Porady Cat Cafe Manager dla początkujących

Porady Cat Cafe Manager dla początkujących

Cat Cafe Manager to rodzaj gry, w której prawdopodobnie wiesz, po prostu czytając jej nazwę, czy jest to coś, co lubisz, czy nie. To koty. To kawiarnia. Ty nimi zarządzasz. Dla niektórych taka konfiguracja jest równie niebiańska jak zapach porannego espresso. Mimo to gra od razu rzuca w ciebie dużą ilością informacji, a sterowanie nie zawsze ma taki sens, jak powinno. Oznacza to, że wkrótce możesz utonąć w kociej ściółce i mielonej kawie. Ale dzięki naszemu przewodnikowi z poradami możesz zmienić swoją skromną kawiarnię w molocha panini i zwierząt domowych. Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących Menedżera Cat Cafe.

Zainwestuj najpierw w miejsca na krzesła

Gdy otworzysz swoją kawiarnię, uzyskasz dostęp do świątyni, fizycznej reprezentacji twojego drzewa umiejętności, gdzie możesz pracować nad projektami, które odblokowują nowe pozycje menu, zabawki dla kotów i nie tylko. Ale najważniejszą możliwością odblokowania w Sanktuarium jest liczba posiadanych miejsc na krzesła. Więcej miejsc na krzesła oznacza możliwość obsadzenia większej liczby klientów, co może wykładniczo zwiększyć przychody. Pomyśl o tym jak o inwestowaniu w lepsze zyski XP na początku gry RPG; im szybciej to zrobisz, tym więcej nagród zbierzesz. To powinien być pierwszy projekt, w który zainwestujesz swój czas.

Zainwestuj w pracowników po drugie

Po ukończeniu pierwszego projektu miejsca na krzesło, ale zanim zaczniesz odblokowywać kolejne, zainwestuj w możliwość zatrudnienia personelu. Ważne jest, aby zrobić to później, zamiast zdobywać jeszcze więcej miejsc na krzesła, ponieważ będziesz potrzebować pomocnej dłoni, aby zarządzać napływem klientów, gdy twoje miejsce naprawdę zacznie się robić. Więcej krzeseł bez współpracowników oznacza, że ​​przez cały dzień będziesz w chwastach. Zatrudnij odpowiednią osobę do pracy, sprawdzając tablicę z notatkami w centrum miasta.Centrum miasta jest centrum wszystkiego, co potrzebne do prowadzenia firmy.

Stale pracuj nad nowymi odblokowaniami

Po wykonaniu tych dwóch bardzo ważnych projektów reszta należy do Ciebie i ma mniejsze znaczenie. Jedyną ważną rzeczą, o której należy tutaj pamiętać, jest upewnienie się, że zawsze, zawsze, zawsze pracujesz na rzecz tego czy innego celu. Tak długo, jak projekt jest aktywny, serca, które zarabiasz – które są naliczane w oparciu o zadowolenie klienta – będą przeznaczane na jego ukończenie. Posiadanie aktywnego projektu oznacza, że ​​te serca bezpośrednio przyczynią się do ukończenia projektów i odblokowania nowego wystroju, większej liczby miejsc dla kotów oraz innych towarów i usług, które zmienią Cię w potentata kociej kawiarni, do którego aspirujesz.

Dostosuj reklamę do swoich potrzeb

Jedną z najbardziej mylących części Cat Cafe Manager jest interfejs użytkownika i wszystkie jego różne waluty, którymi od razu się witasz. Ten system jest całkiem piękny, kiedy już go opanujesz. Oto, co warto wiedzieć: Każda „klasa” klienta płaci w innej walucie (oprócz uniwersalnych serc, które rozdają). Reklamując się, warto skoncentrować swoje reklamy na grupie, która będzie płacić w potrzebnej walucie.Reklama wydaje się niemal gwarantować typ osób, które odwiedzą Twoją kawiarnię, dlatego kluczowe znaczenie ma umieszczanie ulotek przed właściwymi twarzami aby zdobyć więcej dokładnie tego, czego potrzebujesz, a nie tego, czego nie potrzebujesz. Aby szybko dowiedzieć się, kto płaci, czym i do czego to służy, skorzystaj z poniższej listy.WalutaTyp klienta Wydawany naSercaWszyscyProjekty świątyńTkaniny (zielone)WagabondyKrzesła i stołyNektar (fioletowy)CzarownicePrzepisy i składniki Klejnoty (czerwone)ArtyściMebleRyby (niebieskie)Jedzenie dla kotów i kocie )BiznesmeniPrzedmioty specjalne (rzadkie meble, rzadkie zabawki dla kotów itp.)Materiały (brązowe)PunkiMateriały budowlaneJeżeli jesteś naładowany materiałami i złotem, ale brakuje ci nektaru i tkanin, dostosuj swoją reklamę z dala od punków i biznesmenów, a w stronę włóczęgów i czarownic przez kilka godzin roboczych — jeśli nie kilka dni. Pamiętaj tylko o regularnym dostosowywaniu reklam do swoich potrzeb. Czasami zapominam się dostosować i nagle zaczyna mi brakować zapasów, których kiedyś miałem pod dostatkiem.

