android