Jak zsynchronizować konto Fitbit ze Strava

Jak zsynchronizować konto Fitbit ze Strava

Strava to jedna z najpopularniejszych dostępnych aplikacji do ćwiczeń. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy często biegają i jeżdżą na rowerze, ale co, jeśli chcesz śledzić te treningi w Fitbit i synchronizować treningi Fitbit ze Strava? Proces jest bardzo prosty. Poniżej szczegółowo opisujemy kroki synchronizacji kont Fitbit i Strava.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Połącz Fitbit i Strava, przechodząc do dedykowanej strony, logując się na swoje konto Strava i autoryzując obie usługi.
SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak zsynchronizować Fitbit i Strava

Przez przeglądarkę internetową

Proces synchronizacji jest niezwykle prosty, a wszystko, czego potrzebujesz, to przeglądarka internetowa. Wolimy tę metodę od aplikacji, ponieważ jest znacznie prostsza, jeśli jesteś już zalogowany do obu usług na komputerze PC lub Mac. Otwórz tę stronę internetową w przeglądarce na komputerze PC, Mac lub telefonie. Po przeczytaniu instrukcji dotknij Połączyć. Tutaj musisz zalogować się na swoje konto Strava. Wprowadź swoje dane i naciśnij Zaloguj sie przycisk. Jeśli nie masz konta Strava, naciśnij Zapisać się przycisk. Jeśli nie pamiętasz hasła, dotknij Zapomniałeś hasła link i postępuj zgodnie z instrukcjami. Na następnej stronie przeczytaj dane, do których Fitbit uzyska dostęp. Jeśli jesteś szczęśliwy, dotknij Autoryzować. Jeśli nie, usuń zaznaczenie pól wyboru dla określonych danych, a następnie dotknij Autoryzować. Następnie zaloguj się do Fitbit. Wypełnij swoje dane i dotknij Zaloguj sie. Na następnym ekranie sprawdź dokładnie, do czego Strava może uzyskać dostęp z Twojego konta Fitbit. Jeśli chcesz, usuń zaznaczenie określonych danych lub dotknij Zezwolić wszystkim. Uzyskiwać Umożliwić kiedy jesteś szczęśliwy. Na koniec na następnym ekranie przeczytaj proces synchronizacji Fitbit Strava i dotknij Ok, rozumiem po zakończeniu. Obie usługi są teraz połączone.

Zobacz też: Najlepsze aplikacje Fitbit

Za pośrednictwem aplikacji Strava

Jeśli wolisz korzystać z aplikacji, proces jest szczegółowo opisany poniżej. Otworzyć Strava w telefonie. Stuknij w Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu. Uzyskiwać Połącz inne usługia następnie wybierz Podłącz urządzenie do Strava. Wybierz Fitbit. Uzyskiwać Połącz Fitbit. Pojawi się okno dialogowe logowania do sieci. Zaloguj się do Fitbit, używając swoich danych, a następnie dotknij Zaloguj sie. Przeczytaj dane, do których Fitbit uzyska dostęp. Jeśli jesteś szczęśliwy, dotknij Autoryzować. Jeśli nie, usuń zaznaczenie pól wyboru dla określonych danych, a następnie dotknij Autoryzować. Następnie dwukrotnie sprawdź, do czego Strava może uzyskać dostęp z Twojego konta Fitbit. Jeśli chcesz, usuń zaznaczenie określonych danych lub dotknij Zezwolić wszystkim. Gdy jesteś szczęśliwy, dotknij Umożliwić. Na koniec na następnym ekranie przeczytaj proces synchronizacji Fitbit Strava i dotknij Ok, rozumiem po zakończeniu. Obie usługi są teraz połączone.

Dlaczego powinieneś zsynchronizować Fitbit i Strava

Synchronizacja Fitbit i Strava umożliwia dwukierunkowe udostępnianie Twoich działań na dwóch platformach. Aktywności Fitbit zawierające dane GPS pojawią się w Twoim kanale Strava. Pomyśl o śledzonych biegach, cyklach lub zarejestrowanych spacerach. Oznacza to, że ogólna aktywność nie pojawi się w aplikacji, co pomaga ograniczyć do minimum bałagan związany z aktywnością na Strava. Alternatywnie, jeśli rozpoczniesz ćwiczenie na Strava, znajdziesz również dane o kaloriach i minutach aktywności tego ćwiczenia w aplikacji Fitbit .

Często zadawane pytania

P: Czy powinienem pobrać aplikację Fitbit Strava?
A: Aplikacja Strava na urządzeniach Fitbit wyświetla tylko listę zarejestrowanych aktywności z usługi. Nie ma możliwości rejestrowania treningów z Fitbit za pomocą Strava. Jeśli więc chcesz mieć dostęp do swoich działań Strava na nadgarstku, aplikacja jest przydatna.P: Dlaczego moje ćwiczenia Fitbit nie są synchronizowane ze Strava?
A: Jak wspomniano powyżej, Strava synchronizuje aktywność tylko z danymi GPS. Jeśli masz tracker z podłączonym tylko GPS, musisz zabrać ze sobą telefon. Nie rejestruje również aktywności, które nie korzystają z danych GPS.P: Czy mogę zsynchronizować moje konto Fitbit ze Strava za darmo?
A: Tak. Nie potrzebujesz Fitbit Premium ani subskrypcji Strava, aby zsynchronizować te dwie usługi. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android