Wyszkol swój personel — i koty — w celu zaspokojenia różnych potrzeb

Zatrudniając personel i sprowadzając więcej bezpańskich kotów, odblokujesz punkty umiejętności dla wszystkich. W przypadku personelu można je przeznaczyć na doskonalenie umiejętności, takich jak gotowanie, sprzątanie i podawanie. Tymczasem koty mogą poprawić swoją rutynę w łazience, niezależność, a nawet zgodność z niektórymi klasami klientów. Mając to na uwadze, miej długoterminowy cel dla swojej kawiarni i dostosuj swoich pracowników i kotki, aby go osiągnąć. Chcesz serwować najlepsze jedzenie w mieście tylko tym, którzy mają mniej szczęścia? Upewnij się, że personel jest wykwalifikowany w kuchni, a twoje koty uwielbiają zwijać się w kłębek obok włóczęgów, którzy przychodzą. Niezależnie od tego, jaki masz plan, upewnij się, że faktycznie sprawdziłeś te punkty umiejętności. Narastają dość szybko, ale gra nie zwraca na nie zbytniej uwagi. Będziesz chciał zerknąć na liczbę gwiazdek w lewym górnym rogu ekranu, a kiedy masz do wydania punkty umiejętności kota lub punkty umiejętności personelu, zrób to jak najszybciej, aby Twoja kawiarnia była jeszcze lepsza.

Przygotuj się na pożegnania

Jedną z trudnych lekcji Cat Cafe Manager jest to, że bistro ma być tylko tymczasowym miejscem zamieszkania dla twoich kotów. Kiedy je awansujesz, w końcu powinieneś znaleźć im ich “wieczne domy”. Aby to zrobić, sprawdź tablicę z notatkami — tę samą, na której widnieją potencjalni pracownicy — i poszukaj ulotek pozostawionych przez mieszkańców miasta, którzy chcą adoptować koty. Pożegnania są trudne i prawdopodobnie przywiążesz się do swoich kotów, ale one… nie brakuje ich, a świadomość, że będą dobrze zadbani, jest słodką nagrodą pocieszenia. Z drugiej strony, jeśli naprawdę chcesz go gamifikować, im wyższy jest twój adoptowany kot, tym więcej nagród otrzymasz od adoptującej rodziny. Mając to na uwadze, mądrze jest dopasować najmądrzejsze koty do odpowiednich rodzin, ponieważ pomoże to w utrzymaniu płynących nagród, a co za tym idzie, aby nowsze koty miauczały przed kawiarnią.

Dzwoń do stałych bywalców każdego dnia

Każda małomiasteczkowa kawiarnia warta słoika z napiwkami będzie miała stałych bywalców, klientów, którzy często przychodzą, a może nawet codziennie zamawiają to samo. W Cat Cafe Manager masz sześciu stałych bywalców, z których każdy reprezentuje jeden z różnych typów klientów. Każdego ranka możesz zadzwonić do jednego z nich i poprosić o wizytę w kawiarni. Zawsze będą mówić tak, więc powinieneś zdecydować, do kogo zadzwonić, w oparciu o poziom przyjaźni, jaki zdobyłeś z każdym z nich. Niektóre nagrody w Świątyni będą wymagały posiadania określonej liczby stałych bywalców na określonych poziomach. Oznacza to, że będziesz chciał mieć wszystkich rotacyjnie. Tak, nawet Mateo, komiwojażer, który łapie gotówkę.Stali klienci są kluczem do prowadzenia dobrze prosperującej kociej kawiarni.Stali klienci są kluczem do prowadzenia udanej kociej kawiarni.Galeria Możesz zaprosić tę samą osobę wiele dni z rzędu, o czym warto pamiętać, gdy próbujesz osiągnąć określony poziom z dowolnym typem klienta. Ci stali bywalcy w pewnym sensie mówią o swoich zajęciach, więc ulepszanie rzeczy z nimi faktycznie poprawi twoją pozycję wśród klientów takich jak oni.

Dostosuj swoje menu do swojej oferty

Czasami nie będziesz chciał podawać wszystkiego w swoim menu. Może jesteś świeżo po ziołach lub wolisz, aby Twoja kawiarnia nie zawierała nabiału. W każdej chwili możesz dostosować to, co podajesz, w menu, hm, w menu — chyba tak by to nazwać. Należy jednak pamiętać, które produkty są zamawiane przez poszczególne typy klientów, ponieważ jeśli reklamujesz tylko niektórych klientów, ale nie masz ich ulubionych w menu, wyjdą oni niezadowoleni. Na szczęście te informacje są wyraźnie wyświetlane podczas dostosowywania opcji menu.

Pomyśl o motywie kawiarni

Jednym z rozsądnych celów gry końcowej jest zaprojektowanie dekoracyjnego motywu dla Twojej kawiarni. Wczesny wygląd Twojej kawiarni będzie dość chaotyczny, z miszmaszem stołków barowych, hipsterskich blatów i czarujących desek do krojenia, ale z czasem odblokujesz wystarczająco dużo, by skupić się na wyjątkowym stylu. Z czasem możesz nawet wymyślić siebie na nowo, zamieniając jeden motyw na inny. Temat jest ważny, ponieważ zarówno klienci, jak i pracownicy preferują określone środowiska. Jeśli zatrudniasz personel, który lepiej sprawdza się w kawiarni o tematyce magicznej, pamiętaj, aby ubrać bistro w kociołki i spiczaste kapelusze. To nie jest coś, co możesz zrobić przez jakiś czas, ponieważ najpierw musisz odblokować wszystkie różne opcje. Ale kiedy już to zrobisz, możesz naprawdę poprawić estetykę swojej małej firmy. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games